Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kell egy komplett motor 50-be? ídatlapomon a képeknél van fent infó róla.
milyen motorod van? mb,mbx mtx? az mb nem jó az mbx-re én úgy tudom
Sziasztok lenne egy kérdésem hogy tisztába legyek a dolgokkal.
A honda mtx ami léghűtéses abban Mb blokk van?Vagy csak külsőre hasonlít rá?Én mb hengert keresek nagyon rég és most lenne egy a boltban nem helyben 50.50 es csak nem vagyunk benne biztosak hogy az jó lenne e nekem?Aki árulja az se tudja:S Tőlem messze van nem bírom meg nézni Méregettük de nem egyértelmű amit a boltos küld:S Potyára meg nem akarom meg venni.
..ja és ami még zavar h alig pörgetem és úgy eszik csak keveset, ha kicsit jobban húzom látványos benzin szint növekedés történik... naygobb fúvókával nem is merem hajtani mert akkor semeddig sem lenne elég a benzin... a tiétek hogy viselkedik? fogyasztás szempontjából?
üdv honda mtx 80 vizes. üzemképtelenül eladó rengete rengeteg alkatrésszel csak komplett gyújtás kell bele és már megy is. ára 50 ezer forint. új csapágyak és szimeringek új vízpumpa szimering és csúszó gyűrű van benne ezenbelül 500km-rel ezelőtt kapott új dugót gyűrűt hajtókart(prox) meg henger és hengerfej tömítéseket.. elektronikát be kell kötni. ha érdekel hívj a 06303623898 as számon vagy írj e-mail a bekeske@citromail.hu-ra.
..ma kaptam egy sugallatot, haveromnak van egy 125ös póweres yamaha dt 125ös gépe... 80as rezó van rá rakva, kisseb átalakítással, de nincs kiherélve... a végsebessége 145-150km/h, és pofátlan módon 3-3.5 literrel elvan még úgy is ha nyit a pówer 5 ezernél.....

Jaj meg amit elfelejtetem az előbb, az enyém 9ezernél nem is forog többet terhelés alatt, de úgy hallottam h még a 80as mtx is többet forog ez meg 200as... segítsetek...
Helló mindenkinek... Lenne egy életbe vágóan sűrgős kérdésem...
Ha az előző tulaj kiherélte a rezóm akkor miben lett másabb a gyárihoz képest?, mert a teljesítmény az biztos h nem javult, sőt sztem visszájára is fordult, ja meg a fogyasztásom rohadt nagy, ha nem húzom 80as fúvákat rakok a karbiba, és egy kicsit lehörög mert kúrvára keveset kap akkor eszik 4-4.2 litert úgy hogy folyamatosan 80km/h alatt haszálom nem pörgetem nem kínzom, de ha odalépek akkor már nem 4.2...., ha a 135ös fúvókát rakom bele akkor meg 6-6.5 litert eszik, ez lehet attól h ki van herélve?, meg különben is nagyon okádék nagy hangja van így, nekem nem is tetszik, meg a fogyasztásom is nagy... vagy ez mtx-probléma? 125ös menyit eszik? és milyen használat mellett? segítsetek légyszives.. mert már rengeteget bírtam rajta csökkenteni, kisebb naygobb dolgokkal mert mikor hozzám került a nyomorék előző tulaj teljesen szétbaszta.. első pár száz kilóméteren többet evett mint 8 liter ez a szar... most elértem a 4 litert de így nem igazán birom használni, de még a 6 liter is sok nekem.. lehet akkor ez herélt rezó miatt van?, mektek menyit eszik a gépetek? és hogy hajtjátok? mert persze attól is függ...várom a válaszaitokat...fontos..
ami az adatlapodon volt cím oda írtam.
info@bakonymotor.com
e-mailt dobjál- 50 forint van a telefonomon. csak
Csáó
06308557633
csáó 80 as vizes mtx hez komplett gyújtásod nincsen? lendkerék és trafó nélkül érdekelne.
japán 125-höz cdi van?
Bontott MTX alkatrészek.
Ha érdekel valami hívj bátran.
06308557633
szia zoli mtx-hez nincsen állórészed? gyújtó rész kompletten lendkerék nélkül és trafó nélkül?
Sziasztok valakinek van mtx 80 hoz állólapja amin rajta a gyújtó,világító és a jeladó tekercs működjön minden. akinek van jelezze. kérem szépen és árat is mellékeljen mellé mert nem akarok egy vagyont fizetni érte.
Hali mindenkinek tudom h nem ide tartozik meg minden... de lenne egy eladó Honda MTX 125 Olasz típusú motorom. Én 50 ként használtam. Ha érdekel valakit képeket e-mailben küldök (BITANGSIMSON@hotmail.com)
csáó
mik vennek? a blokk működő képes volt? nekem állórész kellene . tudod gyújtás viláító tekercs stb. lendkerék nem kell. mi az ára?
Sziasztok!

Honda mtx 80 R1 bontott blokk alkatrészei elvihetők egyben, vagy darabonként!
nemes0309@freemail.hu e-mail cîmen elértek! Váz, kipu, km óra is megvan hozzá, ezek is elvihetők! Írj és biztosan megegyezünk :)

József
Jó, így már megnyugodtam....
Tudomásom szerint a 2t motorolajak viszkozitása nincs meghatározva, csak az összetételük (szintetikus, ásványi stb.), de szólj ha tévedek!
A lényeg az, hogy baj-e az 50-es keverék? Vagy miért nem megy 40-essel?
(egyébként bődületes gyújtást ad az autótrafó és azt mondták nem okozhat gondot! Ezt csak azért írtam, hogy erre a kérdésre megkaptam a választ!)
Tudom milyen az 50 es keverék csak hátha te nem :D mondom poénkodok egyet.
De nem mindegy az se hogy milyen wizkozitású olajt öntesz az üzemanyagba.
Remek...
Szolnoktól 20kmre. Törökszentmiklós.
Ide tudsz érte jönni vagy marad a posta?
Szia bocs csak nem mindig jutok géphez holnap ígérem lesznek képek
heló képeket kűldj mán mert enghem érdekelne