Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló már csak az mt óra van meg
Az óra csoport mennyi?
köszi még aznap rájöttem mindenre meglestem a dolgokat csak amikor irtam lusta dög voltam :) de azért köszi
Talán ez segít olyan 9 perctől,de egyébként rá lehet jönni
http://youtu.be/ifPsK0P95fQ
szia!
A berúgóra már nem emlékszem talán jobbra kellet tekerni de nem akarok hülyeséget mondani már rég csináltam viszont,amit te powernak hívsz az egy atac szelep ami alacsony fordulaton és normál esetbe nyitva van tehár hengertől kifele áll ez egy kamrát nyit meg amivel fojtást hoz létre a motornak alacsony fordulaton kb 6000-es fordulatnál kell behúznia magát a hengerhez.
üdv
írtam mailt
Sziasztok. Yamaha009, mennyit kérsz a hengerért? ird meg: zsombor.flas7er@gmail.com

Üdvözlet!
Sziasztok. Abban kérném a segítségeteket, hogy olasz mtx 125-ben a berúgó szerkezetet merre és hogy csavarjam föl? Illetve a powernak a kis mozgató mechanikájának hogy kell állnia? köszi a segítséget!
láttam a motorjaidat nagyon szuperek
helló sajnos már szét szedtem
Jano 90 látom van komplett blokkod is,van valami baja?vagy csak be kell szerelni?kompletten menyibe adod?
eladó Honda MT/MB alkatrészek
Eladó Honda MB/MT alkatrészek
Sziasztok!

Mit érdemes tudni erről a típusról vásárlás előtt?


Köszi
Hello!
Olyan problémám volna, hogy a blokk jobb oldalán, ahol a vizpumpa van, na ott a blokk aljan egy kis résből csöpög a vizem! Az miért van? segítsetek légyszi!:) (honda ns-1 80ccm)
Honda mb/mt alkatrészek eladó
Szerintem nézd meg a "Honda Lakamoto"-nál, hátha.
Sziasztok! Olasz MTX 125-ben újított már föl valaki vízpumpát? Vagy Ns 125f-ben. Mert nekem teljesen szét van rohadva és hullva. Alkatrészt semmit nem találtam hozzá, még külföldi oldalakon se! Lapátot azt sikerült beszereznem. Szimeringet is vettem, de tömszelencét és csapágyat nem kapni. Ha valaki foglalkozott már ilyennel az segítsen már nekem és írjon az email címemre: sparxx@tvn.hu köszi előre is! Nagyon sok pénzt öltem a motorba nem akarom, hogy emiatt ne tudjam használni...
SEGITSÉG!
Japán MTX 125(jd05e)höz kellene nekem tekercs(lendkerék mögött van)
Akinek van kérem jelezze!
Nagyon szívesen megvásárolnám,elérhetőségem az adatlapomon.
Köszi.
Sziasztok!

Nagyon rég nem fórumoztam itt
Van rá esély, h darabokban tulajdonosa leszek egy mtx 200-nak!? Még nem láttam, annyit tudok róla, hogy a berúgókar tengelyénél valami nem okés, mert nem jön vissza. Kérdés, hogy ezek mennyire egyeznek a 125-ösével?
Meg pl dugattyút hol lehet hozzá kapni? Vagy csak gyártatás marad?
Előre is köszi a válaszokat!
eladó honda mb80 motor hibásan sok alkatrésszel sürgősen
sziasztok ennek a karbinak hol kéne a szintnek lennie ?
valamint szükségem lenne a vízpumpa csapágy távtartó gyűrűre is vagy lagalább a méreteir, hogy tudjak egyet csinááltatni
Sziasztok Japán 125-öshöz keresek kuplung+váltótengely vagy akár komplett blokkot, valamint kuplung harangot. akinek van légyszi írjon előre is kösz.
köszi:))