Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajna ahoz nincs semmi, 125 poweres
ac08-as blokkhoz, azaz nsr 50 / ns1 / mtx 50 / mbx 50 . üdv
kérdés mihez kéne?
Üdv mindenkinek. Tudtok adni tippet hogy honnan tudnék hajtókart és dugattyút rendelni? Nektek fórumosok van valami eladó, akár henger+dugó? email: zsombor.flas7er@gmail.com
oké
rendben holnap hivlak
Szia volna ha érdekel 06307423741 ezen elérsz
sziasztok! honda mtx 125 ös blokkot keresek akinek van irjon köszönöm
nem kell most tervezek venni egy nagyobbat kell a pénz.. de azért kösz
kérésre össze is rakhatom ha gondolod ?
nincs az az Isten hogy megvegyem.. annyi pénzért veszek egy működőt..
hello megoldhato lenne de én írtam is szerintem ,hogy attól fűgetlenűl ,hogy szétvan szedve én egybe adom csak el ! 80eft és mindent oda adok hozzá !
helló belló
érdekelne a hátsó lánckerék...
de nekem egy Honda 125 van olasz típus.. szükségem lenne a hátsó lánckerékre és a csavarokra komplett amik a kerékbe fogják be..
megoldható lenne?
Hello Honda mtx 125-ös motorom 1,2,3,4,5-ben meg alapjáraton nem pörög ki 6-ban pedig ki pörög normálisan. Miért csinálhatja ?
Ja bocsi már látom....
Várom a képeket aztán meglátjuk...
Szeva
Ha gondolod engem érdekelne a dolog mondj egy árat!
06307423741 ezen elérsz ha gondolod
Halihó! Többen is kérdezték, válasz nélkül, ezért én is beszállnék.
Honda MT50-re rá lehet tenni MT80-as henger szettet flex/kalapács nélkül? Azonos a lökethossz? Nem kell rá másik karbi?

Az is jó nekem, ha valaki tud ajánlani emberi áron 50ccm-es hengerszettet. Újat/használtat, mindegy, csak menjen már végre.
itt vannak az igért képek
SOS helló van egy ,Honda MTX r2 80 nasom eladó most darabokban van mert rendbe akartam rakni , a lengő villa lefestve , kormány le festve , hűtő is rendbe rakva , váz fehér nem a leg szebb vagyis kinek mi a szép de kormánycsapágy nincs azt kell bele venni , van hozzá 2db kőzponti rugó piros rúgos , első telok aránylag szebbé varázsolva az az políroztam nem néz ki rosszul ,hátsó keréken új gumi van , van hozzá 2db ülés egyik jó állapotban másikról első 2fűl ami a tank alá akadbe letörött egy meg van másik nincs meg , felső villa híd festéktől meg pucolva amenyire csak lehetett , alsó fekete szinű, első fék is meg van komplettan ferodo fékbetét, hátsó fékbetét is jó nem sokat ment, van jo pár galvanizált alkatrészem is hozzá , van olajtartály de szívattyú nincs bent , blokk üzemel ,
van 2db fejidom 1 festék sérülés mentes és 1 törött , van műszerfalam , van hozzá h4es fonycsor hozzá csatlakozo és kábelezés meg csinálva az azt jelenti ,hogy csak h4 es izzót lehet előre tenni , irányjelző is minden meg van kormánycsapágy és akku kéne és menne a motor,van még 1vázam szintén fehér de ez gyári fehér nincs alváz szám , van még egy kis etz papír nélküli vázam is képet holnap csinálok agyatok árajánlatot lehetőleg egybe szeretném eladni mivel ez egy egész moci csak össze kéne lapátolni !