Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 sebességes váltóm van hd06-hoz az 7000 (komplett váltósor) + 2000ft a szivattyú.
oké kéne egy telo szám vagy csörges meg 06307423741
Annyiért viheted oda adokhozzá mindent.
Szia
Már ne haragudj de nem tudom neked mi a reális mert nekem váltó véget kéne mondjuk egy 20 ezer?
helló és blokkod van e ? amibe a váltó jó és előre áll a váltókar , a szívattyú mennyi lenne ?
Mennyit adsz érte? Ha mondasz egy reális árat viheted is
Helló mi volna az ára a blokknak?
nekem van jó olajszivattyúm. csak koszos kívülről.
Helo nem kell valakinek egy komplett honad mtx 125 blokk teljes gyújtás minden vezeték plusz új gyújtás kapcsoló, pluszos dugattyú, dci doboz meg van egy jobbos idom. E-mail címem konrad1006@gamil.com itt el érhető vagyok!
Szia nekem váltóhoz kéne alkatrész Mtx 125
Sziasztok!


Eladó egy Jet bukósisak és egy progrip krossz szemüveg egyben!



A sisak(közepes méretű fejre tökéletesen passzol, de kisebb eltérés esetén se gond szerintem) ajándék,
a szemüveg újonnan került 4 ezerrel többe mint amennyiért a kettőt megkapod most. Gyári állapot.

érdeklődni üzenetben lehet!

Ár 8900 Ft





Üdv! köszönöm a választ az olajjal kapcsolatban :)
MTX80-as a motor

Láncot és lánckerekeket szeretnék cserélni ebben kérném a tanácsotokat mert pár dolog elbizonytalanít.
A motorvázán lévő szám nem egyezik meg a blokkéval... a motoron lévő E-vel kezdődik amit ha jól néztem ki egy táblázatból 1984-es de nem tudom a típusát vázon HD08 van megadva.
A kérdésem 15/45 lánckerekek vannak a motoron azon nem változtatnék csak cserélném a lánchossz 124 csap de nagyon laza és eléggé hátra van már állítva... az új lánc lehet ugyanúgy 124 csap vagy kevesebb ? a másik meg hogy lánckerekeknél és láncoknál van két méret 420 vagy 428 ezek közül melyiket érdemes ?
hol tudom lemérni hogy melyik lenne nekem jó ? :)

Várom válaszotokat :)
Nem tudom volt-e már fent:
http://www.youtube.com/watch?v...
Reklámfilm
Honda MTX 125 advertise 1986
Mtx japàn kocka lámpás fejidom .farokidom.jobb ball tankidom ha van valakinek akkor jeleze!?
esetleg olajforgatod van e 80nas hoz hd06 ami jól működik
Azt hittem blokk alkatrészek kellenek :S Sajnálom akkor nincs :S
Bocs elírtam Tárcsás első telo
Fejidom Kocka ,tankidom jobb bal, halogén foncsor, kuplung kar+konzol ami nincsen szétgörbülve , meg 1pár lég olajos első telo kéne tártyás ami nem nyomja az olajat ki a szelepen , mert épn meg össze törtem a mocit nem görbék csak belől adta meg magát akár csere is okés az egyiket fel is políroztam és ez japán mtx
csáóó mi kellene?
Helló valakinek nincsen véletlenül Bontva MTX r2 80 nasa ?
15W40 vagy 80W90 én 15W40 est használtam nem volt gondom vele. :)
Tudom hogy volt már párszor ez a kérdés de konkrét választ nem találtam még :)

Milyen váltóolajat érdemes tenni a motorba ? Mennyit érdemes beletölteni ?
80cc -s MTX-ről lenne szó

Üdv
Pali
igen tették még a C sorozatos MTXbe a régi ac blokkokat
és mennyit kérnél érte?
Helló!
Nekem van fordulatszám mérő spirálom!:)