Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Valaki újított már fel olasz mtx vagy NS 125f blokkban vízpumpát? Mert semmit sem találok hozzá Lapátot sikerült szerezni hozzá, tömszelence kellene tengely kicsit kopott , szimeringet azt ugye lehet venni, de itt a csapágyal van gond mert a dekniben és a tengelyen van a csapágygolyóknak a nút és sörétkosár van benne. Nemtudom miért nem jó az a megoldás a mi a crossoknál van szimering+csapágy Sehol semmi alkatrész hozzá Ha valaki tud segítsen köszönöm! email: sparxx@tvn.hu
Szeva. A Gerecsénél most bontottak egyet, nekem tegnap jött meg a hátsó teló. Hívd fel őket. Az is olasz mtx! :)
Sziasztok!
MTX 125 olasz típushoz keresek első teleszkópot mert az enyém eltört.
akinek van az írjon légyszíves!
előre is köszi!
sziasztok karburátort vennék a motoromra akinek van írjon sürgős
eladó
HONDA NSR 50 fojtás eltávolítása.

Sziasztok!
Azoknak szeretnék segíteni akiknek HONDA NSR 50 ccm-es 4 sebességes 1990 körül gyártott motoruk van és fojtott (a 6 sebességes nem fojtott). A fórumokat nézve sokan nem tudják mért nincs erő a gépben, én is sokat jártam utánna, de megvan a megoldás (kipróbáltam).
A mellékelt képek is igazolják
Ezt a szériát a Németeknek gyártották.

Tehát: Az egész beviteli taktus jelentősen le van szűkítve.
-A membrán négy bemeneténél kettő le van fogva.
-A szívócsonk átmérője kisebb.
-Karburátór átmérője jóval kisebb.
-A CDI nincs fojtva.

Megoldás: Ezek cseréje.
Megjegyzés: A két sebességi fokozat hiánya (6 gang helyett 4 gang) még így is csökenti a végsebességet, de lóerőt nagy mértekben nyerünk a cserével.
Hozzászólásokat szívesen fogadok!

Bal oldal fojtott, jobb nem fojtott.
azért köszi :) Az a vicces,hogy ugyan ez a blokk van az NS 125-be is de vízpumpa alkatrészeket nem találni
Sajnos nem egyezik meg ahogy néztem. Meg egyik lapát az enyémen is el van törve.
Szia ezek a méretek: átmérő: 39 mm, magasság: 20 mm, és a menet M7 így néz ki:
Szia az ns 50. én nem egyezik meg vele ? mert nekem lenne egy eladó! Ránézésre hasonló nagyon! Ha érdekel csinálok róla képet.
Sziasztok! Olasz 125-ös Mtx-be keresek vízpumpa lapátot.
Neten nem találtam semmi vízpumpa alkatrészt.
Akinek van írjon: sparxx@tvn.hu

Köszi.
sziasztok honda mb8-ra karbit vennék sürgős nagyon
eladó karburátor szinte új
Sziasztok! Help!
Nincs töltésem az akkuhoz, viszont a lámpámnál érezhető töltés van.
Ha a lámpárol viszek egy vezetéket az akkuhoz akkor az tölti majd
és nem fög tönkretenni semmit?

Köszi a választ!
hello honda mtx 125 japán motorhoz nincs valakinek főtengelye?
hello honda mtx 125 japán motorhoz nincs valakinek főtengelye?
honda mb/mt alkatrészek
eladó honda mb/mt alkatrészek
honda mb/mt alkatrészek
Sziasztok
Ilyen alaplapot keresek
Sziasztok!
Nekem olasz 125-ös mtx-em van és tönkrement a hátsó teló ( nagyon puha, pattog és nem csillapít ) ez a gáztartályos fajta. Az lenne a kérdésem,hogy a japán mtxé jó e bele, vagy milyen motorét lehet esetleg átalakítás nélkül belerakni? Ilyen gázos telót sajnos nem találtam, volt 2 de azok is hibásak voltak. Ha valaki tud, vagy van eladó jó telója valakinek az írjon! Köszönöm!
Írj itt madi128@citromail.hu
Szia
Érdekel a gyújtás alaplap!
Mennyiért adod?
Szia nekem lenne eladó ha érdekel írj
sziasztok
Ns1-hez keresek gyújtás alaplapot