Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok volna egy pár motyesz ha valakinek kell valami 06307423741 ezen elérhető vagyok
sziasztok!
Mi a vélemény/tapasztalat a "for honda"-s piston kit-ről? (dugattyú szett)
4200Ft-os áron elég olcsónak tűnik!
Szóval vélemény, tapasztalat? 80-as ns-1-be lenne!:)
KÖSZI!:)
TAKASAGO gyári japán felni gyönyörű állpotban eladó... mint az új oylan..csak poros..évek óta nemvolt mocin..sőt lehet hogy még sosem volt.. egy külföldi motorboltból van.. használati nyomok nincsenek rajta... gumi nélkül 15 000ft 30 605 6883
Üdv!
HC04E típusu blokkhoz keresek váltó alkatrészeket!
hatért van cdi ötér meg megtekerik 6 hónap garival! szóval
Szerintem olyan 20 környéke mert elég nagy kincs
Váz alkatrészeid vannak?
hersa@citromail.hu küldj ide képet mik vannak érdekelne egy -két dolog.
és mibe fájna ez nekem? tekercs és cdi is egyben!ű
Szevasztok !

Keresek 83-as MTX125 farokidomot a hátsó lámával együtt.
az xl nem jó de ha kell cdi vagy tekercs vagy bármi van minden
Sziasztok!
Keresek első sárvédő!:)
Szevasztok honda mb minden alkatrésze eladó OLCSÓN MŰHELYT ŰRÍTEM KI Irj mailt és megbeszéljük! tomi1728@citromial.hu
üdv mindenkinek! én még ujj vagyok itt! kérdésem lenne,japán honda mtx 125 gyujtást lehet hejetesíteni xl 200 gyújtásával? persze cdi is 200 é lenne, csakhogy ez 4 ütemű az mtx +2! |
Sziasztok!
Nekikezdtem a blokkom szétszedésének. A kérdésem az lenne, hogy milyen lendkerék lehúzó szerszámra van szükségem a leszedéshez? Itt méretre gondolok, mert nem tudom, hogyan vannak ezek kategorizálva. Pl. a simsoné jó hozzá? Előre is köszi! Alegjobb az lenne, ha valaki kölcsön tudna adni egyet itt Debrecenben egy 5 percre
üdv
Sziasztok érdekelne komlet eleje persze csak is tárcsa fékes ha valakinek van sjanika@vipmail.hu vagy 06307423741 ezen elér akinek van persze emberi áron felni,két telo meg a komlet fék karal!
Még mindig keresek honda mb szerszámos láda fedelet.Akinek van Eladó jelezze.
Helló! A jobb oldali tank idom megvan még?
dobfékes volt de már elvitték.
Debrecenben, vagy Kazincbarcika vonzáskörzetében nem tudtok valakit ajánlani, akihez elvinném a kiszerelt blokkomat, hogy rendbe tegye? Persze nem aranyáron A váltóm 6-ban ugrál. A régi szerelőm tuti elcseszett vmit belül, és a folyamatos gyertyabeköpésemet szerintem egy beszart szimering okozhatja, ami átengedi az olajat. A mocimba új hajtókarszett van, a csapágyak is kivannak cserélve stb... és azt hittem a szimeringek is. Légyszi ajánljatok valakit, vagy esetleg írjon az, aki szívesen meglesné a blokkot. (természetesen nem ingyen) Előre is köszönöm!

üdv,
Csongi
tárcsás első telod van e párban ?
és első kereked bele aminek a felnije nincs meg gyűrve ?
Sajna 200 km-re vagyok tőled Sajópüspökiben
Szia ha pesti vagy el hozod és meg nézem neked
Sziasztok!

Valami nem oké a mocimmal (MTX 80 R2). Ha huzamosabb ideig (elég 10 perc) megyek alacsonyabb fordulaton, majd húzok egy erősebbet nem veszi a lapot. Olyan mintha fulladna, de inkább mintha beköpné a gyertyát. A sztorihoz hozzátartozik még, hogy a kipuff eszméletlenül köpködi az olajat. Fél óra alatt már folyik az olaj a hátsó keréken. A keverékem nem lehet túl dús (külön olajozás kikötve ), hiszen ugyan azt használom, mint eddig. Légyszi segítsetek, mi lehet a gond. Előre is köszi!

Üdv
okés. ha esetleg valami más blokk vagy váz alkatrész érdekel írj. egy komplett motort bontottam. és van még belőle elég sok minden
Köszi de 5 ös váltó nem kell ,. a szívatyú meg esedékes lesz csak jöjön meg a lovém