Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

honda mb80 eladó
eladó honda mb80 új karburátorral és mt/mb alkatrészek
Sziasztok,
Eladó főtengely 50-es blokk-hoz, gyújtás, berugó mechanika, dekli...
Olasz mtx 125-höz kellene nekem service manual ha tud valaki segitsen köszike :)
Sziasztok! Ma hozzájutottam egy 125-ös olasz mtx-hez. Felújítás céljából szereztem be, motorikusan jó a gép. Lenne pár kérdésem. Mennyi és milyen olajat tegyek a blokkba 10w40 jó lesz? Illetve szeretnék nagyobb lánckereket tenni hátra, most a gyári méret van. Mekkorát érdemes, hogy erdőben 2,3ba használhatóbb legyen. Hátsó teló az kuka, azt vennem kell (külső tartályos)
sjanika@vipmail.hu
Hali! Nálam van robbantott rajz..........Honda_MTXMBX125-200_Service_Manual_FRA "MBX 125FE Type-JC10" "MTX 125 RD Type-JC05" "MTX 200 RD Type-MD07".......Dobj egy email-t és küldöm. PÁ!
Sziasztok kéne nekem egy kis segítség Honda mtx robantott ábra mert nem tudom össze rakni a blokkot mert tutira szeretnék menni előre is köszi aki segít
Sziasztok! Van a közelemben egy 125-ös olasz mtx. Az lenne a kérdésem, hogy ez hány Le? 22Le-nek tudom. A másik pedig,hogy mennyire megbizható motorok? Nekem endurozgatni kellene erdőzni. És hátulra nagyobb lánckereket akarok rakni. Nekem elég ha 90kmh val megyeget, de jobban másszon. fogyasztás mennyi?
sziasztok..tuning tippek érdekelnének mtx 125 r (japán) amivel esetleg növelhető a motor teljesítménye..:)
Sziasztok! olyan kérdésem lenne, hogy HONDA MTX 125r be milyen hajtómű olajat rakjak? CASTROL ACTEVO 4T 10W-40 jó bele? elsőre is köszi!:)
Helló!
Tudja valaki, hogy a szívócsonk membránjának mennyire szabad visszaengedni? Egyáltalán nem, vagy azért van némi tűréshatár? Indokolatlanul gyenge lett a motor, és most keresem az okát. Ez a membrán amúgy is régóta érdekelt.

Honda MT5-ről van szó, de szerintem ez kb. mindre igaz lesz.

Hidegen szép alapjárat, szép hang, jól indul, jól húz, de ha úgy rendesen bemelegszik, akkor elgyengül, és ha leáll, alig lehet beindítani, nincs alapjárat sem, meg kell várni, amíg lehűl...
Sziasztok!

Keresek honda mtx 80 hoz fordulatszám spirált, üresjelző kapcsolót, fordulatszám mérő szektort a műszerfalba, meg gyújtáskapcsolót

Akinek van ne tartsa vissza :)
Sziasztok !
Szeretném ha minél többen megosztanátok az új oldalamat !
Rengeteg kép , leírás és minden ami a Honda régi típusaival kapcsolatos és sok más motorka....
Életben tartva az (MT, MB, MTX, MBX ), és még sorolhatnám...
Segítség és információ megannyi alkatrész... link..
És cserebere... vagy hirdetés...
Kifejthetném hogy miért pont Facebook oldal.. (talán több motorostársamhoz eljut ilyen formán ,és hatékonyabb lehet mint egy Blog.. )
Nagyon köszönöm... és ahogy időm engedi bővíteni és színesíteni fogom az oldalt...

https://www.facebook.com/merts...
miért kell kézikönyv ?
ezt már énis néztem csak az a baj hogy ez a japánhoz van :S
nekem az olasz mtx vagy az ns 125ös kéne.
de azért köszönöm:)
remélem jó
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy valaki nem tudja honnan lehet letölteni az olasz 125ös mtx szerelési kézikönyvét?
előre is köszi:)
Nos?
Sziasztok! olyan kérdésem lenne, hogy HONDA MTX 125r be milyen hajtómű olajat rakjak? CASTROL ACTEVO 4T 10W-40 jó bele? elsőre is köszi!:)
Esetleg alkatrészt nem tud nekem valaki ehhez a motor hoz?