Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CsabiMTX valaki valami elérhetőséget tud van nála bővenalketrész létszi segicsettek henger kéne sos kőszi ide irjatok léci csattos1993@gmail.hu
bárkinek bonttot hengere olasz mtx hez 125 dugoval gyürüvel létszives jelezen azonal meg veszem ha viszonylag olcsó elis megyek érte a világ végére is ha kel kőszőnőm ere az email ra kérm jelezen csattos1993@gmail.hu kőszőnőm előre is
nekem kel minden ké henger csak jo legyen vagy a blok ha megtuduk egygyezni azonal
engem érdekkelne az mtx 125 blok vagy henger azonal meg veném elis menék érte
kedden viszem fúratni a hengert ha érdekel szerdán küldöm is de úgy többe kerül
Azt hogy ,nem lehet addig fúrni a százasé meg 50.5 ös:D
szia hát ami a kuplungot mozgatja a dekni és a kuplung között van és nagyon kicsike amit a kuplung kinyom
helló 5ezer a henger 50-et mértem tolomérővel
helló van rudacskám
a kuplung kiemelő tengelyre gondoltál?
A hengerek mekkora fúratúak jelenleg?ÉS mennyi az áruk
Szia érdekelne hogy van-e kuplung kiemelő rudacskád a dekni és a kuplung közé és küldő lemez ahova a bovden illeszkedik?
egész nap elérhetö vagyok 06 30 7379276
eladó honda mb/mt 80-as alkatrészek hengereket fúratni kell az egyik fötengely rossz
Sziasztok!

Akinek van 80-as vizes mtx blokkhoz működő főtengelye az létszíves szoljon már!

30/417003

Köszi elre is!
Sziasztok.
Lenne egy olyan problémám hogy most vettem egy Mtx 80-as levegő hűtéses motort és hiányzik a kuplung kiemelő szerkezet ami a kuplung és a dekni között van (kicsike)
Ha tudnátok esetleg eladót vagy hogy milyen méret azt nagyon megköszönném (esetleg hol tudok venni újat)
üdv a 80as mtx alkatrészekből a gyújtás mennyi lenne ?
paradipal@hotmail.com
Persze hogy drágállottam,nekem egy ilyen amit vettem 4000ft ért az bőven megfelel,mostmár aránylag normálisan vesz mindent.
Hát igen, amikor az én cuccomat drágállottad összerakva...
Bocsánat hogy 2x ment.
Sziasztok,segitséget kérnék,van egy MTX80 as 6 gangos blokkom,nem motorozni fogom használni,a váltóját fogom használni,ma összeraktam (kosárba kaptam meg) de valahogy nem faszán veszi a sebességeket,jó lenne egy rajz hogy hova mennyi és mekkora méretű hézagoló gyűrűk kellenek,összeraktam a blokkot,mindennek adtam olajat jó bőven olajzóból,forgatom az egyik tengelyt váltáskor de van mikor veszi van hogy megáll és nem igazán akar se visszamenni se tovább kapcsolni.Szivesen elfogadok bármilyen tanácsot tapasztalatot,és persze rajzot is.Köszönöm mindenkinek,istem áldja meg aki segit.(mert már kezdem unni) .Laci.
Sziasztok,segitséget kérnék,van egy MTX80 as 6 gangos blokkom,nem motorozni fogom használni,a váltóját fogom használni,ma összeraktam (kosárba kaptam meg) de valahogy nem faszán veszi a sebességeket,jó lenne egy rajz hogy hova mennyi és mekkora méretű hézagoló gyűrűk kellenek,összeraktam a blokkot,mindennek adtam olajat jó bőven olajzóból,forgatom az egyik tengelyt váltáskor de van mikor veszi van hogy megáll és nem igazán akar se visszamenni se tovább kapcsolni.Szivesen elfogadok bármilyen tanácsot tapasztalatot,és persze rajzot is.Köszönöm mindenkinek,istem áldja meg aki segit.(mert már kezdem unni) .Laci.
Ennek az 50-es hengernek a 80-as változatához képest azért szemmel tűnő a különbség !
Végre látok már egy 50 es hengert is:D hogy eltér e a 80 asétól.
érdeklődni 0620 351 2316 vagy üzenetben.
Eladóak Honda 80as vizes blokk bontásából származó blokkalkatrészek:
-komplett kuplung (tökéletes állapotú kosár és lamellák)
-komplett gyujtás (hibátlan állapotú)
-deklik
-berugó, váltótengelyek, racsnik
-léptetővilla...
-henger, hengerfej, 50.50-es dugó gyűrűkkel
-lánc, első lánckerék stb.