Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

45mm meg egy kicsi tolómérővel mértem Hajdúviden lakom
Merre laksz helyileg engem lehet érdekelne a gyújtás része
45 az alap méret ha fúrva volt akkor csak nagyobb lehet
Tud valaki MT50-hez való kipufogó furulyáról képet mutatni, esetleg méreteket megadni? Az enyémben nincs, kivágták belőle. Úgy érzem, nem véletlenül van az benne, gondolom alacsony tartományban jobban húzna, és nem lenne olyan hangos sem.
Akkor ez sajnos nekem nem lesz jó Mindenképp 50-es kellett volna, ahogy írtad az elején. Ehhez 80-as karbi is kell a reed szelep miatt és a kipufogóvég is más (már a 70-es tuninghoz is másikat javasolnak). Most nem számolgatok, de talán a lökethossz egyezik csak. Lehet, hogy menne így is, de nem kísérletezek. Azért köszönöm.
volt fúrva nálam tavaly nyáron azóta kb 2ezer km van benne 45mm a dugattyú így sikerült a rajz 80 köbcentis
Ránézésre a henger és hengerfej méretei mások, mint az enyémnek. Megadnád a következő adatokat?
- tőcsavar furatok közti átlós távolság
- tőcsavar furatvastagság
- lökethossz
- henger méret (volt-e fúrva, látom, hónolva van)
Ha ezek egyeznek, és össze tudom kaparni a pénzt, akkor viszem, de inkább a hengerfejjel együtt.
Köszi!
7500ft a henger szett új tömitésel gyújtás álló rész lendkerékkel 4000ft
Sziasztok. Valakinek van eladó 80as vizes hengerszettje és km meghajtása?
Halihó! mb 50 et bontok blokkon kívül megvan mindene.
Ó, 220 kilométerre laksz tőlem. Mennyibe kerülne külön külön a hengerszett és a gyújtás alaplap? Esetleg a reed szelep és a hengerfej tömítés is érdekel, ha jó állapotúak.
Milyen állapotú a henger? Mekkora méret?
Ha ezek nem nyilvánosak továbbra is írhatsz ide:
achillesdope(at)freemail(pont_hu)
Hajdúviden található
csak váltóm nincs
helló meg minden gyújtás henger szett is
Üdv!

Érdekelne az MT blokk, ha megvan még. Vagy ha csak részei, akkor gyújtás, és hengerszett (henger, dugó, gyűrű(k), zégerek, csapszeg)
Helyileg merre találhatóak az alkatrészek? Ide is jöhet válasz:
achillesdope(kukac)freemail(pont hu) köszi
Hali. Honda mtx 125(JAPÁN) UTSOLSÓ ALKATRÉSZEI OLCSÓN ELADÓK! Tank, ülés, váz ,műszerfal, kipufogó, karburátor, hűtő, kupung kosár, első lámpa, lábtartók, támasztó, kormány, feszültség szabályzó, membrán. érdeklődni: challanger1111@gmail.com. Üdv.
Hali! Elküldöm szívesen , de felhívom a figyelmedet hogy ez japcsi manual.
Szia mindenki !
Keresek Olasz 125 be atack tengelyt ami a blokba van plusz víz forgató lapátot ha valakinek van az légyszi jelezze ! Köszi
Azt nekem is el küldhetnéd ha nem nagy kérés. Előre is köszi !
e-mail : csavi93@freemail.hu
Az komoly !
Találtál már ? Nekem lenne ...
Nekem szimering van meg sima csapágy semmi baja !
de lehet kapni újonnan
már az sincs meg
Mb hátsó lámpát mennyire tartod kompletten?