Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Van egy honda mtx 50, léghűtéses motor, 4 sebességes váltóval.
Szét lett szedve a motorja mert nem szépen muzsikált, vannak bajok rendesen, fel lenne újítva de a gazdája keveselli a 4 sebességet.
Olyan kérdésem lenne hozzátok hogy láttam eladó váltót kompletten 6 sebességest, és hogy ezek a váltók kompatibilisek-e egymással. Át lehet rakni az mtx 50/80/ ast, vagy a Honda mbx 50/80 váltóját egymásba, és hogy ezek a motorok megegyeznek -e, vagy van eltérés léghűtéses vízhűtéses között is. Esetleg ha különböznek miben, mire kell oda figyelni nehogy meg vegyek olyan váltót ami esetleg nem passzol bele.
Köszönöm előre is a válaszotokat, segítséget.
Üdv: Ottó
egy kisebb vagyon.:)
ns-1 80ccm főtengelycsapácsak és szimeringek.
honda4022@gmail.com
De kérlek írd bele, hogy mit szeretnél, nehogy összekeverjelek, valamint egy tel.számot is írj légyszi!
Köszi!
Üdv
pénteken fölrakhatod adj 1 email címet amire elküldhetem a címem!
Rendben, majd kérlek jelezz!
Köszi!
Üdv - honda4022@gmail.com - 0630/725-5588
igen, nekem hétfőn lesz aktuális, mert héten meló van!
5eFt-ért érdekel?

Bocs, itt kavarodás volt a fórumon a hozzászólások között...
anyit nem adok érte, amenyiért ott hirdeted azt már láttam! modj 1 korekt árat! amire írtam neked ott 2500 hirdetted! de az 2010 es..... nem azt mondom anyiért add!
Nekem nem !
Most mondom h. nekem van még el adó is :D
Kell, vagy nem és ha igen, mennyiért?

Üdv
ilyet tudtam volna olcsaobban vagy 5-ért a dio-é ugyan ez van egy rakás dio cuccom PL: és a jel adót abbol raktam át :D
Szia! Ez az.

Ha kell, kérlek ne üsd le, csak írj egy emailt és megbeszéljük a továbbiakat!

Köszönöm!

Üdv - honda4022@gmail.com
125
VAlószinű h. szimering vgay esetleg a középső tömitésed nem az igazi és fel veszi az olajat nekem 125 olasz van ugyan ezt csinálta ;-)
Csá
Valaki tudna segiteni ?
Dellorto phbl 24 karbim van el állítodot a benzin szintem meg tudná valaki mondani hogy hol van rajta valami szint jeelző ? Fontos lenne !
Köszi
És 125-ös? Mert csak ahhoz van, 80-ashoz nincs...

Üdv
üdv!
igen japánhoz kell!
Szia! Milyen MTX-hez kellene? Japán 125-höz talán még akad.. Üdv
üdv!
van, picit hibás de javítható! más alkatrészeid vannak? gyújtás? vagy bármi! inkább cserélnék.
üdv! van még japán mtx hez cdi ? ha igen az ár?
Üdv valaki tudna nekem feldobni képet hogy hogy néz ki a 80 as mtx bölcső
Sziasztok srácok valakinek van raktáron egy honda Mtx 80 R2 balhátsó idom és fordulatszámspirál :)
hali mindenki 125 mtx-be hátsó dofékes kerék kellene elogadható áron.előre is kösz.
agip 4t motorolaj
hogyan szedjem le a 13-as számút:)?
http://www.cmsnl.com/honda-nsr...
a 13-as számút!:)