Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a segítséget Ády, sztem a motul mellett maradok majd. Mihamarább kicserélem az olajat, nehogy baja legyen a kicsikének A champion gyertyákról nemsok infót találok, legalábbis tulajdonságok terén, de az ngk ról találtam. Amiket írtál gyertyákat mindnek uaz a hőértéke, csak az elektródahézag más, amelyet az utolsó szám jelöl.

Itt a táblázat: http://www.produkte24.com/cy/n...

Én le is mentettem a további keresgélés szempontjából, csak a championra nem találok ilyet Ha valaki tud, azt megköszönném. Illetve lenne egy kérdésem, hogy tud e vki bontót, ahol lehet xelvishez alkatrészt/idomot kapni? 2 hasidom és egy kipufogódob kellene leginkább
Helló Paja! Még nem volt, köszi szépen, csak kíváncsi voltam, vajon kit tol a Wild... A kép alapján elég hotrood a gép. Meg ugye Erdős Csaba gépén is nagy Wild matrica van. Satis
Üdv P3Te!
Gratula a géphez, alapvetően nem választottál rosszul! Ha vigyázol rá és szeretni fogod, sokáig lehet hű társad! Sok sikert, meg picivel jobb időt! Satis
A gyertyákról...
nos hát a xelvisét nem tudom mert nekem nem xelvisem van hanem az őse (prototípus)mindenesetre NGK-t használok és az biztos jó lesz a xelvisbe is.A gyertya száma:DPR9EA7;DPR9EA8;DPR9EA9
Az első a téli hidegbe jó,a második a sztenderd(standard),a harmadik meg a pörgős használathoz jó.az utolsó szám a hőértékre vonatkozik(amint gondolom észrevetted)
Üdv még egyszer és sok sikert
Szia P3Te
Éééésszteeeeer?
Uhh..... Marha jó bele (egyik lehető legrosszabb olaj bele az észter, a másik meg a szintetikus...)Mindegy hogy milyen márkájú olajat teszel bele,az a lényeg hogy 20W50-es és ásványi legyen.Tőlem rakhatsz bele Castrol-t vagy Motul 3000-t vagy Mol Dinamic-ot.Szűrővel persze,ha már majdnem 1000 km-t ment akkor az bele van ázva...az olajmennyiségről meg olvashatsz bőven ha visszaolvasol
de a lényeg az hogy annyi olaj legyen benne hogy ha jár a motorod akkor is ellepje a nívóablak tetejét.
Sok sikert
Üdv.:Ády
Ja és 1995.12 havi a moci :)
Csá Ády!

Jhéten intézem el a papírjait a mocinak, eredetiségvizsga, biztosítás, meg ugye átíratásos macerák. Nemtudom készleszek e hétvégére mert egész szerdáig ilyen takony időt mondtak, aztán nem akarok még 1x pacallá ázni, mégha csak 3 km re van innen az eredetiséges koma akkor se De képet majd teszek fel róla hamarosan. Az enyém grafitszürke.

Segítséget szeretnék kérni. Megnéztem az olajcserés részt, hát nálam nemkicsit nagy a baj, mert az előző gazdája fél évvel ezelőtt Motul 5100 Ester 10w50 nevezetű olajat tett a gépbe és ez nagyon nem ebbe a típusba passzol ahogy olvasgattam. A Castrol 20w50 ásványis jólesz, vagy tegyek bele másmilyet? Mennyiségileg 2.8 Lityi kb elég? Cseréljek szűrőt is? Kb. 800-1000 Km t ment vele a motor.
Ti milyen gyertyát használtok? Az enyémben Champion RGU92C van. Előre is köszi a segítséget mindenkinek.
Találtam anyagot a Wild matricás furgonról :)
2200 lóerő plusz 800 nitroval.
0,9 mp kell a 100ra gyorsításhoz.
Szerintem, ha ezt a technikát egy jobb kasztniba tennék ez az érték javulna :)
Bocsesz ha már volt :)
Szia P3Te
Üdvözlünk a fedélzeten !Ugyebár most éppen felmossuk ,amilyen cudar idő van, Satissal egyetértek hogy most végre JÓL megjósolták hogy milyen idő lesz .Milyen félegyháza ahol laksz?Ha visszaolvastál a fórumon akkor tudni fogod hogy lesz motoros tali (csak vt-nek)és ezt épp a cudar idő miatt elhalasztottuk és úgy néz ki hogy jövő hétvégén lesz a nagy összegurulás
Üdv.:Ády
Ui.:mikori évjáratú a mocid és van egy két kép róla?
Sziasztok!

Tegnap vásároltam én is egy Xelvist és sikeresen haza is hoztam a lábán Győr mellől Kiskunfélegyházára a kellemes időjárási viszontagságok ellenére Most ahogy böngésztem a neten, rátaláltam erre a fórumra. Sok embernek van ilyen motorja és elég jókat írtok róla. Szívesen megyek talikra is ha lesz a közeljövőben, csak ne legyen ilyen takony idő tegnap elég volt belőle kicsit. Van félegyháza környékbeli Xelvises?
Igen, északkeletről jön a zivatar utánpótlása. Részemről is elhalasztva a dolog. Megyek szerelni, ott nem esik az eső.
Nem értem most mi a baj?! Ezt jósolták... =D Legalább most eltalálták, örüljünk ennek! (másnak úgyse lehet...) Én úgy érzem, a mai nap nem lessz jó. Hiába áll el most, nálunk olyan vizek vannak az utakon, hogy a komp házig hoz mindenkit... =D De nem is akár elállni. Szóval így jártunk... Szerintem egy kicsi polirt kenek a gépre, de csak zárt ajtók mögött! További szép napot! Satis
Szia Satis
Hát erre szakad az eső tegnap óta ,Most hogy gurulok én így bárhova?Elég volt a héten megáznom kétszer....
Majd meglátjuk hogy délután mi lesz ebből az esőből...Reméljük hogy nem fog esni már délután
Üdv Ády
Jó reggelt Satis, Adam!
Nálunk zuhanyzós idő van. Csapadék radaron csak az Alföldön nem esik.
Egyenlőre nem bíztató a dolog.
Jó reggelt kemény motorosok!
Merre megyünk ma? =D Ő... Izé... Itt mondjuk ezerrel szél van, közben hol esik, hol szakad... Nálatok süt a nap? :)
Szia Dave
Hát szerintem rajtam is nehéz lesz túl tenni ha én még Sznuupit is túl tettem (Huszt 420km abból majdnem a 3/4 táv szakadó esőben...)akkor holnap reggel 8 tali a neten aztán a többit meglátjuk az időjósról meg ...........
Üdv Dave, Satis
Helló Dave!
Csatlakozom! Sztem hajnali 8 körül itt pontosísunk! Addig akár még jóidő is lehet... =D
Sziasztok!
Holnap Dunakeszi nekem csak az eső miatt kérdéses. Ha nem vészes, akkor csatlakozom.
Áztam már a héten, elég volt most. Bár Szuupin nehéz túltenni...
Szerintem reggel még nézzük az eget.
Szia Sznuupi!
Mi tagadás, szép kör lehetett... :) Fogadd elismerésemet!
Szia Ádám! Ha jól emlékszem te említetted Dunakeszit... Nekem tényleg mindegy, az viszont biztos, hogy ha ilyen az idő, akkor nem szeretnék több száz kilométert kirándulni! =D Nagyjából tudom honnan jössz, bár nem merném állítani, hogy jól ismerem a környéket, de jártam arra sokat. Én alapból egy olyan ismerkedős-kicsit-jövős-menős-gurulósra gondoltam. Remélem lessz belőle valami. Bár az időjós most talált...
Szia Satis
Ha én is lemosom akkor tuti esni fog ,De majd kiderül...
Hmmm Dunakeszin hol legyen a tali?Te mit javasolsz mert én Vác felett lakom 20 kmre északra...És én felém aztán vannak baromi nagy hegyek Főleg Szendehely felé szeretem karistolni az aszfaltot a kanyarokban
Sziasztok!
Tekintettel a jó időre csütörtökön délután motorral mentem Egerbe a kongresszusra. Egyszer kellett megállnom, hogy kicsit élvezzem, hogy látok, hogy kiöntsem a bakancsomból a vizet és, hogy első lépésben megpróbáljam lecsutakolni a fekete festéket, ami a kesztyűmből jött. Bőrfesték volt, nem jött le.
A bakancsból a víz nem ömlött, mert felszívta a textil része, amíg vissza nem léptem bele. Úgyhogy továbbmentem, és első utam a mosdóba vezetett. Komplettül átöltöztem és csöpögő cuccaimat a ruhatároslányra bíztam. Elfoglaltam egy egész fogassort!
Hazafelé csak megfagytam ma este, mert persze a cuccaim részlegesen száradtak meg.
Jövő hét részlegesen elméletileg jó, ha nem lenne meghívásom a streetesektől és egy csajos motortúra. Meglátom, hogy alakul... Rátok is nagyon kiváncsi vagyok!

Pussz!
Sznuupi
Helló Dave! Egyszer ki kellene próbálni a Csepelszigetet is! :) Mondjuk ahhoz, hogy ne csak sík vidéken motorozzak, nekem mindig át kell mászni a várost...
Szia Ádám! A Dave által említett egyedi fényezés nálam is az idomok sérülését takarják... :)
Üdv xelvtársak! A vasárnap délelőtt nekem is teljesen jó! Mivel én a Csepelsziget közepe körül lakom, ezért mire a közéletekbe érek, már egész jót gurultam! Hogy merre tali, majdnem mindegy. Ugye régóta volt terv a Dunakeszi. Nekem megfelel... Ma még kicsit lecsutakolom a motort, így biztos esni fog! =D Satis