Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nem lennék ilyen lusta biztosan többre vihettem volna
Akkor megnyugodtam.

Ezekből simán választhatok, hiszen csak 3 évesek.

https://www.hasznaltauto.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
Próbáltok eladni.....
biztos, mert ő is okosabb mint zuckerberg... így teljesen egy szinten vannak tudásban...
Csak eladunk
10 éves diesel autót nem veszünk - ez alapvetés!
Pedig ha gazdag lennél, adakozhatnál és akkor ugyanott vagy
az biztos, hogy teher lenne...
mert szerény is vagyok, ez egy olyan tulajdonság ami egyre ritkább
mondjuk valószínűleg ezért is vagyok csóringer
Igyekszünk sajnálni és próbáljuk levenni a terhet a válladról
a ceed csoportban egy ideig kérdezgettem a népet hogy tulajtól van-e eladó 1.6 benzin de nem volt válasz
mindenki avval a fosom 1.6 dízellel akart elhalmozni
Nem is értem miért nincs saját vállalkozása, már Lörincet is lekörözte volna
bármit is meg tudok csinálni ha akarok, ti meg irigyek vagytok......
de ha tudnátok ez nekem merkkora teher akkor sírva fakadnátok
Magyarországon nagyon kevés Ceed-et adtak el 1,6-os benyás motorral. Az a kevés amit találsz a HaHu-n, szinte biztosan külfödről származik.
gyorsan engedd el... ini jó srác, de mindenhez IS ért és ragaszkodik is hozzá...
ezért kellene az 1.6 az kb 120 ló lehet és nem kell pörgetni...nekem is ha gyorsan kell akkor megy vissza 3.-ba aztán 120ig egész jól gyorsul
igaz nekem a gáz 3000 fordulatig csak 75%on megy, mert melóba járni ez alatt jártam mindig

amúgy olyan furcsaságok vannak, hogy a dacia 1.4 mpi ecuba betöltik az 1.6 programját egyből "jobb" lesz hosszútávon kb fél literrel kevesebbet is eszik
egy benzines vagy dízel kocsikban lófasz elektronika van, a hibrid és az elektromos kicsit másabb
sok éve részt vettem egy dizelgáz ecu fejlesztésben, vicces volt a tartalma, kb mint a 2000 előtti gépek ecuja
A régi 1,4 benyás Ceed motorja nyomatékszegény, ráadásul az a kevés (137Nm) is 5500 fordulton állrendelkezésre, a 109 LE teljesítmény meg 6200-on. Ezt nagyon pörgetni kell (mint anno az ezres Yarist), egy 90-ről kezdett előzést 3.-ban kell elkezdeni. A későbbi 1,4-es motoroknál (90LE) viszont ugyanez a nyomaték már 3500-tól él. Állítólag jobb vezetni (nem kell annyira pörgetni), de 0,5 mp-cel később éri el a százas tempót.
Ezt épp a klímájára értettem de akár rá is érthetném

Mondom én, fogalmad sincs az elektronikai tartalomról, tudásról.
" vagy csak nem vagyok hozzászokva vagy nem értek hozzá de nem vagyok tőle elájulva"

Az asszony tudja, hogy ezt gondolod....róla?
Az enyémben manuális van teljesen meg vagyok vele elégedve érdekes én másokkal ellentétben csodálatosan be tudom állítani. Az asszonyéban digit van hát vagy csak nem vagyok hozzászokva vagy nem értek hozzá de nem vagyok tőle elájulva.
nem tudom az én autómon nem veszem észre, hogy bármit fogna a manuális klíma bár ennek lehet a 300 nm az oka illetve,hogy ez jön alulról 1600 körül.
Egy 30 ezres telefon 100x annyit tud mint ez a kütyü.....
És amit 30 ezerért adnak abban az alaplap nincs 5 ezer
Szerinted.....

Hallottál már a hibrid vezérlőkről?
Nem a mennyiség a lényeg, benne lévő alkatrészekből!

Ez egy MB váltóvezérlő flash memóriája, processzora, szelep meghajtó fokozat, vezérlő flash proci
Nem azért kicsi valami, mert gagyi, hanem mert éppen fejlett! (Lásd telefon.....és mit tud, mi van benne.)