Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vitatkoznék, de elég sokszor, elég fontos, hogy gyorsan válaszoljak pl. a könyvelőnek, de ügyfél is kért már gyorsan adatokat, árajánlatot, stb.
Hadd ne részletezem már az életem minden mozzanatát!?
Úgy élsz ahogyan neked jó, ez csak egy beszélgetés.
Én speciel elég nehezen tudom elképzelni azt, hogy ha nincs nálam okosteló akkor ugrik az üzlet. Ha tőzsdéznék akkor talán van olyan, amit elszalasztanék, de máskülönben én még ilyent nem láttam, de persze ez nem jelenti azt, hogy ne lenne.
Én még soha nem voltam olyan helyzetben, hogy a velem egy helyen tartózkodó ember egy mail érkezése után örömködött volna, hogy mekkora pénzt kaszált mert válaszolt valamit a kapott emailra, de az ellenkezője sem, hogy a földhöz verte volna magát, mert sok pénzt vesztett.
Olyan számtalanszor, hogy felhívott valaki, hogy ezt vagy azt a munkát elvállalok-e, ha igen, menjek el hozzá és megbeszéljük a részleteket.
Közösségi szarokon én sem vagyok,de az okosteló minden előnyét kiélvezem a hátrányai nélkül.
Simán lenémítom vagy otthagyom valahol a lakásban hétvégén.
De ne múljon már üzlet,pénz,idő,stb. azon,hogy nem tudok egy emailre válaszolni,vagy valamit kikeresni a neten?!
Jól mondod ,a világ felgyorsult és lépést kell vele tartani,de néha le lehet ülni,a világ meg hadd menjen!
Gondolom nem petróleum lámpával világítasz és az asszony sem a patakra jár mosni?
Minden korszakalkotó új vívmányt kisér rajongás és ellenérzés!
A rajongás nem jellemző rám,viszont ha valami segít azt használom!
Azért a lavorban fürdést én nem sírom vissza,az arra a korra jellemző emberi kapcsolatokat már igen!
Én úgy gondolom továbbra is, hogy nem tetszik nekik, viszont amint körbeírtad, kényszerből azért valamelyest hozzáalakulnak.
Persze nálad látok kettősséget, nem használsz bunkófont, de telerakod a véleményed emojikkal.
te merre jártál öreg? Már majdnem vittem a nevedben relikviát a kékes csúcshoz
Nekem megvan, mert félretettem az első "mobiltelefon", kb 5 kilós, és a kagyló nagyobb rajta, mint amekkora a telefonfülkében van ! Aztán jött a digitalizáció, és aprók lettek a készülékek.
Nekem az egyetlen közösségi oldalam, hogy ide néha beírkálok faszságokat ennyi bőven kielégít. Innen azért tűnt már el mindenki mert fészbuk borított mindent. Egyszer az is megszűnik, mint az iwiw de hát lesz helyete más népbutító baromság.
Fel kell tenni, a kérdést, hogy jobb volt gyerekkorunkban mint a mostani gyerekeknek? Nekem jó gyerek korom volt, még ha az első lakásunkban lavórban fürödtünk és cserépkályhával fűtöttünk akkor is. Lehet az én gyerekemnek meg ebben a világban lesz jó gyerekkora. Ki vagyok én,hogy ezt megmondjam
Talán a hozzáalakultakról még mindíg nem ejtettem szót. Nos az én korosztályom is ezt nyomkodja (40-es 50-es) de ezt nyomkodja édesanyám 75 éves és ezt nyomkodják a testvérem barátaim kamasz gyerekei is. A régi haveri körrel, ha évente 3-szor leülünk fájerozni vagy pókerezni, 5 haverból 4 a szarját nyomkodja. Nem tudom már elképzelnni, hogy hajnal 2-kor minek, meg kinek. Nem lehet egy jóízűt beszélgetni sem már Az már teljesen természetes, ha évente néhány alkalommal családi összejövetel van zabállás közben mindenki kezében a laposteló
Azt, hogy hozzáalakultak az emberek az értelmezésem szerint azt jelenti, hogy korosztályfüggetlen lett ez az egész szarság már. pl. gyerekkorunkban nagyon jó megvoltunk még tekerős telefon nélkül is. Akkor az volt most meg ez van sajnos el kell fogadni, hogy nállunk nagyobb erők kényszerítenek a változásra. kezdődött a mobiltelefonnal, majd az internet elterjedése utánn mindenki laptoppal rohangált, orvoshoz, mekk dónátba, edzésre stb. aztán váltotta ez a suzámomra értelmezhetetlen nótbuk meg tabletta vagy mi, jelen pillanatban az i-re a pontot a laposteló adta. sétáló, bicikliző, autózó, tömegközlekedő, várakozó ember mind ezt a szart nyomkodja vagy lóg ki a füléből valami Ezektől én megmentettem magam nekem egy c2-es nókiám van postával együtt 5 ezerért rendeltem a neten használtan vagy 3-4 éve Jelen pillanatban felsorolom az én értelmezésem szerint mit kell tudnia egy mobiltelefonnak. Lehessen vele hívást kezdeményezni, hívást fogadni (közvetlen kommunikáció) lehessen vele sms-t küldeni(parkolás) legyen benne óra ébresztővel és egy teendő emlékeztető. SLUSSZ
Egyszer Ini fórumostársunk fogalmazta ezt meg jó. Olyan mintha egy esernyővel kint állnál a szabadban miközben csendes eső esik. Ideig-óráig biztos nem ázol el de minél tovább állsz ernyővel a kezedben előbb utóbb úgy is vizes leszel
Ez nem igaz,hogy a régieknek ez soha sem tetszik
Hozzáalakultak Kevés olyan maradi fasz van mint én vagyok Nincs fészbukom, sem bmw-m, sőt lapos telefonom sincs Ameddig tudom elhúzom. De már egyre nehezebb nélküle. Nem az a baj, hogy nekem nincs, hanem az a baj, hogy mindenki másnak van. ne értsd félre nem bárgyú baromságokra gondolok amit lehet vele művelni Egyszerűen üzleti megrendelések ajánlattevéseket nem lehet nélküle végezni. Ettől a sok szartól elbutult a világ de közben felgyorsult is Ma is pl. felhívtak, hogy küldtek emailt nem reagáltám rá azzonnal kitöltve küldjem vissza Ilyenkor nem tudok mást mondani, hogy sajnos sem otthon nem sem az irodába nem vagyok majd ha ott leszek tudom küldeni. Ilyenkor szoktam érezni a telefon végén az értetlenséget, hogy miért is nem. Aztán rá szoktak jönni, hogy nincs miről elküldeni. Néhány éve próbálkoztam összebarátkozni ilyen simogatós telefonnal de egyszerűen fél év alatt nem tudtunk összeszokni, bebasztam a kesztyűtartóba talán még ott leledzik valahol Valamikor el jön az ideje, hogy nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy ne legyen ilyen eszközöm Pedig én baromira meg lennék nélküle
ne kamuzz a bmw-sek nem használják az irányjelzőt miért lennél kivétel
Szekikém mióta lettél ilyen szociálisan érzékeny?
Ez szabályos
ZŐD rendszám az olyan mint snapszerben az adu ász Mindent visz Ugyanannyi jog illeti most még meg mint a mozgássérült matricával ellátott járművet
Szerintem egy rendőr meg sem mernié szólítani
Jogi végzettségem ugyan nincs De egyszer voltam bíróságon találkoztam ügyvéddel, ügyésszel, bíróval, vádlottak padjával
Ez számít?
Ezt kihagytad kérlek: (tisztelet a kivételeknek) nagyon sokan köztük én sem érzem magam bunkónak nem parkolunk kettő helyre, mindig használjuk az irányjelzőt, asszony is lehúzódik a motoros elől stb.....
Rádióműsorban pár hónapja szó volt erről és betelefonált egy béjemvés akinek valami xfaszomja van és elmagyarázta, hogy azért parkol 2 helyre, hogy a többiek ne vágják neki az ajtajukat, végülis van benne igazság, bár inkább gazság.
Ez nem feltétlenül baj. Mi/ti annak éljük meg, de változik a világ. Régen voltak kisebb-nagyobb közösségek azon emberek között, akiket valami közös érdeklődés összehozott és összetartott. Én ismertem a szomszédomat, játszottam velük, összejártam a kollégákkal, stb. Voltak hobbik, voltak közös programok.
Átalakulóban a világ, mi ezt rossznak érezzük (a változást), lehet, az is de ez csak az utólag megítélhető dolgok közé tartozik.
Nekem nincs profilom semmilyen közösségi oldalon, nem véletlen. Akik nekem többé-kevésbé fontosak, azt elérem mobilon vagy elmegyek hozzájuk, de a legjobb havernak a reggeli kulázása sem érdekel.
Tetszik vagy nem, ez meg kell érteni, hogy a világ úgy változik, hogy a régieknek általában soha nem tetszik. Nem érdemes személyek között keresni a bűnöst, vagy ha igen, mehetünk a rőt hajú zsidóhoz baszakolódni, de ha nem ő, akkor jönne a másik és megcsinálná a facebookot ő.
végszó.
a magyar ember is állati bunkó ha nincs szükséged egy állatra, akkor vidd oda ahol ellátják, vagy ha nem viseli senki gondját akkor elaltatják, de nem kell neki szenvedni ! oda kellene pucéran kikötni a gazdáját sz oszlophoz tudja meg mi a sorstalanság ! magyarok
no, meg is jöttek, ezek párosan bukók a nő azért mert nem tanult meg parkolni csak szopni a krapek meg nem tud neki szólni hogy bunkóvagy vazze parkolj rendesen !
van bunkó ember és bmw-s ember . az hogy miért a bunkó és a bmw-s párosodikkkkkk az már csak magyar hagyomány vagy világméretű ?
Maximálisan igaz.
Nem ez a fő baj. Bármelyik topikban elindul "az agymenés" (a témához már egyáltalán nem kapcsolódó hozzászólások sorozata), akkor egy később reigsztrálni szándékozó már nem is fog regelni, hiszen itt a cimtől függetlenül megy a diskurzus.

Csak az autóbbi x hozzászólás (ami több mint a gyakorlatilag 4 nap alatt több oldalt telt meg mint az elmúlt két évben) elenyésző része (talán 10 db) szólt jogi kérdésekről - és gyanitom minimális jogi végzettségű ember szólt hozzá...
Kifutott ez a motoros fórum
Nézd meg ki mitorozik: többségében a 40+os korosztály, már aki eddig nem adta fel a család gyerek stb miatt
Persze van jópár kis csíra, robogóval, még néhány köztes életkorú
De igazából aki fórumozna az megöregedett már annyira hogy ne érdekelje a téma
A csírák meg a feszbukon nyomulnak
Szóval csinálhatsz bármit itt hamarosan redőny lehúzas lesz
Persze a clam és társai ezt csak gyorsítják
Na akkor papa figyelj: a jogász válaszol topic annyira népszerű, hogy felsorolom az idei termését.
Beírások, hozzászólások kronológiai sorrendben
2018.01.03
2018.05.09
2018.07.19
2018.12.04 ez a mostani. Gyakorlatilag 4 nap alatt több oldalt telt meg mint az elmúlt két évben.
Minden tisztelettel hagy kérdezzem már meg milyen faszom közösségről és szétoffolásról beszélünk. Erről akkor beszélhetnénk ha éveken keresztül napi szinten a topic címének megfelelő csevely folyna
Inkább azt kéne eldöntened ha szeretnél felpattanni a nyeregbe, hogy

FORDOS vagy TOYOTÁS vagy