Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igaz!
Viszont van kurva sok pénz, elég sok mindent el tudnak intézni! A helyi rendőröktől nem félnek, mert mind haver!
Ha meg balesetet csinálnak, általában a vétlen marad ott!Sajnos!!!!!
voltam már erdélyben aztán általában 6-8 "út" vezetett lefelé mindenhol ahol volt a szállásunk, de volt olyan hely is ahol összesen 2 út jött le a hegyről a civilizációba
persze gyalog esetleg kötéllel bárhol de akkor a motor ott éjszakázik a susnyásban
és biztos lehet benne(székelyeknél lehet nem) de a yard már mindent tud a motorosokról van annyi jóakaró
pl volt olyan hely ahol a még csak motorokat melegítettük a szállás előtt és megjelent a yard és elküldött minket finoman a picsába, pedig rendszámos endúróink voltak
Út??????
Amúgy igen.
simán megoldható ha nagyon akarják
pár furgon rendőr egy drón aztán már meg is szopta bárki
csak szerencsére ennyie senki sem akarja
a hegyen meg még szarabb, mert az tény hogy ott nehezebben kapják el az embert de le is kell ám onnan egyszer jönni és nem olyan sok út van a lakott terület felé
Amúgy miért fájunk?
SOHA nem jársz ott ahol mi.
Azt azééé megnézném!
Soha ne mond, hogy soha!
Még ha érinthetetlenek is, a villanyoszloptól nem keményebbek.
pont nálatok lakik akiról beszélek
Van néhány "aranyifjú" erre is, akik folyamatosan piálnak, plussz állítólag kábítóznak is! Soha nem buknak!
nem engem basztatnak meg nem is a motorosokat
én biciklizek, még nappal is világítok nehogy basztassanak az idiótái
szerintem vannak fokozatok
pl ha megiszik az ember a szüretben 3-4 sört napközben aztán hazakocog valami lófasz lassú traktorral ami kb rendben is van műszakilag
azért nem ugyanaz mint ismerős vejkója aki örökké részegen vezet és száguldozik ( 1 éve ki is nyírt 2 embert)
de a rendőrök szemében a traktoros is bűnöző
a nagyendúrósok is ilyenek, van aki évente 10x ha megy egy kört a pusztában az sem ugyanaz mint pár hülyegyerek aki szétugrál a valuban minden vízelvezető árkot
Gyere ki közútra ott van kihívás meg adrenaliny és csak integetel mikor szemből mérnek miközben elcsukod a gázt.
Az a szar,hogy mán peca közben sem lehet inni egy-két sört
Mondjuk éppen időszerű a rendszám nélküli nagyendurósok fütyijét meghúzgálni!
egy hónapig itt basszák az anyjukat a sünök valami 100+ rendőr van a térségünkben
felénk is basztatnak mindenkit még a füldutakon is utána mennek az embereknek
Igen,így van! Nem vezetünk piásan!
A szomszéd kis faluban történt az akció, nem szokott a faluból ki se jönni egyébként!
Akcióztak, mindenkit leállítottak,nem kértek semmit, csak fújattak! Akinek nem jelzett, mehetett tovább!
igazából az ügyvéd sem tud sok mindent csinálni. Ilyennél egyszerűbb a helyzet Ez fehér vagy fekete. Aláírásával elismerte az eredményt arra meg van tabella, hogy annál mennyi az annyi. Az ügyvéd csak ködölni tud anyagi helyzetre rossz családi körülményekre stb. ha jó cimbi az ügyész valamit segíthet rajta ügyész a kulcsszereplő. De szerintem a nóta vége kb. az lesz amit F2 írt
Igen, csak a jóindulat!
Autista a gyerek, és pont azért nincs is neki csak ilyen beugrós munkahely, harmincvalahány-ezer bejelentéssel két órával!
1,77? szerintem az elég sok. Az biztos nem 3 deci bor volt szerintem annyi maradhatott a másfélliteres üvegbe Akárkinek van tervezve a sulijárat piássan nem megyek a gyerekért nincs időm uánna nézni velem a serest fújatták meg azt légalkohol mérésnek hívják, úgy tudom a véreredményhez képest duplával kell szorozni. Ott a határ enyje-benyjéig 0,25. Én fujtam 0,28, majd 20 perc múlva csökkent 0,24-re (ez kb. 2 sör) 4 hónapra vették el a jogsit(csónakra) fizettem 120 ezer ft-ot meg 40 ezer volt az ügyvéd, ugyanis ez már bűncselekménynek számított. Ja meg járogatttam kiskörére újlenyomatokat adni, meg művészi fotó minden oldalról
Drága két sör volt
Ha van,akkor annak fizeti ki
nem viszem már túlzásba
Ha nincs jó ügyvédje olyan fel milla, egy év jogsi nélkül, és olyan 200e továbbképzés....
Mikor még nem volt meg az eredmény, a neten kicsit búvárkodtam, és aszerint a három deci még kaja nélkül is ha nem közvetlenül előtte itta egyszerre az jóval kevesebbre jött ki!
Amit olvastam, hogy milyen tarifák vannak, aszerint ez nem kevés maniba fog kerülni!
Az eredményt utólag rúgdosni nagyon nehéz,mert az egyetlen bizonyító erejű dolog az maga az eredmény,a többi csak mese!
Itt már csak a jóindulatban lehet bízni.
azt hogy vagy nem annyit ivott vagy nem akkor...

Ez közepesnek számít.