Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akinek ez a szíve vágya......
akkor nem kell venni 1-2 évente csillivilli ájfónokat meg egyéb kurvára fontos cikkeket azán ott is a sok zseton
akinek nem fontos az új autó az elbassza másra.....
pl napi 1 cigi meg 2-3 sör ára 5 év alatt van vagy 3 milla
A kocsinak nem életcélnak kellene lennie, hanem csak egy megfizethető eszköznek, használati tárgynak.
Ha jól sejtem, neked sem szalonautó van a segged alatt, hiába írod az "okosságokat".

2008 nem volt még olyan régen, páran befürödtek a hitellel is, nem kéne elfelejteni. Én kisebbet sz*ptam, de - kicsiben - volt benne részem. A használt Thaliára volt 500 ezer devizahitelem is, 16 ezer havi törlesztőről felment 27 ezerre - én meg közben állástalan lettem, 42 ezer havi segéllyel (szerencsére akkor még fél évre járt). Kurva nehezen, de bírtuk fizetni, viszont arra már nem volt pénzem, hogy a kocsiba benzint vegyek, használjam is. Legszívesebben itt az udvaron felgyújtottam volna, valahányszor ránéztem.
nem feltétlen hagyomány tiszteletből
csak úgy vannak vele mint én hogy minek a 4 millás kocsi ha ugyanoda elvisz a 300 ezres is
de ha minden vágya egy új kocsi akkor meg lehet spórolni még a gyári munkásnak is
pl nálunk a "vasboltban" 120 a nettó bér plusz mellé jár valami kajajegy is ez egy nőnek szerintem teljesen jó fizetés mert sok nehéz dolog nincs a boltban vagy akár a borosoknál 1300-1500as órabér itt azért már szarabb a meló de 10 órákkal már egész jó fizetés összejön hó végére
szüret időszakban meg szörnyű sok melóval nagyon nagy pénzeket lehet akasztani, szerintem 5 év szüreti pénzéből meg is van egy swift vagy fabia vagy ilyesmi alap szekér
Csak havat mentem ki lapátolni aztán már az AMG-nél jártok. Ki birja ezt nyomon követni
ini,
tényleg úgy gondolod, hogy semmire másra nem kell költened a 2+2 év alatt, csak a kocsira félretenni?
ha az apuci keres 150 ezret az anyuci 120 ezret(felénk ennyit a putriban össze lehet szedni minimum) akkor az 270 ezer
ebből 70 meg a kocsira 200ból meg csak meg lehet élni valahogy....

és egy kocsit nem 2 év alatt kell összespórolni vazzeg ha vársz még 2 évet akkor már kézben van neked is 3 milla a maradék másfél meg egy 24 hónapos 50 ezer körüli kölcsönnel meg is van
aztán aki csóró az ne akarjon jobban felszerelt kocsit venni amikor kilóg a segge a gatyából
A tisztán látás végett:

Mercedes-Benz
Mercedes-AMG
Mercedes-Maybach

Az elsőből lehet dízel G osztály és akár lehet rajta AMG optikai csomag. De attól az még nem AMG!
A másodikból nincs dízel.
Nem akarjátok vagy tényleg nem értitek?
Vagy nem, de akkor is igazad van.
Most, hogy proli lettem (mondjuk mindig is az voltam) saját jogon és körbenézek a parkolóban minden műszaknál hát igen kevés új autót látok, még a kis vezetők sem járnak újjal ők kb 8-12 évessel, de a melósoknál már az sem játszik, a parkoló mindig tele van és több cég dolgozói is vannak ott, de a 12-18 év az átlag bár nem kevés huszonéves autó is van.........ezek a prolik valahogy mindig rosszul csinálnak valamit vagy csak hagyománytisztelők és ezért járnak öreg kocsikkal.
Igazad van.
Neked kellene....
Nincs a Mercedes-AMG cégcsoport által gyártott G osztályból dízel.
Eredeti AMG ....

Ez nem az!
http://youtu.be/DcNYrV5ZV2c

bár hogy ez gyári e?
Csak nem utánaolvastál?
nem ezt keresitek?

csak első akart lenni a rendelésben...

https://www.motor1.com/news/24...
Ez igaz.
Majdnem 4 millió forint egy fapados Swift jelenleg. Valamit én csinálok rosszul, mert 2 év alatt 1 millát bírtam összespórolni autóra. Ha egyáltalán nem motoroztam volna, nem fotóztam volna (nem vettem volna fotomasinát és lencsét), nem mentünk volna nyaralni, akkor talán-talán lett volna 1,5. Hol van ez egy jobb felszereltségű alsóközép kocsi - 5,0-5,5 millió körüli - árától? Pedig az engem már életem végéig kiszolgált volna.
Mondtam, hogy igazad van.
De a méreggel csínnyán!
Nem veszek semmit, de keress rá nyugodtan.
Eredeti AMG G Class dízelt mutass nekem.

Szó sincs vitáról, tények vannak.
Ne vegyél rá mérget!
De ne vitazkozom.
ez duma szerintem sosem volt még ennyire elérhető egy új középkategóriás autó
4 milla felé elég sok van már újonnan is
aki meg tényleg akarja simán összeszed ennyit pár év alatt, vagy a többségét és megtoldja mondjuk egy 24 hónapos kölcsönnel az utolsó 1/4 részt a kocsinak, úgy sok esetben még egy kis akciót is ki lehet fogni