Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak az a baj hogy a képen nem benzin szuro van, hanem a hutoviz ulepitoje ...
Na veszek a héten egyet aztán majd kiderül.Jobban megnézve lehet pont azért vannak így kialakítva a csőszárak,hogy "univerzális"legyen,úgyhogy lehet tényleg jó lesz.
Szerintem jó lenne.
Eddig minden motoromba ilyen volt és nincs bajom vele!
Vagy lehet ez a hagyományos is jó lenne csak a vékony csövet fölülről a vastag részig kéne tolni,alulról meg teljesen?Mert ugye ezen a csőrész átmegy vékonyból vastagba.
Nem tudom mennyire kivehető a képről,de nálam a felső cső vékonyabb,az alsó vastagabb.Hétfőn lefényképeztem,de nem gondoltam rá,hogy le is kéne mérjem,most meg már nem tudom...Na de mindegy végül is általában 1nap alatt megjön minden,azon meg már nem fog múlni.
Azért köszi!
Hali!

Az enyémbe csak egy hagyományos szűrő van mit bármelyik autós boltba de akár benzinkúton is lehet kapni pár száz forint.
Vagy megtartják a babának.
Hát nem is egy kádról van szó, hanem egy gyöngyszemről! Keménynek kell lenni.
Na már hátul is radiál vagyok.Jöhet a próba.
Szia hiei!
Volna egy kérésem.
Ha esetleg a közeledben van a motorod,le tudnád nekem mérni az üzemanyagszűrő felső és alsó csövének az átmérőjét?Az enyém már a villanyásznál van,utána rögtön viszem majd a másik szakihoz oszt addigra meg kéne rendeljem a szűrőt.Ma akartam venni egyet de nincs készleten és jött az eladótól a keresztkérdés,hogy mekkorák a csövek...
+36 30 243 0034
Ez ám a kemény.Nem a kád széle.
Sajnos nekem nincs a telefonomban.50% eséllyel felhívod az egyiket és vagy z vagy buktál 50Ft-ot.
Antiek babát várnak szerintem hamarosan eladó lesz a Zrx ...
Üdvözlehelletem!
Kiuffogó ügyben fordulok hozzátok! Láttam hogy nagyon sokan Hando Pétert és a munkáit ajánljátok! Találtam is tel számot, de kettő van fennt! Esetleg valaki tudja melyik a valós?
Köszi

Pacsi
Az biztos, hogy nem lesz eladó! Csak próbáld meg és úgy köréd hajtogatom, hogy többet az életben nem szabadulsz meg tőle!
Hahh- ha lenne Er- 5!

Amúgy bizonyos eset esetén, ami lehet hamarosan bekövetkezik, megint megkísért az ördög- és eladóvá válik. Irányár 8 kiló- komoly érdeklődők elvihetik 750- ért. Tehát majdnem biztos hogy nem eladó!
Gondolom kapsz busás jutalékot a Kawától minden eladott ÚJ Er5 után. Amúgy a te motorodat bárki bátran megvehetné.Csaak jól járhat vele.
Köszi, időnként feltör belőlem a grafomán, és akkor valami kijön. Írtam korábban egy blogot is emiatt, most sajnos kicsit alszik, de talán lassan felébred. Remélem azért lesz majd eredménye az irománynak:).
Amúgy egy megszállott motorját érdemes megvenni....nagy eséllyel megbecsült,agyongondozott darabot foghatsz ki...amelyik állapotra kenterbe verhet egy jóval kevesebbet futott és évekkel fiatalabb darabot.
Én pl. akármilyen széthajtós kis hülye gyereknek nem is adnám el...annyi meló van benne.
mivel olcsón fenntartható..és az örök darab kategóriába tartozó kiforrott darabról van szó...max. lesz belőle 3. motor.
Akkor ez itt nekünk tiltott zóna?
À Gs 500,az a másik fórum !
Amit küldtél olyan összefoglalót nem kaptam a GS oldalon. Ki lehet sarkosítani mindent, Én a motorra mit tárgyra tekintek ezt nehéz megmagyarázni egy "megszállotnak" ezért nem is vitatkozom. Kawa korszerűbb GS meg mint a faék. Amit küldtél (sokat segített) abból a 2004-től gyártottat nézem hátsó lengő és elektronika miatt de annyira nincs normális eladó ami persze nincs elszállva az árral, hogy borzalom. Pedig napi szinten nézem mindd a kettőt. Ahogy lesz lecsapok rá de ha Gs is lesz akkor is meradok itt mert a hangulat jó
Szerintem meg van különbség !
Suzuki a te motorod ahogy a reklám szól, meg érdemes eloben is megnézni a kettot! Ha rám hallgatsz azt tanácsolom mint anno a most Cb 500 fórumon levô menyecskenek .
Vegyel Gs 500-at, legalább a talalkozon enyém lesz az egyetlen Er 5!
Anno csokorba szedtem a hülyeségeket amott, meg is cáfolta az élet meg a tapasztalat amit ott irtak .
Nem is akarok bele menni. .
Szal nyugodtan vedd meg a Gs-t!
Nézd egy 7éves gumit feltenni előre... bennem is pezseg a zsizsi vér,de te túlteszel rajtam
De akkor sincs gond ha valóban continentál köztünk marad