Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fisi nincs semmi baj, majd bepótoljuk egy balatoni összeruccanással, az féltáv mindenkinek kb. :)
Fisi mester mi jeleztük, hogy családi program van már fixálva a jun 22-es hétvégére. Ezért az, hogy : "Tkecsken mikor ki lett tuzve az idopont mintha úgy tudtam volna senki sem ellenkezett hogy nem jó?" Ez nem teljesen állja meg a helyét. Azért mi lélekben veletek leszünk!
Viszont én mág megtanultam, hogy minél több ismeretlen van egy egyenletben
annál nehezebb megoldani. Egyszerűbben, minél több embert kell összehozni annál nehezebb. Szerintünk azért jó buli lesz és mi már irigykedünk előre...
Ahogy én számolom körülbelül a franc se tuggya. Jöjjön aki tud!Tárt karókkal várjuk.
Leszünk így is azért !
Eddig hányan vagyunk?
Na ácsi -ácsi!


Kedves lemorzsolodok!

Én elhiszem hogy könnyen ugatok mert hogy se család igaz kutya van, de! !
Elsô dolog ez az idei fô talink lenne! Tehát azért van, mert egy évben EGYSZER tudunk találkozni úgy hogy mindenki ott legyen!
Tkecsken mikor ki lett tuzve az idopont mintha úgy tudtam volna senki sem ellenkezett hogy nem jó? ?!
Kettô, itt olyan ember, emberek készültek aki pl elôször talizott a bandaval és elég sok energiát idôt aldozott arra hogy nekünk egy kellemes szférát teremtsen, hogy jól érezzük magunkat! Ezt most azzal tiszteljuk meg, hogy sorban mondogatjuk le a részvételt ?

Kicsit több áldozatot ja szabadna kernem. Én is fél évente kapok 3hétvégét .Egyikünk erettsegirol jön olyan pénzen amit apró munkakbol spórolt össze mert ki ideje munkanélküli .Más még épp külföldön van egy kamionban és azért küzd hogy stoppal stb haza erjen idôben hogy ott lehessen. Ezek tuti eltorpulnek pár ember gondjaitol,de talán sikerül masokba egy kis kuzdest, akaratot bele ontenem ..

Sorry ha valakit ezzel megbantottam!
Üdv Nektek! Van egy eladó ER-5 gyári kb 10.000 km-t futott kipuffom,ha valakit érdekel akkor azt jelezze felém!
sziasztok srácok, a győri talin sajnos nem tudunk ott lenni, nagyon-nagyon sajnálom
nagyon jó túrát és szórakozást kívánunk mindenkinek
Sziasztok! Honnan tudom mikor kell a kuplongot cserélni? Meg mit kell benne? csak a lamellákat vagy mást is? Kezd kicsit keményebb lenni a sebességváltás.
Ex TKB-s?
Szerencséd, hogy most nem megyek!


Csirkeszárnyon utazom én is,
TKB-s maradtam mégis.
Mert a motor alólunk kirohad,
de a barátság mindig megmarad.

Fárasztó tudom, de még nem ittam elég páleszt.

Csak az vigasztal, hogy így is, úgy is berúgok, de most néptáncosokkal. Azok is jó gyerekek, igaz nem motoroznak, de szeretik a lányokat megropogtatni.
Dehogy vagy te ex TKB -s, csak ex jó izlesu vagy mert zongorat vettél
Alakul a dolog.
Én meg szivatón vagyok egész héten, főnöknek beragadt a bovdenje
Na szóval megyek én is a talira, ex TKB-s ként , de csak péntek este mert melózok, mindig ez van mindenhova későn érek.
Ja egyébként a szívatóm mindig szorosan járt.Ha gyanúsan könnyen megy akkor valami gond lehet.Szakadást nem tudom elképzelni.Nincs az annyit nyüstölve.Inkább kiakadt valamelyik végén sztem.
Pénteken is lesz túra.Bakonyi tekergés Pápa felé kiegészítve.Valahová fel van rakva a terv.Gyere csak.
Helló! Arra gyanakszom, hogy elszakadt a szivató bowdene, volt már valakinek ilyen? Abból gondolom, mert eddig elég nehezen járt a kar, most meg könnyű. Ugyan ilyen melegben könnyen indul a kicsike, de hidegebb időben nagyon nehezen indul (és akkor se forog 4000-ig mint szokott). Sajnos még nem volt időm szétszedni a kapcsolót, hogy megnézzem...
U.i.: pénteken ha nem lesz 40 fok akkor lehet elugornék egy napra Győrbe, terveztek aznapra valami túrát?
Ja rohadt t9-tényleg szőlőt akartam írni, de úgy néz ki nem kell menni szal reggel tofogok oda!
ó, milyen dicséretet kapok
Tényleg Pumuklee, én is láttam, hogy szülinapod volt, meg a Facebook-on is...
Most már mindegy... szóval gondoltam rád, csak nem fejeztem ki szóban!
A T9 áldozata szőlő akart lenni. A Duna után, rendet kell rakni a szőlőben.
Mi szökkent von T9?
Engem már nem izgat. .. Keret a motoron holnap csomagolás ,csütörtök indulok. Lehet mivel épp elment a víz kint a szökkent ki kell mennem rendet rakni, de csütörtök délután akkor is ott leszek !
Sajnos az is benne van, hogy a távolság miatt nem jönnek, mert akárhogy vesszük, az is pénz. Sajnos a mai világban ez okoz gondokat, ezzel nem lehet mit csinálni...
Köszönöm szépen Mester! :)