Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De gyorsan felállítottad azt a sátrat! Lütyő is ügyesen dolgozik rajta.
Sziasztok ER-5 tulajok!
Nekem egy KLE-500-am van,3 nappal ezelőtt elkezdett picit rendetlenkedni.A tünetek a következők:
-ingadozó alapjárat/melegen nem vészes,de hidegen be-be esik bőven 1000 alá/
-hidegen néha slusszol egyet
-lassan ejti a fordulatot /üresben húzgálva csak alig észrevehetően,de menet közben két váltás közt szinte semmit sem esik vissza,sőt olyan mintha motorféken is kapna egy pici gázt,mert jóval gyérebben lassul motorféken mint eddig/-talán fals levegő?
-motorféken folyamatosan aprókat durrog,de inkább csak pici pukkanásoknak mondanám
Nos ezek a tünetek.Egyébként hidegen-melegen pöccre indul mint eddig is,és teljesítmény vesztést sem vettem észre,illetve kigyorsítás közben és folyamatos tempó mellett sincs semmi gond vele .
Most bejelentkeztem egy gyertya csere,ill. egy karbi tisztítás-szinkronra.-remélem ez megoldja a problémát.
Volt valakinek esetleg valamikor hasonló tünete?Illetve van valakinek tippje,hogy mitől produkálhatja ezeket?-egy volt márkatárs szerint csak gyertyagond lesz de azért a karbit is megnézetem
Üdv!
Ezért sietsz Te mindig ennyire, hogy a hűs fa alá kerülj
Hát a satrak már állnak de a pia még csak most érkezik
Itt beszélgetunk a dió fa alatt a husben egy szál rövid gatyaban!
Á dehogy, sátrat állítanak 40 fokban napsütésben
Na, azóta csak isztok!
Nem látszom, mert én vezényeltem a "fogadás jobbról, tiszteeelegj!"-et.
Egyébként neked Mugen Race ruhád van? Megtennél egy szívességet, megnéznéd a címkéjén, hol gyártják?

Nemrég fedeztem fel ezt a márkát, de nem nagyon találok róla infót, viszont sok magyar kötődése van, a honlapon pl. budapesti székhelyet adnak meg és magyar telefonszámokat kontaktnak, és sok (és szinte kizárólag) magyar versenyzőt szponzorálnak; létezne hogy ez magyar motoros ruhamárka? A honlapjuk viszont azt hiszem Olaszországban van bejegyezve.
Ja és Magyarországon kívül más ország motoros boltjaiban nem is láttam Mugen Race ruhákat.
Na igen, nekem is a szívem szakad meg sokszor, úgy mennék, főleg amikor ilyen király programok várnak, mint most amiket szerveztetek erre a hétvégére! De nem csak a motorozás miatt, hanem tényleg jó társaság vagytok, ezt kijelentem ilyen viszonylag kevés ismeretséggel is. De nálam még a családon felül is van pár extra tényező, az idei hazautat is hónapokkal ezelőtt elkezdtem szervezni, de jövőre legalább fél évvel hamarabb elkezdem, mert most is épphogy csak összejött minden. Az meg hogy emellé egyszer úgy utazzunk haza, hogy még a motort is levigyem... Hát egyelőre nagyon esélytelennek látom. :((((((((((((((((((((((((((
Szóval egyelőre csak csendben csorgatom a nyálam, nektek meg a legjobbakat kívánom, biztos szuper lesz a hétvége akárhányan is mentek!
Győrszentiván , búzavirág u. 24. ( gpsbe győrt írjatok)
Győr Szentiván
Búza virág u24
Mi már csak 60km-re vagyunk !
Valami cím ahova menni kéne?
Halli,
Én se vagyok lemorzsolódó, mert még föl se morzsolódtam, bár szívesen tenném.
Viszont múlt szombat volt kimenőm, ahol szintén vol többek között 3 pcs ER5 és hasznos is tanácsok is voltak. Plusz volt ámulat, hogy Sima Bélás dobtuninggal milyen hang tud kijönni az öreg ER5-ből
Sajna én is családos vagyok, azaz kösz az invitálást, majd legközelebb és mindenkinek jó motorozást Osztrákországba. Tavaly voltam a fertődiekkel és király volt. Előre irigykedem
Üdv, HZ
Melyik vagy te?
Milyen rendfokozata van katona?

Jól van Zimre -pihenj!
Én akkor sem vagyok lemorzsolódó!
Akkor Kukorica Jancsinak hívnának!

Most pont nem Krisztiékre reagáltam mert vele már múlt héten beszéltem!

De mindegy is.

A motorozás az az ez tény. Csak itt ahogy leírtad vannak barátságok jó kapcsolatok! ÉS nekem ezek is fontosak, ha motorozni akarok akkor nem 25. -öd magammal teszem...

Nekem a banda is nagyon fontos!
Bölcs írás Barátom.Kitartás már csak egy igen rövid idő és úgy megnőnek a gyerekek,hogy mehetsz amikor és ahová akarsz.A pénzt meg átutalhatod a számlájukra.Azzal se lesz gond.Nálunk már köbö ez lesz.A legkisebb ma repült el a korlátlan hülyeség országába és szeptember elejéig nem is látjuk.A másik meg nagyfalun tanul-dolgozik.Majd meglásd lesz szabadság hogy csak ihajjjjj.
Ne haragudj Fisi, de erre nekem is reagálnom kell.

"Kicsit több áldozatot ja szabadna kernem." - megértelek téged is, de...

Azt gondolom, hogy a motorozás szabadidős tevékenység, szenvedély, amit mindenki a saját pénztárcája is szabadideje terhére tud művelni. Nem lehet több "áldozatot" követelni senkitől.
Aki tud menni, az megy, aki nem tud, az nem megy. Majd megy legközelebb.
Ha 5 ember sátorozik és dobja össze a vacsorát, az ugyanannyi "áldozat" a vendéglátók részéről, mint ha 10-en, vagy 15-en teszik ezt.

Ez a csapat jó emberekből áll, akiknek viszont a magánélete nem egyforma. Senkire nem szabad követ vetni, ha az aktuális találkozóra nem tud elmenni.

Pedig a szívének egyik fele oda húzza, ezt tanúsíthatom!

De ha már áldozatról van szó és Zarándok beírására reagáltál, akkor emlékeztetlek arra, hogy Kriszti:
- Diszelben terhesen, autóval vett részt a találkozón, nem tudott motorozni, de Istyu sem. Ez "áldozat".
- Békésre a még járni nem tudó Esztivel jöttek el, és aludtak a hideg házban. Ez is egy "áldozat".
Mindezt azért tették, hogy velünk legyenek.

Most nem tudják megoldani, én tudom az okát, de mindegy is.

Más az élete a gyerekes családoknak, de ez nem baj.
Kívánom, hogy mindenki tapasztalja meg és örömmel tegye.

Maradok 10telettel:

Zimi
Igazad vagyon és ne szívd mellre! Én se értem oda ősszel Békésre pedig készültem.Majd összehozunk még pár eseményt és mindenki sorra kerül.