Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert ügyes vagy.Sokan csak lesnének mint hal a szatyorban.
Tegnap megszívatott a világítás: helyzetjelző ok, távolsági ok, tompított semmi. Nem az izzó rossz, akkor ki a fax van?
Hát egy szétcsúszott vezeték a kapcsoló relénél, a nedvesség védő szigetelő szalag alatt. Időbe került, de megoldottam.
Szerintem leszünk igy is!
Köszi Laci!

Lesz lehetoseg még!
Isten Éltessen Pumuklee !
Szevasz Laci.
Kösz a jókívánságokat.Bár eddig még csak azok jelentkeztek akik nem tudnak jönni valami okból.Kíváncsian várom hányan leszünk végül.Annyian biztos nem mint Tiszakécskén.
Sziasztok!
Rég írtam ide mert egyszerűen nincs miről, olvaslak titeket de mivel a győri bulira nem tudok elmenni így csak standby üzemmódban várom a következő lehetőséget. Láttam a szelidi fotókat, Tiszakécske óta már ismerősek az arcok és tudom kötni nevekhez az embereket.
Xado: egyre többen próbálják ki ismerőseim közül is és negatívumot továbbra sem hallottam.
Egy korábbi ER-5 fórumos bejegyzéstől motiválva megnéztem a tarcali kápolnát itt megnézhetitek a képeimet: link
A győri bulihoz nagyon jó szórakozást kívánok, majd jelentkezek ha valami értelmes jut az eszembe
Üdv mindenkinek!
Laci
Kár.
A gyári meg azt hiszem egy ezressel drágább csak. ..
ok, köszi a válaszokat
Szerintem legkésőbb 10-kor indulni kellene mert ez kb 5-6 órás program.
Elméletileg 8 és 9 között, ahogy a csürhe magához tér:P 7 kor mindenkit kiverek a sátorból, hogy 9 re kész legyenek :D
A reggeli után valószínűleg.
Sziasztok!

Érdeklődök, hogy honnan tudnék beszerezni új olajszűrőt, olcsón. A válaszokat előre is köszönöm!
és mai a lényeg: száraz a bokk, az új tőcsavar, bár rövid, bevált.
Engem igen, de még nem tudom megmondani, hogy el tudok-e menni.
De qrva jót motoroztam!
Hazafelé Kiskőrösről Izsák felé vettem az utam, erdős,szántóföldes, kanyargós utak, csak úgy hasítottam!
Lütyőnek üzenem, hogy Öregcsertőre is benéztem, de nem tudtam kiszúrni, hogy melyik háznál alszik a Merci.
figyi srácok, szombaton kb. mikor akartok indulni Ausztriába?
Mi meg kis talit rendeztünk a Szelidi tó parton
Mi a Győri talin sajnois nem tudunk ott lenni . Zsúfolt családi programot hozott össze a sors. Viszont most szólnék hogy Augusztus 2-3-4 (péntek, szombat, vasárnap) Békés-Dánfokon motoros találkozó lesz.
http://www.bekesmatrix.hu/cikk...
Ez már évek óta tartó hagyomány. Főleg a szombat a mozgalmas. Akit érdekel azt szivesen látjuk.
- Ingyenes a kemping (kulturált tusolóval, wc-vel) Aki sátorozna és közel akar lenni az eseményekhez.
- Aki kényelmesebb annak a öreg háznál (tavaji évzáró buli helyszine) tudunk helyet biztosítani. (Dánfoktól 20 perc gyalog) Szóval szállás ingyen.
- Kaját már rutinból megoldjuk.
- Pálinka lesz
- Programokat, tömeget, hangulatot a fesztivál megalapozza így nagy unatkozás nem várható. Ettől persze bandázni lehet.
Nagyon szabit nem kell kivenni. Péntek délutáni, esti érkezés szombati buli vasárnap pedig lehet hazatérni.
Akit érdekel az jelezze...
Az időkép szerint javuló időjárási kilátásaink vannak.
Más:Íjászkodni akar a tisztelt Banda?Mert akkor elviszem a cuccost.
Győri talival kapcsolatos infók, túratervek, stb. a fórumon, tessék olvasgatni:)
http://users.ininet.hu/tkb/php...
Valamint egy kérés, szintén a tkb-s fórumba, aki tudja jelezze, hogy mikor jön, hány napra és hányan, hogy valami fogalmunk legyen a vásárláshoz. Lustábbak dobhatnak egy sms-t is 70/3125910 (péld.:nicknév, hány fő, sz-v.)

Japuéknak köszönjük a műanyag készleteket! Az asztal, ha elfér az autóban, nem árt ha van, meg ha szék is van hozzá, ha nem fér be csörögj és elugrom érte.

Pumu
Na ja.De hát magunknak kerestük.


Valahogy az egyensúlyt meg kell találni...
Könnyű annak, akit nem vár otthon asszony, meg gyerek...
Csak felül a motorra, aztán megy...