Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Diablo corsa.
Olyat fogott hogy majdnem leharaptam a kormanyt.
Jó lett a színe és van stílusa a hirdetés szövegének.
Egy újságíró veszett el benned!

Én is gondolkodom, hogy visszatérek az 500-asokhoz.
Nekem er5 volt, és én is fiatalabb évjáratban gondolkodom...
Continentál az egy életre szól
Uhhhhh.
Egy evig hasznaltam egy het eves elsogumit.a szemetje nem akart nemhogy eloorladni de kopni is alig..........a kis mocsok.
Bocs a tömítéseket még ki is hagytam :-) Így már teljes Zoli öröme
Furcsa gondolat menet.
Bocsi de ezen jot derultem.
Nagyon fiatalt nem tudok venni, mert nem vagyok dagobert bácsi, évjáratilag a 2004-2006-ig nézegetem. De ha egy motor eléri a 6-7évet akkor gumi alkatrészek és a műanyagok eléggé cserés állapotba kerülnek. Ezért ha idősebbet veszek akkor már valószínű ezek cseréjén az akkori tulaja már átesett.
Ezt is megértem, uh nincs harag, sok sikert hozzá:)!
Olvastam Zsuzsiról, házi nyúlra nem lövünk
Szép nagyon... de fiatalabbra, hamvasabbra vágyom.
Semmilyen motor nem jön be aminek x a vége.
UFÓ vagy!
F. G.

Nem tudom, mikorit és mennyiért szeretnél, de sasold meg az enyémet is, hátha tetszik. sok sikert a vásárláshoz!
Nekem nem.
Nekem kiba bejön az új X verzió!
Na jó akkor legyen egy CB500.
Próbálkozom, a gondozottak közül választani és nem egy olasz leharcoltba belenyúlni
Mindkettő a maga nemében,kategóriájában jó kis motor. ha sikerül találnod egy olyan motort aminek gondos gazdája van ,nagy meglepetés nem érhet.Normál használat estén kifutnak a Világból.
A teljesítményük az ésszerű közlekedéshez bőségesen elegendőek..
Földről felszedni megy ugyan az, mert kb egy a súlyuk
ER5 és GS500 -ra van pénzem ezért kopogtattam itt. Azt próbáltam felmérni, hogy melyikkel fürödhetek be... de nem sok különbség van.
Vedd meg az enyémet...és lehetsz Grincs
Azt vedd, amire van penzed es jobban tetszik. Az SV es a ER6 is jobb mindkettonel, ha meg tudod fizetni vedd. GS es a Er5 meg ugyanazt tudja, kicsit mas technikaval, csak az egyik dragabb, ha eldobod.... es egyszer mindenki eldobja.