Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előrébb írtam, de ismét:
Sima Béla, BP XV Szomolányi utca
+36309357237
25.000 HUF
Szia nagyon jó lett a hangja! Ha nem okozna gondot elküldenéd hogy hol és mennyiért csinálták meg az átalakítást? Köszi!
megvan a kipufogóm hangja, eddig el volt dugva benne úgylátszik :) nagyon szép lett legalábbis én nagyon meg vagyok elégedve vele! csak ajánlani tudom! annyi h a hangtompítót nem kaptam mivel nem szóltam előre hogy kérem, de utólag is megcsinálja ha kell azt mondta, de szerintem nagyon szép a hangja és egyáltalán nem zavaró! (felesleges a tompító)
mi a különbség a 2 gumi között ? egyik miért jobb mint a másik ?
35kw-ra nem tudják fojtani, csak 25-re pl cegléden szakszervízben olyan 50ezerbe fáj, plusz az új műszaki. esetlegesen okmányirodában elírhatják "véletlen" a 36-37-et 35-re, de az csak sztem forgalmiban jelenik meg így, ami mondjuk elég is mivel a rend őrei ezt látják, esetlegesen bevállalod a magyarázkodást, ami ha nem jön be 40.000.-
Akkor maradok az autósamponos mosásnal amit kiegészìtek Motul tisztítószerekkel.
Hali!

Én mindenképp a kézi mosást javasolnám mert nekem a mosó leszedte a dekliről a festéket egy kis részen. Szóval csak óvatosan....de biztos ez az én hibám volt, csak nehogy Te is így járj! :)

Üdv Szabolcs
Hujuj Óvatosan a vízzel
Halihó!
Ti hogy szoktátok mosni a motort kézzel avagy nagy nyomásúval kúton? Neki eshetek nagy nyomással vagy maradjak a kézi mosásnál?
Suzuki GS500-at néztél?
Köszi szépen
ez egy nagyon jó kis cikk,nagyon köszönöm ezt a sok infót!
még annyit,h 35kw-ra le lehet legálisan folytani?
köszönöm :)
Elküldtem én is
köszi!
gergul@freemail.hu
Szia,
Ha adsz mailcímet akkor átküldöm amit én is kaptam erre a kérdésre
Nagyon jól összefoglalja. Egy world doksi.
Kalkulálni átírásra meg költségekre ezen a linken megkapod a választ.
http://kalkulatorlap.hu/atiras...
Azért nézzél még GS500-at is
Kb 1000 km mentem eddig vele szerintem qrva jó.
De ne a diagonált hanem a radiált vedd.
Jaja az lehet, az ABS Ám a fékezésbe nekem se befolyásol semmit, csak ilyen érdekes. Meg még egyet nem tudok, hogy a benzin csapon melyik álláspont mit jelent melyik a rezerva meg a rendes meg elzárva, mert off felirat nincs rajta.
sziasztok!

erről a gumiról valakinek valami tapasztalata van ?

http://www.r17.hu/268-130/70-1...
holnap este ha erre gurulsz, vagy esetleg csütörtökön akkor már hallhatod is, utána 10 napra eltűnök.. megyek az ország másik végébe Sopronba.
Köszi az infókat! Nagyon jó hangja lett így videón is! Azért Czerkáét meghallgatom élőben is :)
igen, leszedik (gondolom vágják) a 2 végét, és komplett új "sportbelsőt" tesznek bele. nekem legalábbis ezt az infót adták erre a kérdésemre. új csövezést kap belülről.
fuh, nagyon szép hangja lett a kicsikének :) már várom a holnapot!
Köszönöm :) közben kaptam friss vizsgát is a mocira, egy fillért nem kellett rá költenem :) Úgy néz ki hogy akkor maradok a teleszkóp felújításnál de csak télen, végre jó idő van!