Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek.
Csütörtökön sikerült vennem egy ER-5-ös Kawát, a kis 250-es CBF helyett, és olajcserére szorul ebben szeretném kérni segitségeteket hogy, milyen olajat ajánlatos tenni bele? És milyen tipusú hátsó gumit vegyek? (mármint márkára gondolok, mert az rá van irva hogy 10W-40)
A segitséget előre is köszönöm.
Jó már látom hogy tegnap volt,de lesz augusztusban is úgy hogy nem vagyok elkésve
Minden Lacit Isten éltessen sokáig!Mikor is van László nap?
Húúú, de várom már, hogy nekem is megérkezzen a sportdobom, elméletileg a héten postázták, de még semmi, pedig reménykedtem, hogy a hétvégén már szép hanggal csapathatok, no meg remélem passzolni fog minden és tényleg jó lesz a hangja!
Fuchs Full szint 10w-40,vagy Xado full szint 10w-40.
Hali!
Az enyémbe Repsol 10w40-es van, nem volt vele bajom, bár 6000 km után akartam cserélni, de csipegeti az enyém egy kicsit az olajat és 4800 km után most lecseréltettem.Egyebet nem tudok mondani...
Beszéltem a "kollegával" a gyári dobból csinálnak egy sport dob szerűt, amibe van egy behelyezhető hangtompító. (legalábbis én így értelmeztem amit mondott) és ha -Zozo-nak nincs videója, jövőhéten én már lehet tudok feltenni egyet sajátról :P
Hali! Mit takar ez a gyárit változtatás? Esetleg videód nincs róla?
Namostmáhaggyadabba!
Boldog Lászlót, minden Lacinak!
Persze hogy nem!
Gondolom rosszat nem csinálok vele,ha beiktatok egyet nem?
Köszi László ,viszont kívánom !Gyere Kalocsara hétvégén ,és meg ünnepeljük !
Hogy mi értelme csak sejtem ,de eredetileg nincs a rendszerben benzin szuro!
Sok boldog névnapot László!
hát ez egész jól hangzik! :) esetleg nincs egy videód a hangjáról ? :)
Akkor érthető. :) Olasz robogóm nekem is volt rövid ideig, nem én választottam, hozzám vágták, de soha többet. A végén az összes motorozás a szervízbe járásból állt ki.
Azért örülök, hogy van aki egyetért a gondolkodásommal
Vízhűtés, hogy romlott-e el valakinek akkor én feltenném a kezem, elég viszagondolni autónál a skoda 120L-re és most a scarabeo 150-en ő vízpumpája típushibás és elég sűrűn van vele gond. Valamint az olasz motorok hűtése nyomába sem lép a japánnal. Olasz gépet soha többet és a rotaxot is messziről kerülöm.
Uh...Köszi a felhomályosítást! :) Én meg voltam győződve,hogy az a benyaszűrő,mivel ott található szinte közvetlen a csap alatt,na meg ugye a karbiba megy a cső róla.Akkor lehet nem is volt benzinszűrőm? Én csak ezt az egy szűrőt találtam a gépen...Na de most már lesz!Vettem egy ilyen univerzálisat 250 jó magyar forintért.
Egyébként ennek a karbi fűtésnek van valami értelme így nyári időszakban?
Sziasztok srácok egyik kollégám most tett szert egy ER 5 re milyen olajat használtok beléje pontos infókat kérnék mielőbb köszike
Az enyémen nincs is ilyen!
Mindenképp! :)
Na erre én is! Képeket kerek majd !
Megbeszéltük Lacival, jövő héten megyek érte! Aztán meg hozom vissza Belgiumba és felpattintom, már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz! :)