Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek.
Hátsó gumi csere kell a kawámra és azt szeretném megkérdezni hogy az S (180km/h) végsebességi indexel jelölt gumi jó-e az ER-5 kawámra
Vén sz..r!
Nekem meg 30.Ebből nagymotorra ua.
Kösz srácok tündérek vagytok
nekem meg 24.
Igaz nagymotorra csak 7 éve.
Az elején még számoltam azokat az éles szitukat, amikor nem én lettem volna a hibás.
De ez még akkor volt, amikor gyors ER5-el jártam.
A telekre...
arra ha úgy alakul én is elgurulok szívesen, benyomok egy gyros-t :D
hát nemtudom :) .. igaz 21vagyok, de sokat változott az elmúlt 1 évben a szemléletem a közlekedésben. 4éve van jogsim..
A jelenlegi motorom is 250-esnek tűnik, de 400-as szíve van.
Túrázáskor és főleg hegyek között nem mindegy.
Szemezek én is egy fekete er5-össel, kereskedőnél van, névre írva 520 ezerért, de amilyen keveset van időm mostanában gurulni, nem éri meg cserélni. Sokba kerül az átírás.
Jaja, evel azért már lehet élvezni a motorozást jobban mint a kis cbf-el :D
Jól tetted. Nem mindegy, hogy 20 LE, vagy 50.
Aszód.
Szerbusz. Igen sikerült elég jó áron és abból a pénzből vettem a Kawát.
Szia! A CBF250-et sikerült eladnod?
Köszi a segitséget, hátra megveszem az általad ajánlott michelin gumit, mert az első is michelin, és elég jónak tűnik, és az ára is jó.
Már csak az olajat kell kiválasztanom és kicserélni és mehet a motorozás :) Ám én is már úgy vettem hogy sport dob van rajta és brutál jó hangja van.
Erősen.Jobbra meg balra meg előre meg hátra Lehetőleg egyszerre.
Hogyan kell C jogsival nézni? Mert nekem is az van csak eddig nem vettem észre különbséget.
Gödöllői vagyok, szentmárton az jó legalább turazok vagy strandolok egyet a környékén.
Szentmártonkáta-i vagyok, de akár pesten is összefuthatunk valamikor, vagy nem tudom Te merre laksz!?
Hát ez igaz! Szívesen begurulok csorgatni a nyálam
nekem is megvan a CE jogsim, és szerintem kicsit másképp is néznek az "ilyen" emberek (mint mi ) a forgalomra, de mind1 is a pesti közlekedés egy külön élmény. Ha készen lesz megpróbálok valahogyan egy videót feltenni róla. meg ha kíváncsi vagy rá valahol össze gurulhatunk egyszer :)
... A mentőt nem veszik észre nem hogy a motorosokat... Én egy 40tonnas szerelvénnyel járok, engem se akarnak néha észrevenni ... A lényeg h kíváncsian várom az eredményed :)
igen , kaptam időpontot szerdára, és elvileg aznap készen is lesz. Nekem is hibátlan a hangja a gyárinak, csak konkrétan 3000 felett kb semmit nem hallani belőle, és engem ez zavar, meg h a közlekedésben nem vesznek észre... körülbelül másfél hónapja van meg a paripám, és már vagy 5x rámhúzták pesten az autósok, mert nem látnak/hallanak...
Ezek szerint Te is megcsinaltatod!?! :) nagyon érdekel szívesen meghalgatnam élőben is! Nagyon agyalok h megcsináltassam de elrontani nem akarom! Hibátlan s gyári!
A Mol 10w-40,vagy 10w-50 et is szereti az ER-5! Enyémben még mindig az van/volt!
Keress vissza- dokat írtunk e témaában!

Gratulálok a motorhoz, remélem sok örömet fog okozni!

Olaj mint írtam Fuchs 10w 40 full szint, vagy Xado 10w 40 full szint


Xado

Fuchs

Gumi:

Jó a Heidenau K63- K 64, a Bridgestone BT 45, és ami újdonság de már radiál az a Michelin Street Roadja!

BT 45 akció


Michelin első


Michelin hátsó