Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

60 éve.
Szép Ernő már nem él szerintem.
Ma fotóztam a Rábában ezt a szép ERnőt , amit már többször láttam a cég előtt. Sajátjára ismer esetleg vki? Ha igen akkor dumálhatnánk egyszer...
Ha van zsetonod rá én helyedben tuti kicserélném.
Anno én a Fisiét láttam az egy igen szépen sikerült darab volt
Egy átlag ember észre se veszi rajta, hogy nem gyári.

Persze anyagilag tuti nem éri meg lecserélni, de a motorozás amúgy is az érzelmekről szól
Csak a hangja miatt nem cseréltem volna le az biztos.Főleg ha a tied már rozsdamentesből van.Az enyém 04-es és még fekete a cucc.Én a csicsergés miatt dobtam le.A Handó dobbal biztos nem jársz rosszul.Ezzel szebb a hangja de még nem durva.Főleg ha nem szeded ki a killert belőle.Egyszer beindítottam nélküle de nekem killerrel tetszik jobban.
Sziasztok!

Megint a sport dobbal zaklatnálak Titeket egy kicsit ha megengeditek!

Van egy 2005-ös er-5öm........hibátlan kipufogóval nem csörög nem zörög és ráadásul szép is.......mint az új! De én nagyon szeretnék egy kicsit jobb hangot a motorhoz....mert szerintem elég vicces hangot raktak ehhez a géphez persze tudom ízlések és pofonok! Szerintetek mit tegyek? Csak a hang miatt cseréljem le Ti mit tennétek? Nem kár érte? Milyen a Hando dob.....változik annyit a hangja, h megérje cserélnem? Nem kell félnem tőle, h problémám lesz vele?
Mennyiért lehet megvásárolni és honnan?

Köszönettel Szabolcs
Igen, első-hátsó lánckerékkel együtt.
A szett azt jeleni lánckerekekkel együtt?Mert láncot csak úgy tanácsos cserélni.
Meg is érkezett, 24e Ft volt a szett, ajándék láncspray-vel.
Szakaszosan meg van nyúlva. Kicsit forgatok a keréken, akkor laza, utána meg feszes. A lánckerekek még jó állapotban vannak. Az előző tulaj nem igazán ápolta a láncot, csont száraz volt, amikor elhoztam...
Az egy kicsit korán van szerintem.Bár nem látom milyen állapotban van a lánc.Enyémen negyven fölött cseréltem.
Nekem meg láncszettet kell cserélni 19e km-nél.
Nem rossz! ;)
...és még a moci is elmegy. :D
sziasztok így szezon végére egy kis műszerfal tartó tőrés pfffff nah meg lessz hegesztve és megy tovább
Korlátozott mértékben?A mesebeli farkas ugrott be erről.Legalább az egyik hátsó lábamat hadd rakjam be ......
Ha csak hó vagy familiárisan pigmentált kantaművész gyereke nem hullik az égből én megyek. Nekem a sátorozás sem okoz gondot, viszont Livi időjárástól teszi függővé, hogy jön-e. Fázós a lelkem. Korlátozott mértékben a kőházas szálásra lehetőség van?
Én jövő héttől újra iskolás leszek, így sajnos a hétvégéimet elviszik az óráim
Nektek nagyon nagyon jó szórakozást kívánok! :)
Igyatok helyettem is ;)
Szeretem. Az már tuti!
Nem tökéletes, de evvan :) Egyébként nem is akar ebből megélni. Hobbikattogtató. Én meg amatőr modell. Szóval ezt sikerült (meg még 300 képet) összehozni :D
Időkép szerint 20-21 fok lesz, 21-én zápor, amúgy felhős idő.
Ez még beleférhet, de addig úgyis változik még.
Amorfék: 8 fő.

Ha rossz idő ellenére is összejövünk én autóval is elmegyek.


Én is, Fisi és Era is gondolom, Zarándok és Zongorista is, az már 6 fő.
Akkor jelzem:ha nem lesz xar idő én mennék.
TKB, nem kellene jelezni már lassan, hogy ki tud jönni a 21-22-i hétvégén Tompára?
Mire mindenkihez eljut a hír, addigra el is telik ez a két hét.
Ne törődj semmilyen kritikával, nem is az volt a cél, hogy a Wild magazin címlapon hozza le a fotót!

Ami a lényeg: átjön a fotón, hogy szereted a gépet.