Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó persze, meg járhatnank végül is okros szekerrel is a telekre ..
Volt ám élet a levegős kulcs és a nyomatékkulcs előtt is.
Természetesen csak meghúzáshoz használom majd az előírt nyomatékkal. Utólag visszaolvasva valóban félreérthetően írtam.
Nyomaték kulccsal semmi kepp ne! Itt hirtelen nagy erô kell ,hogy meginduljon !Elcseszed a kulcsot !Az nem arra való! !
Van nyomatékkulcsom és hozzá hosszú toldószárak, azzal csak sikerül meglazítani.
Holnap írok, hogy elkészült-e, közben kap felnicsíkot is, ha már kiveszem a hátsó kereket.
Legkulcs ...kuvva T9:-)
Illetve legolcsóbb, vagy utve csavarozo vagy mi a neve. .
Irány a szerelő ,kerek kikot és nyomatekkulcs !Maskepp cumi lesz!
Dehogynem! Te lenni naagy cuuunya ember,ülni Er-5,bőr szado mazo szerkoban.Lenni elôl alatta naagy dinnye, hasa helyén !
Legjobb az Enuma csavarozhato patent szeme! Egyedülálló megoldás
Igen kaptam. Neki is álltam ma, de nincs 27-es dugókulcsom, (még) így nem tudtam meglazítani.
A gyári lánc nem patent szemes, igaz?
Akkor kaptál hozzá patent szemet is gondolom.Kicserélheted otthon saját magad is.Egyedül az első lánckerék anyukájának meglazítása lehet nehéz.
D.I.D lánc JT lánckerekekkel.
Köszönöm! :)
vicces fiú hahahahaha na de neked elnézem :D
szeva Fisi már meg sem ismersz?
Hála Istennek ez nem jött át ,Te csúnya !
Enuma vagy D. I. D szett?
és még egy kép velem eggyütt :D
Fáradt !
Ajánlom is tesó !
Ha vissza keresel a fórumban akkor van az én és a többiek Hando dobjarol is kép .Az alap ár 32-33 e gy, enyém mivel egyedi keresek voltak 42volt. Karbi után hangolas lehet szükséges lesz, erre figyelj majd!
néhány kép az er 5 öm ről remélem tetszik sajnos a munkám miatt nem sokat vagyok itt de szeretném veletek megosztani a képeket ha nem gond
Nekem az ERnők mindig szépek lesznek
Köszönöm a válaszaitokat......de vajon mennyi lehet az anyagi vonzata enne?

Köszönöm