Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pl Nálam Igaz Baranya! Adatlap!
Sziasztok elkeseredett váltóhibások dobálja a 4. et mi van rá gyogyszer ha érdekel vkit
Helló váltóhibás kx 250 et javitók ha érdekel
valaki tudna segíteni?! tolna megyében hol tudnák kx-hez alkatrészt be szerezni ?
Sziasztok! A motor egy 88-as kx 125. A kérdésem az lenne, hogy mekkora gáznyomás kell a hátsó rugós tagba, hogy optimális legyen minden? És, hogy igazítsam hozzá a teleszkóp nyomást? Kb 80 kg vagyok beöltözve és endurozok. Köszi!
1898-es kx 125 be keresek blokkot gyújtással hibás is érdekel!
Sziasztok!1997-es kx 250-hez keresek 4.fokozathoz fogaskerék-párt,ha valakinek lenne vagy tud bontásban lévő motorról,kérem írjon.Esetleg tudja valaki milyen évjárattól-ig azonos ez a fogaskerék?Előre is köszönöm!
heló.
Valaki tudna segíteni.
sajna az történt hogy amint a képen is látszik a menetes rész megadta magát ... xD
valakinek nincs kayaba telója adatok:
Felső befogó: 55mm
Alsó befogó: 60mm
Becsúszószár: 46mm
1994-es
szia kx 125 k 002821 erre is tudnál mondani évjáratot?
sziasztok.
Beléptem én is a kawasakisok közé a mai napon. :D
A kiképzéstől függetlenül nyugodtan berakhatod, ha minden méret megfelelő (csapszeg-szoknya alsó része, csapszeg-dugó teteje). Viszont a fotón látható 1 db. gyűrűs dugó kifejezetten a Nicasilos hengerhez való, ha vashüvelyes a hengered gyorsabban fogja koptatnia a perselyt , ettől függetlenül nyugodtan használható ! Hüvelyeshez 2 gyűrűs kell!
Üdv! Váz és motor kódra lett rendelve! kösz a segítséget!
Évjáratra lett rendelve, csak kérdés hogy pontos e az évjárat!? Sokan beleesnek abba a hibába, hogy '91-es motort vesznek '95-ösként és alkatrész rendelésnél jön a szivás, ha lusta utánna nézni a dolgoknak. Ezt hivják tanulópénznek. Ha tuti az évjárat akkor berakhatod!
Hello!
Kawasaki kx 125 1991-eshez keresek kuplungkosarat, (sürgős).
Üdv! Segítséget kérek rendeltem egy dugattyút a motoromba és évjáratra lett rendelve de más szívó oldal ki képzése ezt be rakahatóm igy a motoromba ?
Hello.93-as kx hez keresek hátsó lánckereket.
hello mindenki! nekem kx80-am van menyire különbözik a blokk az 125 östől? Az lehetséges hogy hengert+dugót lecseréljem 125 ösre ? vagy a komplett 125 ös blokk bele megy a 80 as vázba?
meg tudná nekem valaki mérni,hogy(90-91)es KX125nek mekkora horony van a rezonátor dobon ott ahol belemegy a hengerbe ,2db O-gyűrű van ott(a horony szélesség és mélység érdekelne)?
helló kx 125-ös 1996 os évj valaki nem tud légszűrő házat
Köszönöm szépen!
Néztem a galériáid,végre valaki aki tud is szerelni!
KingTony én is azt használom
kaoszxr6@freemail.hu
Ha elküldenéd ,azt nagyra értékelném!
Van,csak úgy hogy 125,250 82-től 91-ig és kx 500 83-tól 04-ig ez így egyben van.Ha kell email-ben el tudom küldeni.Egy pdf file 65 MB 570 oldal.
Köszi,nincs esetleg hozzá service manualod?