Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hírt nem én hoztam. De betudom a nagy szélnek és a motor elvonási tünetnek.
De a leg valoszinubb megis csak az, hogy kreten.
Hali Csutka!
Az este 11 világosban jól hangzik .
De ott szívósabbak a serifek mint nálunk, kicsit jobb is a technikájuk.
Arra felé még én se szoktam huncutkodni .
Robis
Ismered a mondást - más tollával ékleskedik .
Kawa zöld audi lehet asziszi gyorsabb lesz a tajigája .
De lehet hogy motoros .
FIGU
Sziasztok!

Van egy Zöld, új Z750-em és a felnijeim ezüst festésűek. Ha valakinek van Ezüst színű Z750-e és a felniét is szeretné azzá tenni, akkor szívesen cserélek vele felnit!

Üdv F
Képzeljétek el, hogy itt Miskolcon már többször összefutottam az elmúlt 2 hétben egy A6-os Audival, aminek frankón z750 zöld színe van. Amennyire szép a motoron ez a szín, annyira vacak a kocsin. Katasztrófa!
Velem minden ok. Vártam már nagyon a hétvégét, de az időjósok lelomboztak nagyon. Kikészít ez a vacak idő. Ha a jöv. héten valamikor kialakul az időjárás, szabadságra vonulok vagy 2 napra és le sem szállok a paripámról!
Ne is mondd, itt folyton esik az eső... Mondjuk a jan-februárra nem lehetett panasz, de tavaly elég szívás volt a nyár... Viszont itt nincsenek kátyúk, és nyáron este 11-ig világos van...
VÉgre már valami életjel !
Jók a képeid Csutka, láttam h tettél fel újakat.
Most jutott eszembe az én mocimnál rosszul volt berakva a hátsó kerék.
Hamar kiderült /1000-es szerviz/ de addig se éreztem hogy húz valamerre .
Igaz bejáratás, 70km max .
Nincs honvágyad , ha süt a nap ?
Üdv FIGU
Akkor én a hétvégén leápolom a kicsikét
Az unatkozóknak feltöltögetek pár poénos videót.
Itt esik. És jövő hétre havazást is mondanak...
sajnos a hétvégére elég zord időjárást igérnek
én is
Én ma gurultam egy jót
egér lesésen kívül mást ugy se tud csinálni ...
Halihó lányok, fiuk!
Van valami buli amiről nem tudok , meg Golfi sem ?
24 óra szünet volt már valaha , még csak motorozni sem lehet igazán , szar az idő.
Cápa legalább "vitatkozzunk", na má 1 kicsit!
Drbig meg úgy is csak lesi az egereket vagy mit .
Golfi te legalább jól vagy, hogy ityeg a valahogy ?
FIGU
Na mi van? Hun vagytok Zés társak? Eltűntetek!?
Jónaaa.....
Drbig!






FIGU
Vagyis akkor én vagyok az "egerészölyv", ti meg a varjak?
Es mennyire igaz ez a mondas! Egy rendes varjunak semmi keresnivaloja nincs egy karon... A varjak mindig a szantofoldon bogarasznak. Az egereszolyv szokott karon ucsorogni, es lesni, hogy jon-e egy eger. Nah ennyit a biologiaorarol.
Na végre, helló !
Persze bizonyos dolgokban én is maximalista vagyok, sose állítottam h mindenben az átlagra törekszem.
Sőt szeretem megérteni mindennek az okát, a miértjeit .
Csak van fontossági sorrend és bármennyire is szeretném nem mindenre jut elég időm , és nyilván nagyságrendileg sem egyformán érdekel minden .
FIGU
Ebben a csalad, oszinteseg, maradando ertekek temaban ugylatom maximalista vagy FIGUkam...

javaslat: "- erted ember, agyonverlek!" nem hangzik karomkodasnak es mindenki erti. es persze - mint szavatarto, becsuletes embernek - ezutan mar csak utnod kell. nyelvtanorakert pedig Szekelyfoldre kell menni. Ott vannak olyan dumak, hogy lefosod a bokad tole. Bar gondolom, mar jartal arra...
Ma ismét egy kis szellemi haszonnal dicsérhetjük a napnyugtát ...
Hali Drbig!
Megitélés kérdése , tény szeretem a hagyományokat, népies, autentikus dolgokat, folklort, stb.
Imádok például vidéki, "romlatlan" /társadalmi devianciáktól mentes/ emberekkel beszélgetni .
Ők ugyanis /általában/ őszinték, és önzetlenek, nekem fontosak a hagyományos értelemben vett értékek például család, egészség, becsület, stb. Ilyenkor pedig úgy érzem nem vagyok egyedűl.
Tudom - tudom mindenkinek, de ha mindenki így is élne kicsikét jobb lenne a helyzet.
Na de ne politizáljunk, és félre a komlyságot .
Jobb szeretem például a népies szójárást mint a szlenget, például:
- vágod köccsög, szét baszom a szád. /ez népiesen/
- érted bugris, seggedbe rugom a vásznat. Miccsoda különbség.
Persze értem és használom mindkettőt /ki milyen nyelven ért/ de ha lehet választani ..............
Vagy például a Mátra környékén asztmondják a CSURGATÓNÁL tanákozunk, akkor nem a retyót kell keresni, hanem a SZALONNA SÜTŐT,
és ha békésben aszongyák a következő dülönél SENDEREGGYÉL meg fele, az aszt jelenti a következő útnál FORDULJ meg.
Üdv FIGU
Te ilyen népi izé vagy? Busofőnök? Vagy ilyesmi?