Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

teljes mértékben igazad van
De most komolyan! Próbáld ki! Vágd le és majd meglátod, hogy nem húz semerre!
Big, a komplexusaidon meg tuti segítene egy szexuális tanácsadó, és erre már gyógyszereket is kifejlesztettek!
Próbáltad már úgy, hogy elengeded a kormányt? Viccen kívül, én örülnék a legjobban, ha ez nem valami általános hiba lenne, és csak az enyém ilyen... És az is tuti, hogy be lehet állítani rendesen, csak éppen kipróbálva adják át, nem értem, hogy akkor miért nem állítják be... De az ER-6 után semmin sem csodálkozom...
Biztos nehezebb a jobb melled....
A Csabát én is ajánlom. Korrekt srác, és a sárvédő is tökéletes. Esetleg nem nézeted meg a kormányodat? Nekem nem húz el, pedig nekem tisztára olyan van mint neked, igaz nincs annyi kütyü rajta.
Én mindig kifogom az ilyen selejtes motorokat, vagy újabban a kawa gyártat titokban Kínában, nem tudom. De ez jobbra húz, és nem normális, hogy gyárilag így adják oda. Biztos be lehet állítani, de szerintem ez nem az én dolgom lenne. Remélem szétesni nem fog...
Mondjuk szó se róla, nagyon jó motor, egyre inkább oda vagyok meg vissza... Na puff neki, kicsit jobbra húz, annyi baj legyen... És most már a mancsom se fázik, és a GPS se merül le. Már csak a Csabához kéne egy sárvédőért elmenni, és tökéletes lesz. Álmaim motorja...
yamasaki
láttam h csörögtél, de épp edzőmeccsem volt aztá meg lemerült az a szutyok és má nem volt időm tőteni nyomtam én is 160ennyimennyit
Thx, de csak egy alap állíthatós valtermoto rendszámtartó.... Lefele hajlítva
Hali mindenki!
Csutka én már régóta tudom, h a friccek halvérüek
Pontosan akkortól amikor még DDR volt, és ha tudtunk mindíg oda mentünk csajozni, mindenhol a csajok táncoltak egymással a FASZik meg nézték őket ......... az volt a paradicsom.
Arról már nem is beszélve, h Görögbe bukó nélkül motorozott mindenki emberfia de akin mégis volt bukó az tuti német volt.
Csutka lassan olyan lesz a motorod minta hold komp avval a sok kütyüvel , és a régi Z nem húz semerre. Egypárszor felálltam már a nyeregbe hosszú úton ha nem akartam, illetve tudtam megállni csak úgy pihenés gyanánt de semmi.
Ja drbig fasza a rendszámtartód tetszik nagyon .
FIGU
ja, ma én is pörköltem egy 150kilométert, és szépen lepuccantottam végre a mocit

jól jön ez a jóidő :)
Én érdekes társasággal mentem ma. Eddig ha csapatostul motoroztunk, mindig csodálkoztam, hogy hozzám képest mások milyen lendületesen motoroznak. Erre most a németekkel időnként az idegeimre ment a mindenszabálytbetartunkvárosonkívülmax70éssenkitnemelőzünkmeg
stílus. Ezek itt nagyon nyugis népek.
Bázze Jacek! Csörgettelek ma, hogy gyere velünk Erdélybe szerpentinezni ,de b@sztál felvenni! Mentünk ma 450km-et Harpival 3 Zx társaságában, lezúztuk a buta oláhokat ! Na de látom Te se a falu körül kombányoztál !
Ahoj mindenki.....
Itt is überf@sza idő volt/van, nagyot mentem ma......
üdv mindenkinek
Itthon iszonyat jó idő volt. Lehet, hogy kiveszem a thermo bélést a ruhámból.
Halihó, ma én is gurigáztam egy kicsit. Remek volt. Az új ruhám remekül működik. A Műanyagos Csaba felszerelte a hátsó sárvédőmet. Nagyon remek darab. Akinek nincs, az beszéljen vele. Meglestem a Kawáján a rizsmintás Raptor dobot. Nekem is kell egy ilyen. Gyönyörű darab. A fényszóróm a kerekemet világtja, na ezen sürgősem álltanom kell, mert semmit nem látok. Kb. 3-4 méter világt előre. De épségben hazaértem. A fokozatvisszajelző működik, igaz kicsit késik a kapcsolást követő váltással, de az nem gáz. Ja és most füstölt el a számítógépem tápja, úgyhogy most kénytelen vagyok a notebook-on fórumozni. Holnap szerelhetem ezt a vackot.
Az amúgy tuti...

Ma 7 motoros volt a társaságban, abból 4 nő! Aztaaaaa. A németeknek eszük ágában sincs cipelni a feleségüket. Inkább vesznek nekik is motort.
Egy fasza kis vasárnap délután termése....
Dunaújváros ( a pontos címet nem tudom még ) 2008.03.22. kickoff 15.00
Hali!

Holnap is jó idő lesz még, csúnyán ki is fogom használni... :-) Az edzések futnak, szaladnak. Jövő héten csütörtöktől vasárnapig edzőtáborozunk. Az első meccs idegenben lesz Dunaújvárosban. Amúgy gondolkozom, hogy összeszedem magam és az egyesületet és aréna ligát alapítok. Most csak évente 1 alkalommal van ilyen. Szerintem lenne létjogosultsága...

üdv
knapet
Plusz egy yamaha!
Hali lányok, fiúk!
Én kinn voltam ma , naggyon jó volt , sok-sok motorossal találkoztam, de Z-vel nem.
Kipróbáltam az új első gumim, szupor .

Kingmidas megkaptam SMS-t OK minden mondom ne strsszeld magad ha kész majd szólsz
amúgy sem tervezem az esést, csak dísznek kell .
Csá FIGU
lattam pedig ezust szinut is! meg feketet! meg naracsot
NAGYON SOK Z volt az utakon uuuugy megdobogtattak a kis szivem
holnap is jo ido lesz meg? vegulis mindegy, ma mentem egy csomot, jol elfaradtam, tiszta vigyor a fejem egy ideig megint kibirom motor nelkul
mi a helyzet az edzesekkel? mikor mehetunk meccset nezni?
rossz helyeken mocizol, mi ma a csapatba 3 z-vel voltunk