Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenkinek nem lehet jó...
Nekem sem sokkal több, de várok valami javaslatot!
Én egy zalaszentgróti kanyarba is benne lennék, ott van az egyik kedvenc éttermem.
Ez a kanyar nekem 40 perc kajaval egyutt, viccelsz TomLamb?
Alszanak és még fel sem keltek..

Már többször felmerült egy Z találkozó kérdése. Jürgen említette, hogy ex-ként az e-ring-re megszervezi a pályázást, viszont azon kívül lehetne egy kisebb gurulást bonyolítani valahova.
Én feldobnám a labdát: Március 29. szombat, Dobogókő, Platán Panzióban ebéddel összekötve.
Addigra remélhetőleg az idő lesz olyan jó, hogy a kerthelységben lehessen helyet foglalni.
Jómagam már többször voltam, s ahogy láttam több túrát szerveznek úgy, hogy ott legyen az étkezés.
Az út pedig onnan Esztergom, majd a 11-esen Szentendrén át vissza Pestre, de ez nyitott, ki mit javasol?
Halihó!
Ébrsztő! aszik mindenki ?
Hát én is!
Joccakát FIGU
Áhh, kemrítő válasz volt, köszönöm szépen! Az ajánlott szert pedig mindenképp betesztelem.
Én sem vagyok amúgy teljesen Pécsi, csak suli köt oda engem is
Csak hobbiból, és úgy öregessen ,
mára inkább a focit megy rendszeresen /heti szinten/ .
Régen nyomtam komolyabban heti 3 technikai és 1-2 futó edzés .
De a haverjaim sose féjjenek, és különben is jámbor ember vagyok, nehéz kihozni a béketűrésből
Tehát csak nyugi, nem szeretném ha ez befolyásolna /bárkit/ mert roppantul élvezem a beszélgetéseinket, és ugy általában a topikot is .
FIGU
FIGU! Ha kikbokszolsz, akkor nem szoltam!
Hali Kopi!
Maradjunk inkább a felcsernél .
De a problémára visszatérve , normál esetben a MOTORIKUSZ HUMANO PITEKUSZ normális reakcióit mutatod a külsö időjáeási viszonyok pozitív változására pl: hőmérséklet, napsütés .
Ellenberger /ahogy a profunk mondja/ előfordulnak olyan belső pszcihés devianciák, vágyak amik mindenképpen a felszinre akarnak törni .
Ezt nem mindíg érti meg vagy tolerálja a körülöttünk élő populáció, illetve a társadalmi értékrendbe sem biztos hogy elfogadott.
Tehát ha éhes disznó makkal álmodik, legyen annyi esze hogy kimegy a retyóra, bár ha szemben ül 1 tuti kollegína lehet kivétel .
Üdv FIGU
És az önkéntelen csuklórándulásaid a két lábad között lészen?
öcséém, egészség félóra.....zsír
Dr Figu
Egy kérdésem lenne a témában!Mostanában különös önkéntelen csuklórándulásaim vannak /pedig nem vagyok képviselő/ munka közben és a kollegáim arra panaszkodnak, hogy brümmögő hangot hallatok, különösen ha besüt a nap az ablakon....ezek most elvonási tünetek?
én értek az élettanhoz de csak az állat- és növényélettanhoz
Figyu Király!
Most kiugrasztottad a nyulat a bokorból ,
mert ha valaki még ért a humán anatómiához illetve az élettanhoz a topikon
az baszki most vág eret magán, nem mennék bele a vércukor, táplálék, adrenalin szervezetre gyakorolt hatásainak részletezésébe de jó duma .
és végül is baszki a KIRÁLY azt mond amit akar, nem igaz .
Hali FIGU
gecc z-s házi orvosunk van
Üdv Király!
Hát spontán reponálást még nem csináltam utcán, de egy kis vértől sose ilyedtem meg .
Kötözök újra élesztek 1 hip-hopra, de a legszebb amit ilyen faszán meg tudok csinálni azt elő is tudom idézni /kickbox edzésen volt h azt kellett kötöznöm aki belenézett a jasztosomba véletlen/, ismerem az érem mindkét oldalát .
a Dr-i még mondjuk messze van nem adják ócsón!
A cucokat meg köszi ha meg van szólj h OK.
A szakdogám meg nem igen hald, a picsába,
de nem értem miért nem fáraszt ha véletek írkálok .
Csá FIGU
Azért küldöm két részletbe mert néha beszopat a gép és lekódolja.
Na jó Cápa puccéran csak 95kg vagyok .
Sanyi!
Nehéz "látatlanba" tanácsot adni, de ha csak a sérült váladdal van gond két tanácsom van
erősítsd a váll izmaidat óvatosan , vannak erre gyógytorna gyakorlatok /pl: úszás/.
a másik ajánlok 1 homeopátiás készítményt amit akkor használj ha fáj, /homéopátiás azaz gyógynövényekből készül/.
TRAUMEEL tabletta /van krém is, az is jó sport sérülésekre/
Napi 3x1-et kell szedni, de ha nagyon fáj /lehet hogy gyulladt is/ akkor kezdésnél 2 óra alatt negyed óránként 1-et /tehét összesen 8-at/ el kell szopogatni NEM LENYELNI, ebben a 2 órában lehetőleg nem enni inni semmit, ha ez délelőtt van este lehet még 1-et következő naptól 3x1. Kávéval cigivel VIGYÁZNI de ez benne van a tájékoztatóban.
Ez nem gyógyszer hatása sem olyan / pl. nem gyulladás csökkentö, fájdalom csillapító, stb/
Ha nem a szervezet öngyógyító törekvéseit segíti, aktivizálja. 1200Ft és 50db tabletta.
Hali FIGU
Dottore FIGU!

Ha megy a banda ringezni,nem köll majd fosni,lesz sportorvosunk

A gombeszhez megvettem az anyagot,ma-holnap izzítom a gépet és indul a gyártás!

Húúú,most így a reggeli házi füstölt kolbász után kicsit leesett a vércukrom! Dobok is vmi csokit a lovaknak !

Adrenalint a vérbe !
Sza Sanyi!
Néztem Pécsi vagy, a képem is ott készült .
Na de a lényegre, ilyen sérülésnél két dolog történik szalagok nyúlnak vagy-és szakadnak, de általában sajmos részleges szakadás mindíg van.
A legfontosabb az azonnali rehabilitáció, erről ugye lecsúsztál /ficam után 7-8 napig is hűteni, jegelni kell az izületet szó szerint, nem borogatni az túró, JEGELNI stb/.
Ha más izületednél is előfordul, hogy "kimegy" aránylag könnyen, többször, stb akkor sajna ez alkati, örökletes dolog.
Ha csak a sérült válad akkor megnyúltak annyira a szalaguk, hogy nem megfelelően működnek, illetve nem látják el megfelelően a funkciójukat.
Elég fiatal vagy ahhoz hogy regenerálódjon legalább is meg kell próbálni, műtétet még nem ajánlom semmiképp.
Írom tovább......
de en mar 106.
Hali.

Én kihasználnám a lehetőséget és kérdeznék Tavaly szépen átdbott a verda... és kiment a vállam. Úgy volt vagy 1,5 órát tuti, csak altatva tudták visszatenni, hiába tekerték. Régebben is kiment már többször csak a másik irányba. Azóta is fáj bizonyos mozgásoknál, és érzem bármikor kimehet megint ha nem vigyázok. Sokszor közel vagyok hozzá olyankor hetekig fáj még. Műtét? Ér valamit? Valami más?
Szasztok!
A KTM 525 már ficánkolt alattam ki is lőtt ha úgy tetszik de szerencsére homokbányában , tehát nem sérült senki.
Vagy nem tudom mire is gondolsz Cápa a felegyenesedés káros hatásainál .
Mert ha CORPUS HUMANUM-hoz köze van, akkor a COLUMNA VERTEBRÁLIS DEGENERATÍV elváltozásaiban kibaszott király vagyok, és ez nem szórakozás csak ebben aztgondolom tényleg jó vagyok. Ezért ha valaki véletlen megsérül akár sport közben vagy bármi mozgásszervi gondja van kérdezzen bátran /alapból előtérbe helyezem az alternatív gyógyászatot/. Ja és most végzek a Pécsi Tud. Egyetemen, de 19 éve melózok rehabilitációban, egészségügyben .
és van még roszhírem Cápa én is 100kg vagyok .
Csá FIGU
Jo jo ertem, de ha mar en vagyok okoska a forumon, akkor viselkedjek is ennek mebfeleloen! Valakinek nincs kedve a felegyenesedes okozta sulypontemelkedes karos hatasairol vitazni? Tenyleg, van valaki, akit mar katapultalt a motor? Leirhatna milyen volt....! FIGU-val meg lejatsszuk. Ninja mindent visz...
Cápa, nem azért írtam. Tudtam mire gondoltál. Csak azért írtam, nehogy FIGU gázolajat tankoljon. . Csak viccelek.
Robis: Tenyleg hulyeseg volt, amit irtam. Csak mar nagyon el akartam magyarazni, hogy milyen is az befecskendezes, hol talakozhatunk ilyennel stb. Lazas voltam a szo szoros es atvitt ertelmeben is. A legjobb magyar szo a Z-ben talalhato szerkezetre az "adagolo". Adagolja a benzint. Az, hogy a koznyelvben az adagolo, az injector, elektonikus befecskendezes stb. kifejezesek osszeolvadtak es minden olyan dologra rafogjak, ami az uzemanyagellatasrol gondoskodik es van benne elektronika az teny. Ezzel nincs is baj, mert mint irtam a Z-ben talalhato megoldas erdemel egy kis megkulonboztetest, hiszen jobban mukodik, mint a szivokarburator. Maskepp is mukodik, de ugyahazt a feladatot latja el, ugyanott es majdnem pontosan ugyanugy is nez ki. Es ugyanugy vezereljuk a gazmarkolattal, mechanikusan. Olyan is, meg nem is, szoval lehetne vitazni sokaig. En, mint az egyetemes muszaki ertekek vedoje, nem tartom injectornak. Elektronikusan vezertelt adagolo, ami ugyanoda van szerelve, mint a normal karburator. Igy ok?

Mas tema: nagyon sok motorost lattam tegnap, fajt is a szivem, hogy en nem tudok menni. E-ringen volt valaki? Lattam arrol jonni motorokat.
Hi Steve,
Az enyémen ez a tartódoboz anno sérült volt, meg kellett volna hegesztetnem újra. Inkább rendeltem egy újat. Nem volt annyira húzós, csak az idő amíg megérkezett...
Minden esetre megvan a régi, ha van hozzá kedved megjavítani/javíttatni, akkor a Tiéd "for free".
Csak azt találd ki hogyan jusson el Hozzád.
Üdv mindenkinek. Az új Z1000 sem húz semerre, csak előre Tegnap nekem is sikerült 300 km-et belenyomni, millió motoros az utakon Z-s egy sem . Biztos rosszfelé mentem... De legalább közelít a bejáratós időszak vége, még 1 gurulás és megvan a 800. Onnét pedig már csak egy lépés . Remélem a jó idő is megmarad, idén először gurultam normális időjárásnál