Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pirelli dragon supercorsa pro
aluszik mindenki
Helló,

Én is BT014-t raktam fel a gyári után hátul a Z1-re. Kb 6000-t birt, bár nekem nem uszkált. Vagy nem húztam elégé?

A lényeg, hogy a motor-revü teszt alapján elől-hátul Metzeler Roadtech Z6-ra cseréltem. Azóta is áldom a napot. Én úgy éreztem utánna, mintha új futóművet raktam volna. Teljesen megváltozott gép kezelhetősége, és nagyon jó irányba. A gumikkal a Hring esti motorozáson is résztvettem (előztek, és előztem, szóval úgy közepesen mentem). Most már 10e-n túl van a hátsó (az első is, de annál nem látszik semmi), és egy minimális fogyás látszik, vagyis még 5-6-t is lehet kibírja. E mellett a télen is motoroztam, igaz, nem úgy mint nyáron, de jól tapad. Szóval én nagyon elégedett vagyok vele. Másodszor is ezt rakom, ha megérem.

Üdv.
Hali mindenki!
Ok Királyom így lessz, én ugyan is letudtam csekkolni az ENIGMA kódot .
Bárki járhat így ha elég sokáig tököl az írással .
Csutka köszönöm az infót aranyos vagy.
Gumi ügyben ajánlom visszanézni a hozzászólásokat kb 1-2 hete beszéltük ki, de korábban is volt téma.
Én változatlanul a Michelin Pilot Road-ot ajánlom, ha sokoldalu akár szélsőséges körülményekközött is használható gumót akarsz /eső, hideg, stb/, és nem hajtasz pálya csúcsra. a Bridgestonét azért nem szeretem mert úgy fogy mint Bronx-ban a füves cigi .
Na joccakát FIGU
Királyom, remekül lekódoltad az infót.
Figu, a regebbi Z-kre 120 euro az ulespup.
Szigiboy a gomba RomaTech, es a nemeteknel 49 euro!
A nemet ebayen erdemes idonkent korulnezni, lattam mar lampat rajta!
�dvözletem!

Els� villával és km-órával tudok szolgálni ! Lámpát valóban nehéz szerezni !

Esetleg próbáld meg még itt: 20 / 4387981 itt vettem a paripára ER6-os hűt�idomot nagyon baráti áron !
Hátha van Z750-hez cucca


FIGU !

Persze,h publikus a cím,s�t ez itt a reklám helye

Dunaújváros Temet� u. 52. H-P : 9-12,13.30-17ig Sz: 9-13ig vagyok nyitva ! Most szombaton nem bizti,h nyitva leszek, de jöv�7en bármikor jó ! Dobsz el�tte nap 1 sms-t és meg is van oldva !
Az eladóval már beszéltem és sajnos elkelt a darab! Azért köszönöm!
Ja és én is gondos gazdi vok csak sajnos autóstársaink nem azok!
Ez bizony nem Z750 lámpa. Inkább egy ZZR-é lehet. A Z lámpája dupla tükrös. Két izzós. Az újjé és a régié is.

Valóban nehéz lámpát találni a bontóban, mert a Z tulajdonsok, nagyon gondos gazdák, vigyáznak a drágájukra.
Hát ne bridgestonet tegyél fel..... Pfej.
Üdv kedves Z szerelmesek!
Lenne 1 kis problémám, keresek 2004-es z750-hez hűtőt és első lámpát ha vki segíteni tudna nagyon +köszönném! Már kb 6 bontót hívtam de semmi, már kicsit el vok keseredve!
Hello Peetsp,

nekem dunlop sportmax D208(nem az RR hanem a sima) van fent, és teljesen elégedett vagyok vele, jol dönthetö, jol tapad, és megcsuszáskor is korrektöl viselkedik.
Az én képességeimhez teljesen elegendö.
Ha gondolod nézz be a gumik forumba, ott biztos vannak nálam sokkal okosabbak.

Sneak
Hi Srácok!

Kérdésem lenne hogy Bridgestone bt021-el van e valakinek tapasztalata. Idén lesz első-hátsó csere is a vason és nem tudom milyen gumát tegyek rá. Eddigi tapasztalatom, hogy a gyári 012-t nagyon szerettem, de cserénél 014-et raktam rá ami egy határxar (szvsz). Nem is kanyarban van baj vele hanem gyorsításoknál állandóan úszkál... bt016-on gondolkodok még... Vagy bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok... thx
Nekem innen van a hasidomom, pontosan a középső. De az el van írva, mert a ZR7-re való. Én is benéztem. Most vagy eladom, vagy megpróbálom a Műanyagos-Csabával átalakítani. A tanácsom, alaposan nézzétek meg.
igen igazad van télleg

pedig mások ki vannak tültve normálisan pl
HONDA HORNET CB 600 CB 900 98-05 BJ

franc tuggya .... pedig nem drágák a cuccok ki kéne deríteni majd lehet németexperkollégával összecsapatok 1 levelet...
Az a baj ezzel, hogy az van odairva, hogy "alle Baujahr", az meg nem lehet... Szoval most akkor ez milyen evjarathoz van?
Hello népek nécce mit találtam

http://www.ricambi-weiss.de/sh...


40 ojróóó fini nem? ha többmindenkit érdekelne meg lehetne beszélni akkor a szállítás le lenne sok

van más is itt ócsóér csak sajnos a némettel vannak problémáim....

ha érdekel valkit csekkolja az oldalt és ossza meg mit talált mennyi a szállítás meg ilyesmik

üdv:Csaba
Hi Janika!
Hát ha a 15 nagyon jó árnak /busás haszonnak/ számít,
akkor annyiér engem is érdekelne amennyiér vetted
és egye fene szarok rá, h milyen szinű
De igazándiból erősen vívodok, h kell-e nekem mivel előszeretettel pókozok a hátsó ülésre cuccot,
sőt ha hosszabb útra megyek szinte mindíg,
és csak azér h néha-néha feltegyem sajnálom rá a lóvét.
Na jó reggelt FIGU
Hát CSutka, ez csak egy fokkal szebb. Akkor inkább az ülés maradjon fenn. Ez nem dob semmit a gépen.
hozzájutottam egyhez nagyon olcsón, ami persze zöld színű volt, és nem akartam a festéssel kinlódni ezé túladtam rajta elég jó árban
Hali mindenkinek!
Csutka az mi jelent hogy jóval olcsóbb , vagy is inkább mennyi?

Janika mi értelme van 15-ér eladni és 30-ér venni utána 1 másikat ,
vagy nem voltak egyformák , van valami trükk amit jó tudni?

Köszi Robis az infót valószínű az lessz a megoldás, de ahogy olvasom már 1-2 darab felkerült Z-re a Csabi féle hasidomból, ha lessz csapatépítő tréning majd lecsekkolom valakiét.

Csumi FIGU
igen ez a gyári amit te mutatsz, amit én mutattam az ermax-os