Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha netán valaki a tank alatt csinálna valamit, lefényképezgetné a kedvemért, hogy mi hova van kötve? Akkor legalább biztos lehetnék a dolgomban. Előre is köszi
Köszi az infókat. Valamit talán össze tudok majd hozni belőle.
amúgy a manual fuel_system.pdf 18. oldala lesz a nyerő, igen jól le van írva, hogy minek/hova kell mennie...
egyik a légszűrő doboz, másik a karbi, harmadik az atmoszférába XD, negyedik a fork oil level gauge-ba (vagyis villa-olaj-szint-mérce, aminek a magyar nevét nem vágom, mert hülye vagyok... :)...
Ne bassz ki, hogy nincs bekötve egy sem, és a motorod 12000-nél többet is képes pörögni?! (menet közben)

Jól mondta Szkráccs kolléga, az egy vákuumszelep... nagyobb fordulatszámnál az adja a plusz oxigént (ergo az a bizonyos cső szív, amiről szólt a kérdés)...

Viszont a légszűrő doboz tetején kell, hogy legyen egy lyukas pöcök, arra kell az egyik csövet ráhúzni... hogy pontosan melyiket, arra már nem emlékszem... a másik asszem a karbiba ment, a harmadik meg talán önmagába vissza?! de ezt az enyészetbe hajló memóriámnak köszönhetően már nem tudom...
amúgy a manual tényleg jó... érdemes forgatni...
Hát az lenne a legjobb, az biztos. Csak nem gondolom, hogy bárki szétkapná a kedvemért a mociját. XD
Igen ellehet, főleg ha tudsz Angolul. De akár az is célra vezethet ha itt valamelyik fórumtárs lenne olyan kedves hogy leveszi a tankot és lefényképezgeti neked, hogy melyik cső hova csatlakozik.
Köszi szkráccs! És azon a manul-on ki lehet igazodni?
Hali! A fékbetéteket már elvitték :) Deee még a karbisor megvan, olcsóóón adnám ha valakinek esetleg kellene :)
Hopp az már úgy más. Én azt hittem csak az az 1 aminek a nyitott vége látszik a képen. Valakitől kérj egy service manualt és az alapján bekötögeted. Ha jól emlékszem talán kettő a karburátorokra megy valahova, 1 talán a légszűrőházba és 1 ami a képen látszik az szabadon van ez az egy ami tuti.
hello zxr 250 fékbetét érdekelne ha megvan még! estleg küldj képet róla ha tudsz .meg hogy mi az ára./kawazoli74@citromail.hu/
De nálam a 4 cső közül 1 sincs bekötve sehová.
Vagyis annyiban javítanám előző kommentem, hogy ott levegőt szív-e be az nem biztos. De az tuti hogy annak a szerkezetnek vákumszelep a neve és az a cső úgy van szabadon gyárilag, nem csatlakozik sehova.
Igen az ott egy vákum szelep és ott levegőt szív befele.
Nincs semmi baja a gépnek. Csak nem tudom minek van az ott. Tényleg gyárilag nincs bekötve?
Az úgy van szabadon eredetileg azért nincs bekötve.
Hú ezt valaki tényleg meg mondhatná, mert ezt nem ismerem fel én sem. De ugye nincs semmi gond a géppel?
Hali!
Meg tudnátok nekem mondani, hogy mi ez? Meg, hogy hogyan kell bekötni? Mert én úgy vettem a mocit, hogy nem volt bekötve.
Előre is köszi.
üdv mindenkinek! van valakinek öninditója ? érdekelne
Bocsi rossz topicban írtam!
Sziasztok!
Valaki fel tudna rakni egy linket a service manual-hoz. Megköszönném!
Szia!

Tudoksegiteni! Adatlap!
Üdv mindenkinek!
Valakinek nincs esetleg egy pár eladó visszapillantó tükre? (zxr 250) fekete vagy ezüst)
sajna már csak a lámpa és az ülésösszekötö van meg
oké várom a képet
veeking(kukac)citromail.hu

küld el a neved vagy a fb oldalad linkjét