Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm közben szerzett a tulaj
Szia, nekem meg van egy

udv
Sziasztok emberek!
Nagy szükségem lenne egy zxr400-as karburator sor.Persze ami működik mert ami rajta van az kuka.
Írtam mail-t. köszi
atisrace@freemail.hu ott adok telszámot
Hali Uram.

Tudsz adni egy e-mail címet? Nem találtam az adatlapodon :(
Van!
Nekem van!
Sziasztok! ZXR 400 első ülést keresek!
Szia! Tudok segiteni! Adatlap!
Ment a mail
kaphatok egy árat? ide vagy e-mailben
papirpaci@hotmail.com
Szia!

Ha nem találnál használtat és új érdekel tudunk segíteni Természetesen 'emberi áron'

Üdv.
sziasztok! nincs valakinek eladó ECU zxr400 L1-hez?
Köszi a segítséget! Hát úgy tűnik jól sejtettem...:/ :(
Elfelejtettem. Zx-4-hez (ZX400G)
300mm-es.
Üdv Urak. Nem tud valaki bontott de még használható első féktárcsaszettet eladót? Az új szett ára harmad annyi mint a teljes motor értéke :( És hamarosan érni fog a csere :(
Itt mindent megtalálsz ZXR 400
hello
gyárilag 65 hp volt az R verzió az 75. elképzelhető, hogy bizonyos országokban vmi fojtással kerültek piacra (pl franciáknál jellemző) de az max egy fúvóka és nem több.
Üdv!
Az érdekelne, hogy ZXR 400-ból a '90-es években gyártottak-e több fajta motorral is, vagy csak egy fajtát? Értem itt a teljesítményt, volt-e kisebb és nagyobb, vagy nem? Én arra tippelek, hogy nem, de sajnos neten semmi adatbázist vagy erre vonatkozó adatokat nem találok. Ha valaki tudna, segítsen! Köszi előre is!
Szeva! Részben javítható! Killódtam már az enyémmel én is!
Régen én így oldottam meg, hátha segédletet tudok ennyivel is nyújtani!
Lapát sajtolva van, melegítésre lejön! Alatta összerakós tömszelence(gumilap,porcelán csúszó, grafitos betét, gumilap, rugó, fém ház)Jamane 3306 felirattal a fém házán a tömszelencének!
Annyit csináltam a szelencének, hogy felcsiszoltam üveglapon a porcelán és a grafitos csúszógyűrűt vízpapiron. Gumitömítést ütöttem újat, mert a piros-meleget nem komálta a régi.
Másik végén szmering, nem volt baja, de cseréltem. Csapágy benne, szétszedhetetlennek bizonyult, így azt mivel jól futott, ráhagytam.
gumigyűrűk:
¤80 x ¤2 két házfél közé
¤32 x ¤2,5 váltóház-meghajtó nyakhoz
¤22 x ¤3 felső vízcső csatlakozáshoz
¤12 x ¤25 x 7 szimering ( forgás irányos )
( az " ¤ " jel az átmérőt jelenti )
A korlátozottal vezethető a motor?
Szia!

Új fékpedálban tudunk segíteni,fejidomot pedig meg se említem mert az horror

Ha érdekel adatlapon találsz elérhetőséget

Üdv.
Szia!

Újban tudunk segíteni

Üdv.