Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Én tudok, egyet írj mailt.
egy munkatársam motorra vadászik, 5 kiló környékén nézegeti őket. Valakinek egy jó állapotú ZXR400-a ilyen árban nincs elfekvőben?
Üdv mindenkinek!

Valakinek esetleg 1 alsó kormánykifli nincs elfekvőbe?
Szia,

nincs hozza sarvedom sem, sajnos...
persze keress meg nyugodtan a conZult miatt, remelem tudok segiteni.
iden meg en sem voltam kint palyan, es oszinten annyira nem is akarodzik... az elmult ket ev jo sz@rul sikerult, emiatt aztan nagy keztetesem sincs...de azert ha mas nem szivesen kinezek a 'ringre. mondjuk mi majdnem akkor megyunk el nyaralni a csaladdal...
Szia,igen meg mindig Californiaban vagyok
Megyek most haza a nyaron,aztan zxr be lesz uzemelve,de ugye volt egy kis repules vele..
Esetleg elso sarvedod?
Fater 300zx-e lassan osszeall,majd lehet hogy picit nyaggatnalak a conZulttal kapcsolatban egy telefon erejeig ;)
Aug 19 megyek haza,elvileg megyunk Euroringre,,ha van kedved gyere te is,majd egyeztetunk.
Szia Geri,

sajnos mar nincs...

...mi van veled, meg mindig a "napsuteses" Albionban...?
Szia Norbi,veletlen egy zxr plexid nincs elfekvoben?
Szia,

nincs, mar elvitte egy forumtars

udv,
N.
a km óra meg van még? mit kérsz érte?
Üdv!
Érdekelne Kawasaki ZX-R 250 '90-es évekbeli sor4-es ha lehet minél fiatalabb. 400-as is érdekel, ha papíron belefér 35kW-os határba, de kétlem, hogy ilyen lenne...
Elvileg valóban volt olyan széria ami jó lehet. Ez jellemzően a 89-90-es úszónyerges 400-as volt. A méretei a tárcsának elvileg 300 kívül, 61 belül 5 csavar és 10,5-ös csavarfuratok a felfogatáshoz. Ha ejjez közel vagyunk, az már fél siker :)
hallo, nekem van otthon egy azaz egy darab féktárcsám ami sérülésmentes, ha hazajutok megnézem hogy melyik oldali, ami régi 91es kereklámpás zxr 400é volt. Ha érdekel, meg ha tényleg hasonlít a kettő akkor elboltolhatjuk, nekem már nincs rá szükség.
Hello bocsi a meg késet válaszért, tudnál nekem egy elérhetőséget írni? Cimem robin36@freemail.hu kérek árat is írj mineden idom tank stb elöre is köszi
szia kowee.a kereklampas zxr elsotarcsaja 300milimeteres,ugyanugy mint a zzr600asoke. az L-es zxr-ek 310mm-es tarcsakkal jottek
Halii.
Háát sajnos akkor sajnos :) Igen tudom hogy több méret a mérvadó. (nálam 300/60-as 5 csavaros talán 8-asokkal) de a legtöbb esetben mér a 300-on elvérzik a használt tárcsa amit keresek :)
Szia,

sajnos mar nincs fektarcsam, ha csak az atmerot ki-google-ozom, az nem biztos hogy segit, mert van meg par meret, aminek passzolnia kell (belso atmero, fektarcsa csavarok mennyisege/pozicioja, stb..)
Halii. Meg tudnád nekem mondani az első féktárcsa méretét? Én ZX-4-hez keresek 300-as tárcsákat de nem nagyon találok és nem tudom hogy a ZXR400-al kompatibilis-e.
Szia,

a kepen lathato ,ket karc van rajta, azon kivul serulesmentes.
Tanksapkaval, benzincsappal 20e ft.

udv
Szia. A tankért mit kérsz? Milyen állapotban van?
Érdekelne Kawasaki ZX-R 250 '90-es évekbeli sor4-es kb '93-tól újabb. 400-as is érdekel, ha esetleg belefér 35kW-os határba, de kétlem, hogy ilyen lenne...Más topikba is írtam, bocsi, ha zavaró.
..tobbek kozott...
meg ha mar itt tartunk, meg van par dolog '91- ZXR400-hoz:

-hatso felni
-tank
-ules, ulesidom
-segedvaz
-vizhuto
-kormanycsutka, kormanykapcsolo
-220km/h muszerfal
..egyeb aprosagok

Fejidomom, elso lampam, porszivocsovem, generator-deklim, fektarcsam, hengerfejem, blokkom NINCS
Szia,


jobb oldalidomom van, hibatlan.
Hello mindenki!
Segitségeteket kérném idomokra lenne szùkségem. 1995-ös zxr em van. Föként fej idom kellene, plussz a két első oldal idom. A szin az mindegy lenne, viszont törés repedés mentes kellene. Ezen kivűl érdekel még bukò gomba, sőtét bubis plexi. Ha valaki tud segiteni azt kérem jelezen. Kőszi