Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó lesz akkor is. Köszönöm!
Halli 6-7 òra felle tudok neked kűldeni képeket
Ha nem lenne gond akkor a gyújtó tekercsek környékéről kellene nekem foto, hogy konkrétan melyik kábel hova megy. Ide vagy a e-mail címemre küldj már képet. Kösz.
Halli nekkem szét van sajna szedve a motorom, mire vagy kiváncsi? Ha tudok segitek!
Sziasztok! Valaki szereli-e mostanában a motorját és éppen lent van a levegő szűrője?
Hát ez 10/10-es. Kiváló anyag, mókás, minőségi :)
Külön tetszik, hogy hallani a motorhangot és csak alig a szélzajt. Gondolom komolyabb fajta kamerával készült.
itt egy rovid klipp,majd probalok egyet osszevagni kesobb ;) HD-ban tessek nezni.
Kawasaki Lime party 2013,, zxr400.
http://youtu.be/Abwm-W_7QpI
Köszi,de már sikerült szereznem.
Nekem van egy 160/60 as R17 es Bridgestone Battlax BT 020-as gumim. Azt hiszem 2009 es gyártású
Egy lankadt ceruza es ket zxr 400:) vicces volt:)
Sziasztok! Nincs valakinek eladó 150/60 R17 vagy 160/60 R17-es gumija?
Na csak kerüljenek fel a videók az oldalra vagy youtube-ra mert eddig sehol sem látom a csodás videókat :)
Ez király, kar hogy olyan lassú voltam. Nagyon nem éreztem a motort a bálna után, a kigyorsítással nem volt baj de a kanyarbejárattal igen a zabszem a seggemben volt. De ti jól nyomtátok élvezet volt látni ahogy egymás mögött mentek és előzitek a nagy vasakat. Grat.
zxr400-rol,zxr400-akat kamerazni a legjobb ;) Lime party 2013
Szia mindenem van hozzà adatlap!
Hát ezzel nekem nincs problémám mert minden fokozatba kipörög 14500 ig....
Hello nagyrésze ugylesz le gyártatva. Viszont pl. Hengerfej tömitést gyárit szeretnék.
Amúgy kőszi a tipet
Én úgy gyártattam bele! Érdeklődj, hátha a lakóhelyeden van valami tőmités gyártó cég.
Nekem sem akart 150-nél többet menni és 8000-nél jobban kipörögni. Aztán télen szét szedtem és újraállítottam a szelepeket, mit ne mondjak nagyon össze-vissza álltak! Lényegesen jobb teljesítményt nyújtott, de 10000-es fordulatnál kezdett dadogni és még dobtam bele egy új aksit is. Most már úgy megy ahogy kell.
Hello mindenki!
segitségre lenne szűkségem, mivel válto hiba miatt szét szedetem a motoromat(ZXR400L) 1995-öa ,es tőmitéseket vennék belle. Kérdésem az lenne hogy aki már volt hasonlo hejzetben, ő tuna e esetleg tanácsot adni hogy hol érdemes venni. Persze nem horror áron. Segiségeteket előre is kőszönőm.
Köszönöm szépen a segítséget! Lehet ránézünk majd szezonvégén azért a motorjára is..
Lehet, hogy létezik 57 lovas verzió is, ahogy létezik 33 lovas fojtott is... A linken lévő két verzió az elterjedt, ennyi. Öreg motorok. Állapottól függ a teljesítményük, nem a forgalmitól.
Mérd le GPS-szel a sebességed.
Megnéztem L ! méginkább mennie kéne:(