Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem! Tehát akkor 57 lovas nem is létezik! biztos hogy a kettő közül valamelyik.... hát ja a 160 már meg van negyedikbe is amúgy.... Azt is mondták nekem hogy szelephézag miatt lehet. nem jó a hézag és nem zár rendesen a szelep és elveszik a kompresszió... de 160 km/h n nagyon gyorsan ott van erősnek érzem, más is ment vele ő is azt mondta hogy jó erőben van szerinte... lehet csal az óra...egyszer már kicsúszott a spirál én tettem vissza:-S
Egy képet rakj fel róla, lehet van aki okosabb, mert pl ismeri a szóban forgó motort.
L-- 47.8kw (65ps) @ 13000 rpm
H-- 45.6kw (62ps) @ 12500 rpm
http://www.zxrworld.co.uk/zxr4...
Vázszám, blokkszám alapján el tudod dönteni hogy H vagy L modell.
zx400H(sok szám) akkor hiába van a forgalmiban '95, az a váz 89-90-es.
160 elég karcsú. Ha kipörög szépen minden sebességben első körben szerintem nézd meg az órád mennyit csal, mielőtt szétszedeted. Ha nem csal, akkor kérdezz mást, nem értek hozzá.
Ahha értem. Szóval akkor nem biztos hogy 57 le? honnan tudom meg hogy mennyi akkor? Az a baj h nekem csak 160 at megy:((( szóval valami cink van akkor.....
Helló! 180 km/h, ha leszabályoz. 200 körül, ha nem. Ne foglalkozz vele mi van a forgalmiban. Sem évjárat, sem teljesítmény, sőt egyes példányoknál még a köbcenti sem stimmel. (import motorok...) A 75 lovas meg pont nem a többség. Lehet egy kezeden meg tudod számolni mennyi van az országban.
Sziasztok! Van egy 95-ös kawasaki zxr 400-as motorom ami 57 le. Azt szeretném kérdezni hogy ennek mi lenne a végsebessége gyárilag? És hogy ez a motor miben más a többi zxr 400tól hogy csak 57 le nem pedig 65 meg 75 ahogy a többségük. előre is köszi
Üdv Srácok.

Nincs valakinek ötlete bontóra hol ZX-4-hez lehetne találni vezérműtengelyt? Eléggé laposra kopott az enyém és kezd idegesíteni a zaja :)
szerintem én is megyek. remélem, el tudom csípni még a regisztrációt. sajnos 6-ig programom van pesten
Elméletileg megyek, tervbe van véve.
kawa lime esti motorozasra jon valaki?
Nemtudom itt van e az illető, de valakivel találkoztam Balatonkenesén
Szintén egy ZXR 400-as
Sziasztok!

Ismeri valaki a UBG-409-es rendszámú kawazöld motort, esetleg a tulaját?
600-ért nem hogy normális K5-öst nem veszel, de még szart se adnak annyiért. talán k1-k3-at kapsz annyiért de azok sem a legjobb állapotúak
ha rajtam mulna 6kilóért vennék egy normális 2005ös GSXR-t neki és viszonthallásra.. de ha neki az kell hát az kell... Melllesleg jelenleg nekem is Hondám van és meg vagyok elégedve vele Jobban mint a ZXR-el voltam, bár tudom hogy nem jeleníthető egy lapon a kettő...
Üzenem neki annyi pénzért már rendes motort lehet kapni Pl KAWA ER-6n ER-6F ami japán nem olasz meg kinai egyveleg mint a honda!
Köszi mindenkinek aki küldött motorhirdetést meg email-t, a hölgyemény arra jutott hogy vesz egy uj CBR 500-at, inkább belefektet mert hosszú távra veszi stb stb.. az ő dolga, de rendesek vagytok hogy segítettetek :) Széles utat továbbra is mindenkinek

Ja és a hétvégén azaz 26-án pénteken indul Balatonkenesén a Road Tigers buli :) Ha lesz ott valaki közületek akkor ha lát kiáltson rám, vagy keressétek a sárga VTR-t :) Széles utat mindenkinek !
Szervusz,,tavaly nem jott ossze a motorozas amirol beszeltunk,de idenre mar majdnem kesz a motor,es 2-szer tuti megyek vele a nyaron. Aug 28 a Pannoniaringen leszek ha az ido is ugy akarja,,es elvileg aug 21-26 kozt valamelyik nap pedig az euroringen leszunk egy ismerossel.Ha van kedved csatlakozz!
ui: sajnos telefonszamod,emailed mar nincs meg telefonos malorok vegett.

Ja,,es ha barkinek volna kedve csatlakozni,az ne szegyenloskodjon!
ok legkésőbb jövő hét elején küldöm
egy két fényképet ha küldenél nekem a doglottbagoly@gmail.com-ra azt nagyon nagyon megköszönném ,továbbítanám a munkatársamnak, mert igazából neki kell tetszen, az ő választása lesz, ha azt mondja ezt meg ezt menjünk megnézni akkor oda megyünk, de mindenképpen megmutatom neki ezzel a leírással, ha küldesz fotót :) köszönöm előre is
hello
én nem hirdetem (még) de igazából már eldöntöttem h eladom mert nincs időm használni sajna. 91-es kerek lámpás, fekete színű. teljesen felújított motorral, makulátlan váltóval, új kuplung, új gumi, új aksi stb. megvan minden munkalap, leellenőrizhető kawaszatinál. ez volt 2010ben, azóta kb 5e km ment bele. egy fényezés ráférne mert az idomok javítottak. úgy lett anno megcsinálva, hogy pályázni fogok vele, úgy is lett felújítva és ezért nem foglalkoztam a festéssel. műszaki jövő hónapban lejár de természetesen azt megcsináltatom. a motor pesten van én meg most nem csak hétvégén vagy jövő héten leszek újra ott. képeket is akkor tudok küldeni ha kellenek. szállításban tudok segíteni ha kell. 500k huf alku nélkül teli tankkal. ez majdnem a felújítás teljes ára. ha érdekel szólj itt vagy mail v tel.
és természetesen van még eladó HIRDETETT motor is a neten.. köszi a lehetőséget
De inkább hagyjuk, mert ez a stílus nálam nem jön be. Elvan a többi motorom mellet. Szevasz.
Mondjuk a tel számot, mert úgy egyszerűbb megbeszélni. Szerintem. Egyébként meg enyém a motor és nincs hirdetve .
és mit irjak bele? gondoltam belinkeled a hirdetést, ha eladó akkor gondolom van róla a neten egy hirdetés de írok emailt nyugi :D