Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja egy kérdés, hol rendelted a termosztátot?
Hello kőszönőm a segitséget hála egy hirdetőnek itt az olfalon, meg oldodot a problémám. Elvileg holnapra kész is lesz a blokkom. Szép napot
Szia, gumi gyűrű is megteszi, még lehet holnapra meg is tudom mondani a g.gyűrű méretét, mert épp a hétvégén cserélem termosztátot (gyári 10790,- + csomag), és kikukázomn a garázsban. Ja szelepdekni töm. ha nincs szét szakadva, akk paszta és kész ( Loctite5920 nekem ez vált be, könnyű letakarítani, nem válnak le darabkák és tömít is), pedig az én szelepdekni tömítésem is ritka szar állapotban van.
Suzuki cappuccino
hatazakispirosahatterbenmegmicsoda?
a japán belpiacosokon volt 180-as óra, mert ott mindenben ez a limit (auto, motor, stb)
Valaki meg tudja nekem mondani hogy mi a különbség a 180-as és a 240-es órával szerelt zxr-ek között?
Hello! Azért. Juttotam erre a dőntésre mert van egy zxr 400-am aminek a blokkját csináltattom, tőmitésre szimeringegre már 70000ft kőrűl kőltötem, azzon kivűl válto stb. El juttotam arra a pontra hogy ki fogyott a mézes csupor és nincs pénzem jellenleg egy 17000ftos szelep dekni és egy 14000ftos termosztátra, mert az utobit kompletan adják nekem csak a gumi kéne rola.
Bontott tömítés? Hátaztmeghogy?
Keress egy Kawa kereskedést és rendelj, nem olyan nagy pénz az..
Hello segitségre lenne szűkségem. Arrol lenne szó hogy kellenne nekkem egy szelep dekni tőmités, meg egy termosztát tőmités. Akki tud ebben a dologban nekkem segitenni azt kérem jeleze. Természetesen jók lennének bontotan is az alkatrészek.
Na, gratula, azért az nem rossz idő azzal a veteránnal, na meg te se mész mindennap Remélem jövőre tudunk majd együtt menni párszor, jó lenne
Neeem, nem miattam, már hétfőn is fel volt szórva egy csomó kanyar... 3. lettem, bár a köridők nem voltak valami jók de nem is hajtottam nagyon, nem nagyon volt semmi tét. 2:06-okat mentem csak (eddig szinte minden nap megvolt a 2:04 )
Ja es ha valaki meg palyazik itt zxr-el,es kinlodik a gumivasarlassal...
Ha szereztek egy 2003 koruli kawa 636 hatsofelnit,2 uj csapagy es egy 10perces faragas utan be tudjatok tenni zxr-be,es tudtok 180as gumival motorozni.Teny hogy a 155/60al erezhetoen fordulekonyabb a motor,de a 180/640 bridgestone-al is marhajo volt a motor nagypalyan.
Na hogy sikerult a hetfo Soma?
Nekunk kedden esemenydus volt a nap.. zxr-en az elso 20percben elszakadt a lanc,az endurance-ot meg a duca nem birta,,ugyhogy azon vegig a kawaval mentunk .
Itt egy kis video,,David ducatijan a kamera es jon kicsit mogottem,ez a 2. szabadedzes volt.Nem sikerult sajnos az idomon javitani,fekem az egyszeruen hulla,2:13,8 volt a legjobb.
Remelem nem miattad volt feher porral teleszorva a palya :)
http://www.youtube.com/watch?f...
gyere csak ;) ugyis lassan vege a szezonnak
Oké.. kár... :(
Bár nagyon jó lenne kedden is menni, rajta vagyok, de majd kiderül.
Szia Soma! Sajnos csak 3 napra megyek haza,Daviddal indulunk kedden a superbike magazinos endurance versenyen.Jo lett volna hetfon is motorozni,de en csak hetfon hajnalban erek haza. Na de neked sok szerencset a versenyre ! ;)
Szeva koma! Hát te, itthol? Én hétfőn megyek, remélem jössz te is! Összefuthatnánk, rég láttalak! Na meg mehetnél majd pár kört előttem hátha meghúzol egy kicsit
Hello mindenki!
lenne egy jobbos meg egy ballos oldal idomom eladó ha valakit érdekelne, az kérem jeleze.
Sajnos nem. Ez most kimarad
Kedden ottleszel Pannonian? David komam meselte hogy szoktal menni. Ottleszek en is a zxr-el ;)
Eladó a motorom, hátha érdekel valakit.
Háát, de azért illene nekem a 35 kw alatt maradni.
200 feletti tempokban csomagokkal turazni. fuck yeah.
http://www.youtube.com/watch?v...

Tetszik? :)

400 -ból kifogsz 750 -t is, igaz régibb verziókat, de azok is jók!
...bár egy fiatalabb 750 igaz drágább, de kevésbé lelakott.

Miért 750? mert utcán gond nélkül tudja a 300eft bírság kategóriás utazótempót de még kezelhető, tehát nem túl erős, mint egy 900 vagy mai ezres.
400 pályázni jobb, mert pici kezes és még bátrabban tépheted neki, de utcára a 750 az igazi, ha szeretsz 200 feletti tempókban túrázni csomagokkal.

Nekem több, mint 10 éve 750 van a fenekem alatt és azt mondom ez a 100Le környéke a jó(mai 600 vagy régi 750).
A kezdetekben valószínűleg én is csak ismerkedni fogok a motorral, szóval nem lesz vadulás. Meg most röhöghettek, meg minden, de én valahogy mindig kétszer átgondolom, hogy érdemes-e játszani a barmot, mert a seggem alatt van egy jó gép, szóval nem terveztem széthajtani a gépet rögtön elsőre.