Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát így első blikkre lehet, hogy rossz a szivatód. Pontos leírás jól jöhetne a szituról
A problémám a következő miután elindító a motort felpörög 4000-5000-re mivel új benne a dugattyú ezért nem mertem hagyni, hogy utána mi történik.
Valakinek esetleg valami ötlet ? [Dink 150 99évj]
Hali Kymco K12es 50-es robogóm haldoklik, mi lehet a hiba?
Új aksi, új fesz.szab. Elindul megyek 1km-t és utána nem indul. Tirisztoros, elektromos szivató van rajt. Elvileg minden oké, de mégse műkszik. Ötlet?
Jaj nekem

Feketét, könnyen javítható, erős és kellően drága autófesték. Majd felszerelem és jöhet a polírozás, kellő mennyiségben vittem fel, hogy bírja a strapát.
no mert mehetnénk motorozni......:-)

milyen szint választottál neki?
Szerdán került át egy másik "kórházba". Szerintem a hét elején majd kiderül, hogy mi a helyzet.
Lefestettem az elemeit, ha hazakerül, megkapja az újdonsült külsőjét aztán gogo!
No mi van Depi jó már a motorod!?
Írd le mi a gondod ,azt majd kiderül!
Sziasztok !

Van itt olyan ember aki keni-vágja a 150 ccm-es Kymco Dinket ?
nagyon óvatosan körbe kell ropogtatni és akkor elenged a ragasztás
06304906559 tel, kymco robogó műszerfalak 5000ft darabja az x-citing 500 15000ft
KYMCO MXU 50-250-300 quad lámpák szép állapotban 5000ft darabja ,mxu 50 műszerfalak 12000ft darabja kipróbált mindegyik 06304906559
Az enyém jól nyomott ki, kellő hosszban és maga a mélysége is megfelelő volt. Viszont egy próbát megért, hogy állítani hogyan lehetne, nem tudtuk eltekerni (a ragasztás miatt), de valahogy összerakták, akkor szét is lehet szedni. Ez a beragasztás nem szolgál mást, mint hogy ha behal, vedd meg az újat és ne akard szerelni. Ocsmány dolog, meg lennék lepve, ha nem lenne kompatibilis más patronnal a benne lévő.

Ha rossz, szét kell szedni, max tönkremegy a ház, de akkor már úgyis mindegy, nem igaz?
persze kell hozzá a karbi mert mérni kell holnap hívlak most megyek dögleni
Na majd lefényképezem a kivett automata szivatót és felteszem. Nekem azt mondták, hogy nem lehet patront cserélni benne.
Mivel nem vok szerelő elhittem.

Egyébként azt csak a motorral együtt lehet állítani ugye?
az egy karburátor fűtés semmi extra a szivató háza menetes és ott lehet állítani a löket hosszát a bibi az hogy óvatosan el kell törni a ragasztását és akkor a menttel lehet rajta állítani már rengeteget csináltam ilyet az elmúlt 15 évben
Te most akkor a szivatóról beszélsz? Mert annak a háza menetes, csak nem állítható. Anno magát a szivatót az eredeti szakim megnézte és beállította, ilyen szempontból ezzel gondom szerintem nem lehet. Viszont van a karbi alján egy hevítő egység, ennek a működése már jobban érdekelne.

A betett képen felül!
minden esetre én úgy vagyok az én kymco-mmal hogy ha lenne puncija és tudna főzni elvenném feleségül!
de ez a hiba jellemző az autómata szivatóval szerelt motorokra
na arra azért nem vennék mérget hogy az olyan egyedi lenne tegyél fel róla képet!
Nem bonyolult dolog ez gyakorlatilag ez egy termosztát ami hidegen nyitva tartja a dúsító berendezést és a benne elhelyezett speciális fémötvözet áram hatására fűteni kezdi a termosztátot ami elzárja a dúsító berendezést a gond az ezzel a megoldással hogy pontosan be kell állítani a a lökethosszát ami néha nem könnyű mert a menetes ház le van ragasztva de okosan meg lehet oldani én még soha nem cseréltem ki egyet sem mert eddig sikerült mindet beállítani .
Az oldaltámasz jeladót kiiktattattam, mert sokszor csak zavart. Pl nem tudtam melegíteni a mocit ha nem középsztenderen volt.

A patron meg a szivatóban van valahol és állítólag nem csereszabatos semmilyen más tipussal Kell venned egy komplett egységet

Baszki így szívatnak meg a gyártók... nem hiszem el
Ezt fejtsd ki kicsit bővebben, kérlek, hátha nekem is segítesz ezzel. A problémám kísértetiesen ez, én használtam, de ritkán nem indult (xciting 500), ha beindult, ment rendesen, a múltkor már csak pörgetett, de nyista.

Termo elem, ez mit takar?
AZ oldaltámasz jeladót hogyan lehet kiiktatni vagy detektálni a hibáját?
Szia igen ez tipikus hiba hogy a thermo elem megdöglik vagy nincs jól beállítva na meg a oldal támasz jeladó!
És minden jelen van? Kompressziót mértél? Szelephézag van?