Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na oda is küldtem.
totand80kukacgmailpontcom a címem, már hülye vagyok.
Sziasztok!
Kymco Super 8-al kapcsolatban érdeklődök, egy esetleges vásárlás előtt vagyok, és van némi előítéletem a távolkeleti motorokkal kapcsolatban. Bár azt hallottam, hogy a Kymco márka eléggé megbízható és nem egy futárcég használja ára és tartóssága miatt. Tudnátok valamit mondani a super 8-ról? Milyen jellemző hibái vannak? Milyen ez a léghűtéses motor? (50cc 2T) Mennyire igényli az odafigyelést, a motor nem melegszik? Megbízható a léghűtés? (Eddig csak vízhűtéses motorjaim voltak!)

Köszi előre is a tapasztalataitokat!
Üdv,
Dávid
Nincs akkora vész! csak...

írtam levelet néked!
Aúú, ez rosszul hangzik.
Ha netán megosztanád és esetleg tudok segíteni, akkor írd meg a helyzetet a totandkukacgmailpontcom címre.
Kár,h nincs privát,ott mesélném! Publikálni nem akarnám.
Csibewer köszönöm szépen a korekt segitséged.
Kipróbáltam és jó lett a tanács !

Köszönöm !
Ezt nálam is eljátszotta a 500-as blokk, mert csak sima indításhoz voltam szokva. Aztán litapasztaltam, hogy kell húzni neki egy fél gázt 1-2 nap állás után, ha egy hetet áll (ilyen nem volt még :-)), akkor akár teljesen meghúzni 1*-2*. Így nálam pöccre indul egy fél fordulatra is.
Segítséget kérnék Tőletek.

Kymco Grand Dink 125-ös.

Egy nap állást követően vagy 3-5x rá kell indítanom, hogy beinduljon, elkapja.
Olyan mint ha leengedné a benzint, és csak ekkor venné fel.

Automata szívató rendesen üzemel szerintem,( egyszer rossz helyen volt betéve, ezért nagy volt a fordulatszámom nagyon) de a csapot nem ismerem, nem lehet, hogy abban van valami ami elengedi ?
Innen letöltheted a szerviz leírást.

http://www.manualedereparatie....
Szia!
Nincs mit, ahol tudok segítek. A karburátor típusa miért kell? Tartalék benzin szintet csak a mutató jelzi ami nem túl hiteles adatot szolgáltat. Azt inkább ne teszteld mennyit lehet vele még elmenni, ha piros felé közelít a mutató, tankolj. Én már toltam eleget ezt a nehéz monstrumot. Variátor görgők gyári adatai,méretei: 16X13 és 8,5 gramm. Cserélni akkor kell ha nagyon meglapolódik illetve 12,4 mm alá kopik.
Üdv!

Ha nem rozsdamentes acélból van mégis mit vársz? Persze hogy normális. Ez csak felületi rozsda, ha zavar finoman csiszold le és fesd le a felületet vagy fújd be rézpasztával az kitart egy ideig és nem ég le olyan hamar, addig is véd a rozsdától.
Ramy, hallom voltál a szakinál. Mi volt, meglestétek, amit akartál? Fenébe, megnéztem volna a manővert
hát szerintem nem normális! kérdezd meg ahol vetted,hogy szerintük ez így jó e!
Szerintetek az normális hogy 1 hónapos Leo Vince ZX-R így rozsdásodik?
(elég sok eső esett most errefelé)
Köszönöm a Folytás eltávolitási segitséget. További kérdésem, a karbi tipusa? valamint a tartalék benzin szintet jelzi e valami kis sárga lámpa avagy nincs benne ijesmi? Ha a pirosba ér a mutató kb menyi benya van még benne? Variátor görgök mérete sujja? csak gyári adatok érdekelnének. Hali.
Az világos, de Ő nem márkaszerviz (kis udvar, fetrengés a kutya mellett) és azért, mert kölcsönkérsz, megcsinálja a gyertyacserét nem fog legombolni rólad tízezreket

Természetesen ingyen sem feltételen csinálja, habár iszonyat szive van, és ott voltam, mikor ilyenért nem kért összeget. De a stílusa néha elég morcos, tudod, a hideg fém nem beszél vissza
az nem sok idő. de Krisztus sírját sem őrizték ingyen,s amíg nincs keret,hiába is akarnám,nem tehetem!
Igen az jó ötlet! Az is mond valamit.
Júniusban lelép itthonról, szóval nagyon odázd el. Mondd, hogy depi, Ő tudni fogja
Már mentem vele kb. 400Km-t és nem volt vele gond.
Mindjárt leugrom és nézek egy töltést alapjáraton. Az úgyis sokat elárult. :)
Ok köszi h megadtad! De nem most akarnám,me jelenleg ögég sza..ban vagyok munka terén! 1-2 hon belül hívom! és akkor kire hivatkozzam(mondjam Devipol2) ?

Gumit nem tud valaki? Guminagykeres kapcsolat..
Vagy szar az akku és ezért ingadozik a töltés.

Ramy.
Hívhatod a szakit: nulla6-húsz584tizenöt53. Herceg Zoltán a becses neve.
Nem kellene ,h vílágítson! Szerintem kevesebbet tölt amit kellene neki(legalábis alapjáraton) Gondja van úgy is kiderül,mert ,ha tényleg annyival kevesebbet tölt,hosszútávon le fogja szívni az aksit!