Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az is új.szikra az van rendesen,de olyan mintha roszkor adja a szikrát.nem lehet lendkerék?
Vezérlés....
üdv!a következö problémám van a 4t-s szelepes robogómmal.szikra van,benyát kap,új cdi,meg az egész elektronika.de még nem indult el egyszer se.ötletek a hibára?
folytassuk ott
privi ment
Szégyen, hogy milyen árakat hoznak ki. Megmondom neked, anno a Malagutimnál, kiderült, hogy mennyi a gyárból kikerülve az alkatrész ára, valamint erre hogyan rakódik rá minden más, 1500%-al növekedett meg az ára. Ez nonszensz, a legdurvább ráadásul a magyar nagyker-disztributor-kereskedő haszonkulcsa volt. Akkor küldtem el őket a fenébe!

A kymco-nál ettől tartottam, hogy csak ne szerelőhöz kelljen vigyem... Most beleestem a lecsóba, ráadásul a szerelő is egy kalap sz**, szóval szakit is keresek. Te mondtad, hogy kymco szerelőd van valahol a dunakanyarban, nem? Én is nagyon az elektromos gebaszra gondolok, a legtetűbb problémák egyike.

Ha nm baj, megadnád a szakid elérhetőségét. Vagy legjobb lenne, ha ezt privátban beszélnénk meg, írnál a tand80kukacgmailpontcom címre? Megköszönném
Jah.. patront persze külön nem kapsz. És a gyári szivató árát meg jobb ha nem tudod (egyébként 66 misi). Én egy bontottat kaptam, de azzal jó.
Az nem lesz rossz! :)

Azért húzódott, mert egyrészt megbetegedett a szerelő, a másik pedig ki kellett mérni a dolgokat, mert látszólag rendben volt.
3 hónap? Az igen!

Mit kellett rajta cserélni a patronon kívül? Én a te cipődben járok, de még csak 2 hete és már gyűjtöm az xciting bontósokat, ha netalántán kellenének.
Rezonator!

Képzeld mostanra készült csak el a mocim (3 hónap!).
A hidegindítási problémát végül is csak az automata szivató okozta, megspékelve egy kis oldalsztender kapcsoló hibával.
A szivató látszatra működött, azonban helytelenül. Valami patron ment el benne.
Már leellenőriztek mindent, csakhogy bontott cuccokat baromi nehéz az Xcitinghez beszerezni, az újak meg aranyárban...

na hirtelen ennyi.
Üdv! Sajnos pont ez a problémám hogy Én is keresgéltem és a 18 mm-es szélesség még talán jónak tűnik de a hosszúság már gond.Csak pár mm-es különbség van az ajánlott szíjak között,most már 5 féle hosszúság van 663-tól 870-ig.Ezért nem tudom hogy hogy melyik lehet jó hozzá.Azért köszi a segítséget,valószínű hogy vennem kell pár darabot és próbálgatni.Még egyszer köszi!
Üdv!Sajnos semmi jelzés nem maradt,1-2 cm-es darabokban volt az egész.
http://motoshop.startuzlet.hu/...

Ezt találtam, azt hiszem jó a mérete.
Bandoban 669*18*30-as
Üdv!

Több táblázatom is van de a robogódé pont nincs benne. Nem maradt a szíjon semmi jelzés ami alapján lehetne rendelni?
Elnézést kérek nem Spider hanem Sniper.Bocsi
Üdvözlet mindenkinek!Érdeklődnék hátha tudja valaki:Kymco Spider 50-es ékszíj méretét,mert az enyém teljesen ledarálta és megállapíthatatlan.Érdeklődtem pár helyen de a boltban az első kérdés hogy mi a mérete,a szerelők a legjobb esetben sok szerencsét kívántak a keresgéléshez.Ennyire nehéz lehet?Előre is köszi a segítséget!
Értem, köszönöm az információt. A gép amúgy elfogadható volt, vásárlási szándékkal próbáltam ki, de ez szokatlan helyeken rozsdásodás elrettentett így első körben.
Ezek felületi rozsdásodások, a 2005-ös gépemen szintén ugyanitt vannak rozsdafoltok. Őszintén szólva én leszarom, mert a szerkezetet nem érinti, lekezelni könnyű.
Ha sós vidékről érkezik a gép, télen is használják, akkor bizony kikezdheti a természet.
Üdv!

Talán használták télen is, mint ahogy Én is csak nem takarították. A villahíd nálam is rozsdásodik, tehát a festés sem a legjobb minőségű. Nagyon sok helyen találtam a robogón kisebb rozsdásodást de kezeltem a problémát. Persze a tárolás módja sem mindegy.
Minap tesztelgettem egy People S250-t. Kellemes kis joszag, de kozelebbrol megnezve erdekes dolgokat lattam. A hatso rugostagok rozsdasognak, a villak becsuszo szaran rozsdasodas foltok, az also villahid olyan rozsdas volt mintha 30 eves lenne a motor. Ez mi? 2006os motor mitol nez igy ki? Meg ha romma lenne hajtva akkor se kene igy kinezzen..... Egyebkent teljesen normalis allapotu volt, jol ment, es kellemesen viselkedett.. Km nem volt benne tul sok. Nem a km ora allas, hanem az egyeb alkatreszek kopottsaga alapjan talan 15-25e lehetett benne.
Nem kell, felteszed és gurulsz tovább. A rugót akkor, ha megnyúlt vagy nem húzza vissza a pofákat.
Super 9-em fékezésnél fémesen nyavíkol, szóval gondolom lekopott az összes ferodol a fékpofákról. (Hátsó dobfék)
Rendelek új fékpofát, kell-e esetleg mást cserélni/venni?
(Fékpofákhoz jár rugó is)
Én mindig tárgyilagos vagyok
Mercy!
Próbáld Őket!

Gici Sanyi!

06309664854 Mond,h a Homokfúfó Zsolt ajánlotta.

Legyél tárgyilagos! Mond el tellen,h mi a baja. H sűrgős lenne,mert nem tudsz motorozni... Mikorra lenne kész...? Tárgyilagos!
Ölég lelkiismeretes szerelők! (eddig legalábbis) 1 Bibi van- Fóton vannak!