Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Egy Kymco Dink 200 Classic járgányom van, aminek a végsebessége igen alacsony. 80 km/h-nál már 7000-es fordulaton megy. 100 a végsebessége, de akkor már bőven a piros mezőben jár a fordulatszám. A hajtásláncban valamiért nem jön létre a megfelelő módosítás. Új, hozzá való ékszíj és görgők kerültek bele, de nem javult a helyzet.
A hajtó oldali variátortárcsán még pár millimétert jöhetne kijjebb a szíj, mielőtt eléri a tárcsa peremét. Nagy fordulatszámon nézve a hajtást, a hajtó oldalon nem sokkal nagyobb átmérőn fut a szíj, mint a hajtott oldalon. Szerintem sokkal nagyobb különbség kéne, hogy legyen, s akkor elérné a rendes 120-as utazósebességét. Van valakinek ötlete, hogy mit tegyek? Előre is köszi a segítséget.
feltettem az adatlapomra az msn és mailcímemet is! telszámot nem adok csak max mailben vagy msn-en
Az adatlapodon nincs mailcím! Írj nekem és ott megadom a telszámomat és a barátomét is akivel szervezzük a túrát!
Ok. Köszönöm.
Szia!

Bemész egy olajokkal foglalkozó boltba és kérsz ennek a paraméternek megfelelő hajtómű olajat.
Esetleg a neten keresztül megrendeled: http://motoshop.startuzlet.hu/...

De rengeteg fajt létezik, ez csak egy a sok közül.
Sziasztok!
Tudnátok segíteni, hogy milyen hajtóműolajat vegyek Super 8 4T 50 robogóba? A leírás SAE 90 olajat ír, nem tudom ez pontosan milyen olaj.
Előre is köszönöm a segítséget.
ELKÉRNÉM ÉN IS A SKYPE VAGY BÁRMILYEN ELÉRHETŐSÉGED!
Üdv és előre is köszönöm!
Ricsi
Akkor kb én is 10-re ott vagyok! Egy elérhetőséget tudsz adni?
mi 7 kor leszünk sárváron! ederics kb 9 órára tihany 10 fél 11 sztem
Én elvileg Tihanytól lennék kíséret kb. Földvárig, de azért lenne jó tudni legalább egy tervezett időt, mert nekem onnan még bő 120km Ercsi, ahol el kell érni a 8órás kompot...
nemtudom szetszedjuk es meglatom de multkorszetszedtuk a karbit es televolt benzinnel de elotte sem indult be. miutan visszatettuk beindult es mentunk vele kicsit de utana ugyan ugy nem idnult
Szia!
Pontos időpontot nem tudok! de most úgy van,hogy teljes kört megyünk és nem komppal megyünk át!
A karbiig rendben eljut a benzin?
Szia Bali!
Kb mikor lennétek Tihanyban? Ott egy rövid távra én is csatlakoznék... Az alsó úton terveztek jönni,vagy az Apátság felé?
Sziasztok Van egy kymco quannon 125-ös motorom 2009-es piros színben BÓDIS dobbal 7500 km-rel eladó. 2 idom sérült rajta , de motorikusan rendben van. Akit érdekel érdeklődni : 06/30 911 0252 vagy tbalazs8@citromail.hu címen , kérésre küldök több képet is.
Sziasztok.
Van a csaladba egy agility 50 tipusu robogo. Anyi a baj vele hogy szerintunk nemkap benzint kipocoltuk a karbit legszurot, de nemtudjuk hogy milehet a problema. Remelem tudtok segiteni
Köszi!
Jó lenne ha visszajutna. 3 hétig használtam. ebből majd egy hét volt mire kipofoztam.
igen már láttam! :)
A komp jegyárai már megváltoztak:

http://www.balatonihajozas.hu/...
Az már egész kis csapat.
Őszinte részvétem, talán szerencséd lesz és visszajut hozzád. Régebben egy 125-s Grand Dink lett meg majd két év múlva. Kimkolacié volt azt hiszem, akitől ellopták.
Sziasztok!

Aug. 13-ára virradóra ellopták szeretett masinámat. Kymco Dink Spacer 50-es. Aki esetleg találkozik vele valahol, valamilyen formában (esetleg az alkatrészeivel) a kérem jelezze emailen vagy telefonon +36 20 772 2208.
Különös ismertetőjelei:
Alsó műanyag idomog feketére vannak fényezve. Nem gyári fényezés, viszont olyan hatású. (ezeknél a modelleknél nem láttam még olyat, ahol a feketére fényezték volna, csak színre) A visszapillantó tükrök is ugyanerre a színre vannak fényezve, ha be vannak hajtva, akkor látszik az eredeti piros színe. Az első teleszkópok is feketére vannak fújva. Nincsenek rajta gyártói matricák. A hátsó doboz Renault márkájú. A rendszámtartó helyén van egy nagy pajzs alakú folt, mintha matrica lett volna egykor ott, aminek a helyét nem szívta ki a nap. A henger kipufogócsonkján az egyik rögzítőcsavar helye ki van szakadva. A hangja is jellegzetes, mert a kipuf tömítés elhasználódott, és egy kicsit kifúj.

Előre is köszönöm a segítséget!
ok! szólj,ha tudsz jönni! nekem edericsig 100 km. Eddig úgy néz ki több mint tizen leszünk.
25-én szabad leszek de még semmi sem biztos. Nekem közel 70 km lenne edericsig az út.
Szia!
Bár nem az agilityn, de más robogón ugyanez a hiba jött elő és a benzincsap volt a bűnös.