Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a helyzet hogy lassan készülget motor szerelőként a legkevesebb idő pont a saját motoromra jut de hát ez egy ilyen sport!
Igen azokról a behajtható tükrökről van szó. Még azon is gondolkozom hogy az így maradt rögzítési helyet hogy hasznosítsam vagy ha nem akkor lefalazom képet majd csinálok róla.
Szia!

Azokról a behajtható tükrükről beszélsz? Nekem az tetszett benn e igazán, na meg az sem utolsó szempont hogy a hátul jövők fényszórója sem világít a szemembe. Egy fotót tehetnél fel róla azért.
Most hogy felszereltem a kormányra az új visszapillantó tükröket rájöttem egy két dologra 1 azok a tükrök nem is tacskó fül tükrök hanem spániel fülek voltak vagy lehet hogy elefánt ? na mindegy! 2 hogy én ezt miért nem csináltam már meg sokkal előbb mert így sokkal jobban néz ki a motor na persze az idő az fontos tényező volt a dologban.
Lassan én is elkészülök vele pl eredeti tacskó fül tükrök eltávolítása helyette normál tükrök kerülnek fel a kormányra csomagtér világítás már készen van 60/55w-os halogén az első lámpába elöl ledes helyzet jelzők hátul ledes kombinált izzó csomagtartó alján lévő lámpa kialakítva ledes pótfék lámpának műszerfal világítás immár ledes na meg egyedi saját készítésű kipufogó rendszer fényezés meg még egy-két apróság..... meg még mellette a sok egyéb motor javítás hogy ne unatkozzak!
Épp az előbb látogattam meg a robogómat a tároló helyén. Már várja hogy járja az utat.
Szia!

Akkor egy húron pendülünk.
B U É K Mindenkinek én az esőt szeretem mert azt nem kell lapátolni!
Igen ez még a gyári görgő volt.

kb 13g-os. Kicseréltem egy 14,5g-osra 20x15-ös. Még a hó előtt sikerült mennem vele egy kört, nagyon jó lett. A gyárival 8 ezer körül volt átlagban, most az újjal 6-7ezer körül és sokkal hamarabb húz, nem pörög feleslegesen.

Ha elment a hó és többet járok vele, beszámolok milyen lett.
Amúgy még enné nem volt a variátor tisztítva 2006-os a moci. Ráfért már a pucolás.

Kymco Grani Dink 125 11000km van benne.
Andrew
Legjobban a lapátolást, utána meg a benne való közlekedést. Motorral kínszenvedés csúszkálni az autók által összetömörített hóban.
Így van! Utálom a havat!
Semminek nem tudtok örülni? Legalább a hó nem esik. Nekem jó mert minden nap motorozok. Igaz hogy munkába menet, legalább nem alszik a motor.
Jah már jöhetne a nyár! De elég lenne ha már jönne a tavasz! :)
A fotó alapján ez még a gyári görgő, fehérnek kellene lennie. Egy tisztítást elviselne az biztos. Lapolódást nem látni rajta így valószínű mehet vissza a variátorba. Megnéztem a katalógus szerint tényleg az általad is leírt paraméterekkel rendelkező görgő való bele, de a service manual szerint 16 mm átmérő alatti kopáskor cserélni kell a görgőket. Nem tudom melyik méret lehet az igazi. A varátor kapcsolását leírnád pontosabban, milyen fordulaton indul meg a motor és meddig pörög ki? Sebessége mennyi a végén? Persze nem kell szétpörgetni szegény párát.
Szia!

Az átmérőjét kell mérni és lehetőleg ne legyenek nagy lapolódások a felületén. Amennyiben még nem kopott a csere érték alá, tisztítás után mehet vissza a helyére.
Na tessék! Mondom, hogy el vagyok nyomva! Egyébként jogai érvényesítése céljából követelem azt is, hogy azonnal legyen nyár, mert már olyan szintű elvonási tüneteim vannak, mintha egy rossz drogos lennék!
:) akkor szerkezd át magadnak :)
Szerintem kis betűvel legyen odaírva a motor alá, hogy Sogronnak nem ilyen van
nem vagy Te diszkriminálva! :)
Csak a többségnek ez jött be! Attól még részt vehetsz a klubéletben mondjuk más facebookos felhasználó névvel is! Szívesen látunk mindenkit! :)
Kérem, én diszkriminálva vagyok! Egyrészt nincs facebook-om, mert az egy rendőrnek nagyon nem ajánlott, másrészt a logón egy robogó van. De az enyém nem robogó, hanem sporttúra!
A facebookos tagok igényeivel megterveztük a A logónkat! :)
Nyugodtan használjátok ha kedvetek tartja! Gyertek a facebookos oldalra is! :)
Sziasztok!
Kymco Klub Hungary oldala a facebookon!
Csatlakozzatok! :)
https://www.facebook.com/group...
ha gurul az asztalon akkor nem
Csatolok a görgömről egy képet. Kyco Grand Dink 125
Szerintetek ez kopott már?

Köszi
Sziasztok!

Nekem egy Kymco Grand Dink 125-öm van 2006-os.
A gyári görgő szett bele, ha jól tudom 20x15 13,5g 12000km

Amikor megyek vala, 8000-en pörög, és szerintem késön kapcsol össze. Nekem nem, kell versenyre. Szétszedtem és kopottak a görgőim, meg koszosak voltak.
Szerintetek, gyári méretet rakjak bele vissza és kipucolás után jobb lesz vagy cseréljem le a 13,5g-osat 14g-ra?

Van tapasztalat?

Köszönöm
BUÉK
Andrew :)