Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képek
Eladó a fent nevezett quad jelenleg simson blokk van benne de blokk nélkül is eladó. Csere is lehet ird meg mid van ,érdekel simson hiányosan is segédmotor stb.A quad nagytestű egy 250-es mz blokk is simán elférne benne.Az árat te mond mit érne neked. érd 06704326132 vagy laci0609@citromail.hu
hali.nem kell valakinek xciting féknyereg?
Üdv mindenkinek!
Szükségem lenne egy Kymco Dj hengere dugóval együtt ha véletlen van valakinek el fekvőben kérem jelezze. Köszönöm.
Sziasztok! Ki cseréltem a szelepszár szimeringeket, mert fogyott az olaj a gépből. Most, hogy raknám össze látom, hogy lekopott a jelölésem. Jelölés nélkül hogy lehet összerakni a vezérlést?
Kymco Movie XL 150-ről van szó. (2 szelepes)
Köszi!
Kymco Mxu 50-300 2 darab első lámpa vezetékkel égő nélkül eladó
Ára :15ft a 2 db
Kymco Mxu és Kxr tuning és gyári alkatrészek
Szia!

A blokkról kellene mindenképpen fotó, akkor esetleg érdekelne a blokk egy-két alkatrésze.
Lemaradt érd 06704326132 vagy laci0609@citromail.hu
Eladó Kymco mx er 50cc motorblokk +gyújtás,karburátor,cdi,feszültségszabályzó,kérésre a blokkot meg is bontom.A kép máshonnan lett másolva de a blokk ugyan az.
sziasztok!
Agility City-hez elso kereknel a tavtarto a villa es a felni kozott nincs valakinek bontva Bp-en vagy kozeleben?
Köszi, nekem van angol és német is, 17MB-ostól 33-on a 89MB-ig mindenféle. Tudom, melyikről beszélsz, az egy jó szerelési kézikönyv
Hello ! Köszi.
letöltöttem egy 400 oldalas szervizelési útmutatót a netről kymco500 hoz. átküldjem az emailcímedre a toldacuccot.hu-n keresztül? zip file kb. 80 Mb. Nagyon jó robbantott ábrák vannak benne , angolul van.
üdv
Attila
OK, semmi gond.
Írj a totandnyolcvankukacgmailpontcom-ra, ott megadom. A nyolcvanas számmal írandó :-)
köszi, lehet majd elkérném az elérhetőségét.
SZia!

Az eredeti szakim nyár elején úgy döntött, hogy Svédországban folytatja, szóval kellett kerítenem egy másik embert. Egy kis vargabetűvel kikötöttem a mostani szerelőmnél, TLaci, Érden dolgozik. Általában eléggé el van havazva, főleg Burgmanokban jártas, de most már xcitingok is vannak nála, de ezt a gépet még tanulja. A szabadonfutó kuplung gondot is én mondtam neki, bontott és detektált.
Az, hogy 150e ft-ért kínáltak neked szabadonfutót, az bizony komoly lehúzás, mert újonnan kb 38k. AZ meg, hogy tényleg ez-e a gondom, arra azt tudom mondani, hogy ha elszáll a gép javítás után, akkor bizony garanciában megoldja. De nagyon jófej, becsületes is, amennyire elvárható, csak annyi motor volt/van nála, hogy kicsit lassú a tempó, ezt nekem szoknom kellett .
a szakid mennyire megbízható?
mert én belefutottam egy olyan történetbe ,hogy rám akartak az egyik szervizbe sózni szabadonfutót 150.000HUF! ért. azért ennyire még én is vágom a témat ,hogy ez egy kicsit sok lett volna. Szóval érdemes hozzá mocit vinni?
Ez mi? Az ki?
Ez maga a szabadonfutó, nekem nem ez kell, hanem az, ami a fogaskereket meghajta. EZ 4 fogaskerék tárcsából áll, ezek kuplungként működnek, ezeken keresztül hajtja meg az önindító a szabadonfutót.

Citybike-ot ismerem, de ők is szabadonfutót árulnak, nem ezt a szerkezetet, ami nekem kell. AZ ebay-es szintén az, ráadásul használt.

Amerikában 51 dollár a kuplung, mire ideér, 50dolcsi posta és áfa jön rá. Lesz 130 dolcsi. Viszont talált a szakim 17e-ért frankó bontottat. Most ez lesz beépítve, aztán kiderül.
illetve Velük beszéltem és valami 45.000 HUF volt együtt az önindító és a szabadonfutó ( bár továbbra sem tudom ,hogy a kuplungod benne volt e az árban)
http://citybike.hu/
Hello, én ennyire nem vágom, ezért bocs ha az időded rabolom. Ez akkor maga csak a szabadonfutó?
http://www.ebay.de/itm/Anlasse...
Valami oldalon pedig láttam még raktáron is van nekik, ha jól emlékszek 37 000 körüli árban van. Azt nem tudom hogy ez most drágának számít-e?
Szia!
Automata szívatót kellene ellenőrizni először.
csepel?
Kapni külföldön, itthon meg sem próbálom a kymco magyarországot, ahányszor írtam nekik, le sem szartak. Szégyen az egész banda.

Mivel kell még pár dolog, így olcsóbb, ha Amerikából rendelem meg őket, így is feleárból jövök ki mindenestül. Az európai árak horror összegekről szólnak, egy vicc.