Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálam a gond az, hogy valamiért mintha megszorulna az önindító, lassan pörget, pedig az önindító jó. Ennek a fogaskereke egyből ehhez a 4 tárcsás szerkezethez kapcsolódik, ami kuplungként üzemel és hozzákapcsol a szabadonfutóhoz.
Sziasztok!
Nemrég vásároltam egy Kymco Filly 4T típusú robogót.
Az örületbe kerget! Hidegen nem akar beindúlni,csak borzalmas nehezen.
Segítsetek kérlek.
köszi
fec73
Kezdet és vég
Nem kapsz vagy sokallod az árát?
Hello !
Nekem is volt probléma a szabadonfutóval. Akkora olajkoksz és egyéb szennyeződés volt rajta ,hogy a szervizben a lehúzószerszám is eltörött mire le bírták szedni a tengelyről. Nálam úgy alakult ,hogy egyre többször kellett indítóznom mire elkapta az indítómotor a benzinmotort. Aztán a végén már csak pörgött az indítómotor terhelés nélkül.
Na mindegy szóval nem lehet hogy csak ez a baja a mocidnak?
üdv
Attila
Srácok, valaki nem tud Xciting 500-ashoz szabadonfutó kuplungot? Az enyém ennek a hibája miatt indul nehézkesen, cserélni kellene, de a magyar állapotokat inkább nem ecsetelem .
Nincs a közelben egy márkakereskedés ahol foglalkoznak szervizeléssel is? Ott kellene megkérdezni, mert sajnos ezt nem tudom. A szerelési útmutatóban nem adták meg a méretét.
Német Ebay-on láttam ilyen krómozott díszeket, de előre szólok nem olcsó mulatság.
Üdv mindenkinek.
Segítségeteket szeretném kérni abban hogy Kymco Spy 50 4 ütemű lendkerék lehúzó milyen méretű mert láttam 24x1-es és 24x1.5-ös menetméretűt és nem szeretnék rosszat venni és belehajtani.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Emberek! Hol lehet venni ilyet? http://www.moxiescooters.com/p...

Kell nekem ilyen keret,de nálunk sehol sem kapni vagy csak nem találta meg a google.
Sajnos a benzin jeladónál van a gond úgyhogy ez így marad. Majd 300km-enként tankolok.
Most értem haza és köszi a segítséget.Te egyébként nem alszol? Holnap nekiállok és szétbontom a burkolatot mert ahogy látom ezt le kell bontani teljesen. Gratula kitartásodnak itt a fórumban te meg egy-két ember tartjátok életben
Skype
az a baj papiros vázat senki nem ad.anélkül meg semmit se érek.
ugyhogy várom a biztosító ajánlatát.meglátjuk mennyit adnak...
Auuu.
Vagy helyrehuzatjátok (ennek szerintem az eredménye kérdéses és a váz szilárdsága is már megváltozik egy ilyen reccs után), vagy bontott vázat veszel. Ettől nem kell félni, viszont az adminisztrációs költsége és a bekerülés miatt én nem tudom, hogy mennyire megérős egy ilyen művelet.
Itt már számolni kell, de én amondó vagyok, hogy az elemsérülés és váz simán egy százasba lesz.
a képen nem biztos hogy látszik,de a vázam elment kb: 5cm-t.
mit érdemes ilyenkor csinálni? vázcsere ? papirosan biztos nem kapok ilyen vázat.anélkül meg az első műszakin kiszurják a vázcserét.
várnám a javaslataitokat a megoldásra :-(
Sikerült!
A kép lemaradt valamiért. Talán most már feltölti.
Szia!

Le kellene töltened a szerviz leírását, de az enyémnek az értékei:
Sziasztok.BW 50 motorom van.Mekkora ellenállást kell mérnem az üzemanyag jeladoján teli állásban?
uhh, messzebb nem is lehetne.
debrecen
Nekem indulási gondjaim voltak, most már megvan a hiba, alkatrész kell.

Haverod merre ügyködik?
hali.miért keresel szerelőt? haver nagyon ért hozzá.neki is xcitingje van.