Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit furcsa a stílusa és lehet, hogy kéreti magát, de ezen ne akadj fenn, mert tényleg penge a srác
Szia!

Jano72 ajánlott téged külföldről behozott motor papíroztatása végett.
Egy kis segítséget kérnék tőled.
Külföldről behozott motorkerékpár magyar forgalomba helyezésénél pontosan milyen tételekkel és költségekkel kell számolni?
A moci 2006/06 havi és 58KW.
Segítségedet előre is köszönöm!

Gábor
Bocs,de lemerült a telefonom és egész nap nem voltam töltő közelben
Köszönöm a sok hasznos infót
majdnem vettem, csak kellett a piára
Azt nem mondtad, hogy közben elvégezted a diplomata képzőt
nem tudom
csak egy jó sztori volt erre a kijövős témára
Na jó, csak az eltelt eseményekre felhoztál egy sztorit és próbáltam beazonosítani egyes szereplőket De akkor ki a sztoriban szereplő kiscsávó?
nem hinném, kb olyan idős lehet mint én aztán ezek meg nagyon kis csírák voltak
Itt a Zoli volt a kiscsávó aki berzenkedett?
vagy 10 éve már egyszer elmentünk diszkóba, eléggé odavolt a szervezet a sok alkohol miatt
havernak nekiment valami kiscsávó(talán ki is verte az italt a kezéből vagy ilyesmi) és ezért tarkón vágta, de csak úgy szeretetből, se a nyelvét nem harapta el se a foga nem tört ki csak olyan kis pajkos tockos volt
kiscsávó berzenkedett erősen, jöttek a haverja is vagy 4en
épp amikor mondta neki haver hogy gyere ki aztán lejátsszuk
ott áll mellett a 4 kisgyerek végignéz rajtuk aztán int a bandának jöhettek ti is
megtorpant a banda egyből
Erre mondta Tibi barátom egy szervizben, hogy nem vitatkozik tovább, "...na jó,elég volt, küldjétek ki a legerősebbet..."
Hú mi volt itt vazz.
Nekem tavaly 4 papírért elintéztek mindent majd 17 éve ezzel foglalkozik a két srác. Nekem csak a vagyonosodási illetéket kellett befizetnem reggel 08-ra ott voltam elsőként pikk-pakk megvolt.
RenCCámot meg a forgalmit hozták a srácok.
ok, kösz, holnap hívlak
8-tól
Ok. Holnap hány órakor hívhatlak?
Ja,de te akkose kapsz bbq-t.
Hívhatsz engem is, nicknél teloszám, azt mondom amit tudok
Üdv itthon!
Ezt már buktad, hiába ragozod
Valahogy nem emlékszem valaha is írtam volna valakinek ilyeneket, eddig még nem vettem zokon de egy mogorva megkeseredett embertől az sem lenne furcsa!
Jano! Mivel a KTM-mel nagyon nem vagyok képben, egy 640 lc4 sm 04-est külföldi papírokkal reálisan mennyiért lehet eladni? Nickemnél ott az emilem, jöhet priviben is/mielőtt Troll Zoltán rárepül a témára /
Köszi
Holnap felhívom az okmányirodát,de most kicsit kezdek belekavarodni.
A vagyonszerzési illetéket mindenkinek fizetni kell amikor regisztráltatja a motorját? Mert eddig én azt hittem,h az általános költségek mellett még a reg díj van.
Lentebb irta hogy jol szorakozik.
Majd besertodik,es en vagyok primadonna?
Es feltetelezesre epitve torkoll le hogy csak 8 a vizsga,de tudni nem tudja hogy lejart.
Tehat megis 28....oooooo bocs 27600.-