Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gsr az véletlenül nem Bátaszékről való?
Feltételezést közöltem. Szerinted te viszont semmit de hagyjuk. Aki akar majd felhiv tèged. béke
Ezek a dolgok amit itt próbálsz megértetni, tehát az infó és a tapasztalat eurók százaiba és nem kevés időbe kerültek neked és mind annak aki benne van! De vannak itt és mindenhol okosok okosabbak így meg kell hagyni mindenkit a hitében és önérzetét sem szabad megbántani menjen csinálja és majd akkor érti miről van itt szó! Addig is kár beszélni is írni itt róla!
És még valami amiről beszéltem: feltételezést közöltél, holott a TÉNYEK mások/és ez nem attól függ, hogy kinek van igaza/
Nem azért, hogy igazam legyen, de más osztrákiából és más a macskaevőktől. Az itthoni ügymenettel semmi gond nincs és valóban úgy van ahogy itt többen is levezették. A nehezebbje a kinti rész és a baj az, hogy mindenki más kukkerjával verné a csalánt, aki meg kp-nak veszi az meg baráti viszonyba kerül a torkos borzzal

AKI SZERETNE PONTOS FELVILÁGOSÍTÁST KAPNI AZ OLASZ KINTI ÜGYINTÉZÉSRŐL AZ NYUGODTAN HÍVJON FEL/TELOSZÁM ADATLAPON/
Jó kèrdès! Kint kolbászbol van a kerités ,és mindenki enni akar belöle. Aztán vagy sikerül vagy nem.
amit akar venni nincs eladó nálunk
Csak hogy a kupecnak igaza legyen.Sajátom benti kereskedötol van.( nem èri meg 1 mocièrt kimenni)Egyèbkènt ez nem változtat a dolgok menetèn. De a multhèten hoztunk 1 cbf-et osztrak orszagbol. Autoèrt mentünk ,csak èppen átbaszás volt. De mindenki saját kárán tanul.
Szia Drága. Másold már be a menetét az egész cécónak kb. 2naponta. Azt akkor mindig fresh lesz az infó motorbehozatal és velejáróival kapcsolatban.
randomra nem igazán mennék ki szívesen..:S
én aztmondom h csicska vagy! :D
Ha jol tudom az a jogszabaly ugy szol hogy a "fudejovagy" nicknevvel rendelkezo magán személy nen hozhat motorkerékpárt, se sajat se kereskedelmi cellal
Ha mégse jönne össze, legalább mondhatnád, hogy Murphy/mörfi/ megint megvillantott egyet a törvényei közül
Te így vetted, vagy hallottad?
a magyar része az oké.. a külföldire gondoltam
ezt tartottam én is logikusnak, akkor ez tutibiztos?
Te sajátmagadnak akarsz behozni olaszból! Simán kimehetsz, megveszed, kint kivonják (expotra hungary,ujjabban rá irják), két nyelvű adásvételi,, kinti forgalmi. Berakod furgon és go. Többit tudod. Ocsmány irodában nyilatkozol hogy szállitójárművel érkezett. ( valahol ez sem kell)
az tény hogy a sportmotoros kereső egy nagy halom fos
pl az olasz szóra rákeresve ilyen idősorrendben jönnek a találatok:

fenyooldrider[1] 2013. április 16. 16:03
fepi3[2] 2007. június 2. 13:47
xxsanyi[3] február 17. 21:06
bouncy[4] 2010. szeptember 22. 23:58

Keresgettem én is a neten de valahogy nem volt teljesen tiszta a dolog, azért kérdeztem én is rá itt.
Hátha valaki teljesen világosan el tudja magyarázni.
beírtam a keresőbe, március 19 óta végigolvastam és nem találtam.. lehet h a szemem ugrott át felette de akkor sem találtam.. ÉN használom a keresőt.. betudnád nekem linkelni? v h hányadik oldalon keressem?
Kis míllíószor levan már irva. Mit hogyan? Mi kell hozzá? De még a fáradtságot sem veszitek hogy tájèkozodjatok, nem is èrtem.
akkor most h van ez az olaszból behozós téma? jano írta h kell a cmr papír de ez nem csak cégnek kell? ha cégnévre akarod behozni? most ha én kimegyek oda magánszemélyként nem hozhatok el 1 motort magamnak, úgy mintha itthon mennék el bárkihez? a kétnyelvű adásvételit meg a többi papírt értem, de ez a szállítóleveles dolgot nem igazán tartom logikusnak! köszi a segítséget előre is!
irónia......
Köszi!