Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Tomcsie!
Megpróbálok segíteni. Önindítós a géped? A tekercs vagy ad szikrát mindig,vagy soha! El sem tod indítani? Azt mindenképp írd meg, hogy önindítós e !
Vagy vegyél fel MSN-re,ha van! Vagy Skype-ra.
powerliqid@windowslive.com Vagy: skypnon0
Csá!
Halló!
Gilera MX-1 megkímélt állapotban eladó! 160 ccm polini henger van rajta. (160/125 A1 jogsival vezethető) Gyárilag 31 LE de ezzel a hengerrel nem tudom mennyi de tuti,hogy több. Kipufogó tuning, amihez kicsit átalakítottam a hátulját,kapott egy kis led-es lámpát,de megvan minden gyári alkatrész is! Hasidom aljánál kis karcolások!
esetleg mail cimem: norb16@c2.hu előre is köszönöm a válaszokat
Sziasztok, engem is érdekelne a Bazuka b12-es motor, de rendszámosan kellene, mennyiért, hol juthatnék hozá? Esetleg használt motor beszámítással.
hy!
valakinek van HHusqvarna WRE 125 ös motorja? vagy halot már rola valamit? (96os kiadás)
Hello. Vkinek van Husqvarna cr 125 -ös motorja?
msn:c7nyad@citromail.hu
van msned? vagy mailed? ha igen ird le és ott odaadom annak a cimét akitöl olcsobban, vagyis amire kiváncsi vagy tőle megkérezheted, azért kérek msnent vagy vmit,mert ide nem akarom kiirni, pm-et meg nem találtam
1 folytás van ?hol vetted?
kellene olcsobban.mennyiért?
10kw, 13le, de ha fojtást kiveszed van 15-17paci, mivel bejáratós volt ezért nem huztam neki maxra soha, ugy ment 100at. fojtás nélkül elvileg 120körül, (nekem nem lett kivéve). Én 240ért vettem, de már felment az ára ahogy néztem..de ha kellene egy picit olcsobban akk szólj. A hangja sztem gyönyörü volt, mivel 4T! nagyon meg voltam vele elégedve, a sportdobot nemtom h érdemes-e
le,végsebesség ,hangja milyen.?érdemes rá sportdobot rakni?
ta mennyiért vetted?
Sziasztok
A véleményeteket kérném mert néztem 2 bringát, a CBR 125 és az XR 125.
Szerintetek?
Előre is thx.
hnsr125! helló, nekem is ilyen motorom van/volt, most sajna tk miatt darabokban a garázsban..sztem elég jó kis motor, az elején annyi bajom volt összvissz, h elszakadt a kuplungbowden(de ez az összesbe),
meg elhagytam egy-két csavart az összes laZa volt rajta én csak 1500kmert használtam, de nagyon meg voltam vele elégedve, főleg szar kis 50es robogo után...mondjuk terepen annyira nem szuperált, az első teló nagyon jo rajta, de a hátsó egy nagyobb ugratásnál annyira összenyomodik h összeérnek a részek ha vmire kiváncsi vagy, irj nyugodtan. szivesen válaszolok.
üdv: Att
erdei23
[11826] ma 19:31
http://www.hasznaltauto.hu/2054771_husqvarna_wre_1996



Ezt nézzétek má meg és véleményt kérek eggyik haverom van beindulva rá! Jó és rosszat is meg h mi nem igaz! Sztem amúgy a 12 ezer az nem igez! Kössz

nah ehez irnák..
Szisztok
NAh én vagyok az a haver aki rá van katanva..
a 12 000 et és a 40 le-n én is kételkedem..
de mendtem vele és nekem nagyon tecett!
igazábol 120 al mendtem vele és még húzott..!
anyi van vele hogy amíg nem nyit a pawer adig nem anyira húzott..
amugy nekem engedet belőle már 50 e.. de csak mer jóba vagyunk =MSN nen)
a 125/ 50 es papirokal szted merjek veni?
megkérdeztem egy rendőr haveromat és azt modnta hogy merjek mivel ere nincsenek rászálva ere csak a robogósokra..
Nekem a motor igazábol félig terepre félig utcára kell..! és igazábol nem is versenyezni szeretnék vele..
én a jogositványt leteném de akor nem lene pénzem rendes motora sztem..
Milyen endurot ajánlotok nekem?
vmi erősebet. ilyen 36-43 le-körül kéne
2 ütemű 125 ös..
nah kb enyi..
előre is ksözi..
Üdv: PÁlesz
utóirat: nem rég jötem meg mescsől meg diszes is vagyok... szal bosci az elirásokért és a helyesírási hibákért
helo.mit gondoltok a bazuka b12-ről.jó ,rossz?
Van egy eladó 2006os ybr-em,érdekel valakit?
Sziasztok!
Suzuki GZ 125 tulajokat keresek tapasztalatcserére. Keresek még GZ 125 szarvkormányt és kézikönyvet.
Sziasztok!
A mocim nem ad gyujtást(csak egyet inditáskor, már korábban irtam)megnéztem a fekete dobozt, trafot, jeladot, vagyis kicseréltem működőképesre(haweromnak ua. a mocija van), de semmi változás. Szakadást nem észleltem. Van vmi ötlet mi lehet a kinja? Esetleg a gyujtótekercs lehet a hunyó?
biztos..
És azok is megbízhatóak? pl mint a honda?
akko tzr pl faszán néz ki 25ben
Hihi csak 125 ös jó mert 50es ként lesz használva németből hozatom be!
vegyél 250 sornégy 4T-t.