Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2:25 elsőre az új pályán (Hring).
Vicces ill. srác vagy.. Gondoltam 125-tel vagy 250-el is megmutatod, mekkora menő vagy, hisz ez pályán nem lehet probléma! Persze nekem elég, ha összevetem a köridőd a "mindenkiével" aki csak valamelyik -szerinted fos- négyüteművel nyomja.
Valami tényszerűt is tudsz letenni, ha már ennyire hangoztatod a tudásod?
egyébként meg 460ért vette a VJ22est,nem volt drága és csak 20e van benne.
oké,fussunk.te merre lax?Te nyugodtan beírhatod a címed ide.
Bár most nem megy. :(
részletre nem tudom hogy lehet venni,olaszokkal kell megegyezni.
5 különböző típust gyártottak,ebből 4 még kapható,az utcai válozatból még van kb 60-70db elfekvőben,ennek az ára 12-14 000 euró.
A 2 versenyváltozatból alig van 14-16 db,16 000 euró körül.
4 millió HUF
Az a szép az egészben, hogy tudok olcsón pont hozzávaló alkatrészeket, így a felújítandó RGV+alkatrészhalom olyan 200e Ft körül lenne, és abból összelehetne dobni egy hibátlan, rendezett papírú darabot! LEGO a "nagy fiúknak" !!

Én is gondoltam rá hogy belevágok, de ugye ottvan nekem most egy "92-es. Akkormár inkább azt újítom fel. Bár annak meg a papírjai nem rendezettek, ideiglenes kilett vonva a forgalomból, szóval ha netán elviszik még bármi lehet...
Mondom, hogy bőven kapsz 300e alatt RD 350-est amik mennek mint a meszes.....

Összekéne egyszer futnunk, a Honda NSR-t amúgy is megnézném...

Annak a faszinak meg üzenem, hogy bassza +, ha ennyi pénze van dobjon már meg engem is csak egy kis 500-as RG-vel, ami nem is olyan ritka, ennyivel igazán támogathatná a magyar 2T vonulatot!!!
Méghogy Bimota VDue.. az vajon mennyibe van??? Részletre lehet venni? Mert esküszöm benevezek egyre akkor...
alkatrésznek jő lenne ha lenne rgvém,miért nem veszed te meg? :)
ja,kb annyi + behozatal és forgalomba helyezés 300e.
350est ist vennék,ha lenne hely a pincében.
300 allatt lenne talán érdekelne. :)

múltkor beszéltem egy német csávóval van neki vagy 10 motorja,többekközött: RG 500,RD 500, KX 500, CR 500, és nem rég vett egy Bimota Vdue-t.Én is akarok egyet.
NA belököm a tutit akkor egye fene:

100e Ft-ért tudok lejárt műszakis "88-as RGV 250-est, kisebb hibákkal: VAlszeg csak az egyik henger megy, plexit cserélni kéne, meg jól kikellene tisztítani, plusz elektronikát átnézni (duda nem szól) Különben indul és kipróbálható, papírjai rendben vannak.
Szóval olyan 3000 EUR egy közepes RG 500.. Na majd ha nyerek a lottón..

RD 350-est 200e Ft-ért tudok!
NS 400-as olyan 300e Ft körül, annak utánnakérdezek akkor!
elérhető ár az 500asre németben:
2200 euro lepusztult
4500-5800 euro jó állapotban lévő,esetleg kicsit átalakítva
hungaroring,euroring,város,.... :)
időpontot majd kapsz,ha meglesz a gép.addig is tépjél egy sorszámot
NS 400as mennyiért és hol???

RG 500ast olcsón venni kb olyan,mint R5 Alpin turbot olcsón :))))

Különben olyat én is akarok,meg egy RD-t. :)
Megkérdezhetem hol fogsz "alázni mindenkit" ? Esetleg egy közelebbi időpont is a helyszín mellé?
Hát ha jól emlékszem eléggé megkérték az árát... annyiért már legyen is szép!
Amúgy régebben hírdetett egy kék RGV-t valami fószer, amire a nyálam csorgott olyan gyönyörű volt, és a magyarországon hírdetésre került legfiatalabb RGV-volt - a képe megvan, de valami 590e ft-ról indult az ára..
Szóval azért egy-két RGV-t fellehet lelni, ha venni akarsz egyet csak szólj!! (Nekem is van egy javításra várva.. Tudok überbrutál RGV-t 800e Ft-ért, meg tudok szakadtabbakat is elég olcsóér..

Csak neked: Tudok felújításra váró, idomhiányos TZR 250-est "88-as 68e Ft-ért, meg pálya Honda NS 400-ast pár százerezért..

Mondd mi kell?

(Egyedül 500-as 2T -t ne kérj, mert az szinte lehetetlen, vagy aranyárban van - külföldről)

Egyébként meg Te nem tudsz Suzuki RG 500-ast? Nekem arra fájna a fogam, és talán még elérhető áron hozzálehetne jutni...
Kero te csak maradjál csendben,aki klx-et akar venni crm után annak kb annyi esze van,mint annak,aki Subaru után wartburgot vesz.

Fido: Zoliét szombaton,125 világán is fent van meg az oldalamon. Fekete es nagyon jóóóó állapotban volt. és csak 20e volt benne. Apám is azt mondta a motorra,hogy megvette volna. :)
Nofene!

Nálam is egy "92-es VJ22-es áll javításra várva. Eleve hibásan került hozzám és egyenlőre nem tudom kipróbálni, pedig baromi kíváncsi vagyok rá hogy hogyan lehet menni vele...
Kinek a gépét próbáltad? No és milyen volt???? Kép van a mociról?
Jogos!
Mr2t barátom !
Te egy oltári nagy fasz vagy már bocs !

Többieknek : fogadjátok el igy szegénykét....Ez van.......Nem tehet rola ,hogy trabantban született!
jó az másra is...
hat te tiszta hulye vagy :) miert,te igy motorozol?
Annyit elarulok,hogy MO nem sok olyan motoros van,aki nalam biztonsagosabban kozlekedik az utakon.
konfliktus "G" betu nelkul.
mentem par 4T-vel,es azok a probautak csak megerositettek engem az elhivatottsagomban.
ja. Turanak jo a 4T, meg csoppernek.