Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most pangás van RGV ügyben, perpill csak egy van amit ajánlgatok a 125.vilaga-n.
Épp a pénzemre várok aztán update-elek RGV ügyben.

Az oldaladat már jópárszor néztem, felfedeztem ellentmondást az RGV alvázjelölések terén egy másik Suzukis weboldal kapcsán.....
Adást vettem, utánnakérdezek, aztán jelentkezem!
Szia Fido!

Hany RGV-d van mar? ;)
Latogasd az oldalam is. :)
Köszi! Bár még nagyon nem biztos, hogy Sv lessz, mert húz még a szívem több irányba. Ha megvan akkor majd tudatom veletek, hogy milyen is lett.
Sok sikert az új mocihoz !
Szia, még egy kört futunk a papírokkal, és akkor meg is kapod a piát . Csak mert mocin felvinni zacc lett volna, így is alig fértem bele a táskába. 27-én ha minden jól megy boldgog SV tulaj leszek, bár most a Kawa ER-6 -al bosszantom magam, de arra meg annyit kellene várni, hogy addigra zúzmarásak lesznek a fák.
Na ugye! De majd takarítsd is meg a láncot, ne csak fújd rá a spray-t. Én 250km alatt 3-szor szálltam le róla, rágyújtani , mert nem lett volna muszály. Egy seggel ennyit kényelmesen végigültem volna rajta, úgyhogy a balcsi neked egyben fog menni.
látom nagy az öröm. s a jutalompiám is megvan ?????
A láncspray tényleg megoldotta a dolgot! Köszi a tippet! Ma szépen lemostam, holnap megyek Balcsira, kíváncsi vagyok mennyire lesz kényelmes egy viszonylag hosszabb úton. Mikor lesz meg az sv650?
SUZUKI RGV 250 G, 1991-es banán hátsóvilláshoz henger+dugó.
(ha a névre klikkelsz, láthatod a darabot, ehhez kellene)
Noszóval akkor újra: Pontosan mihez mi kellene?
Alkatrészekért vagy ezen a héten, vagy jövő héten megyek.. még nem tudom pontosan
Jaja, ebben a színben a legszebb szerintem is, meg hihetetlen kezelhető jószág.
nem hiszem, hogy a lánc, bár lehet, mert mikor kaponyáét hoztam haza, akkor is vmi hasonlót hallottam. A láncot azért lekenem De nagyon rá vagyok kattanva! Tegnap Pesten vártam apumat, beültem egy árnyékos helyre, mindenki aki arra jött jól megnézte a motort, sokan pedig leálltak beszélgetni is és halálra dícsérték a színét
Javaslom a kis könyvecske áttanulmányozását, és komolyan is kell majd venni, akkor nem lessz vele bajod.
Ha esőben motorozol, vagy motort mostál akkor utánna azonnal be kell fújni, mert ha rozsdálni kezd akkor 20km alatt kinyiffanhat a lánc.
Plexi nélkül kb. 120-130 -at tud, de 100-ig szedi rendesen a lábát. Milyen ciripelés? Nem a láncot hallod? Ha menet közben a bal térdedet kicsit kiteszed oldalra akkor jobban fogod hallani, és szerintem az a lánc lessz. Ha 400 km -t mentél már vele akkor láncspray kell neki. 400-500 kilóméterenként be kell fújni, mert egyébként hamar tönkremegy. Castrol láncspray-t vegyél, nekem az a legjobban bevált, kb. 2-3e Ft.
Nem nagyon akar 120-nál többet menni, de a 110 az kényelmes utazótempó. Már mentem vele 400 km-t, holnap pihinap aztán kirándulok egyet Balaton felé. Az természetes, hogy kis ciripelés hallatszik? Főleg gázadáskor. Néha sikerült már melléváltanom is, de lassan kezdem megszokni. :)
Örülök neki hogy tetszik! Veled mennyit ment? Csak könnyebb vagy mint én. Na, nem baj, majd leszel házasember te is!
Szia Cala!

Nagyon tuti ez a gép, kerültem egyet a Velencei- tó felé, visszafelé kihasználtam a matricát is Jövő héten talizunk, addig üdv.! Pp
Szia,

Hétfőn megyek fel Pestre, viszem neki a mocit, kb. 12-13h körül leszek majd ott. Ha gondolod összefuthatunk, és elmondom amit még tudok a gépsasról.
Szia F1DO!

Szeptember van... kb mikor mész alkatrészért?
Olajcsere + szűrő, láncfeszesség, alapjárat 1400+- 100-ra, lánckenés. De a gépkönyvben ez is benne van, mármint, hogy mit kell csinálni a szervizeknél.
az 1000-es szervízben mi volt?
miket állítottak be neked?
Igen. Hétfőn felviszem neki pestre.
Szia,

Az én termetemmel és súlyommal 130. Itt egyszerűen nem pörgött tovább, csak egyszer próbáltam.