Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi volt a vége a motornak amit mentél vele?
Sikerült megegyezni?
ok. A whiskey az viszont jár. Bár még nem hívott...
hát nem igazán passzol a színe, meghagyom a Petinek
Hálóm van egy piros, azt adom vele mert az neked nem fog passzolni a mocihoz. A többit a ruhák érkezése miatt nem vettem még meg. De ha jó neked a piros háló, akkor a tiéd lehet.
Úgy legyen! Tőlem megkapod a piát!
nem vettél még semmi kiegészítőt a cbf-hez? amit jutányos áron megszámítasz? háló doboz stb
szavadon foglak ! Beszéltem vele tegnap és már be van indulva mint állat. Már gondolatban motorozik :)
SV650 lessz. Eredetileg az asszony is akart egy mocit, és így ketten mentünk volna 2 géppel, de aztán ez változott. Így egy kell, de jóval nagyobb. Összejött egy pár régi haver, akikkel mennénk túrázgatni, de az ő tempójukhoz meg kicsi a gép 2 a személy miatt.
Szia, én is úgy tudom, még várom ma a hívását. Baráti árban egyeztünk meg. Jól jár vele. Neked pedig megyek egy üveg whiskey-vel, ha tényleg összejön .
Milyet akarsz venni helyette?
Hallom lesz üzlet ?
Ok. kb. fél óra múlva ott vannak a képek. Köszi a segítséget.
kaltenecker.zsolt@sziget.tvnet.hu
pleti@freemail.hu -- ő lenne a vevő. Neki is küld el copy-ban. És írd meg a számod is, majd felhív és ledumáljátok
Piros, és még lemosva sem volt, rajta a gyári védőzsír a fényezésen.
Szia,

Fél óra és csinálok képeket, adj egy mail címet. A motor helyileg Nyíregyházán van, de ha kell le tudom vinni bárhová. Ha hitel kell neki akkor megoldható az is, bár akkor le kellene jönni érte.
milyen színű, és hol van helyileg ?
tudok rá vevőt ! Kéne kép a motorrol ha van, meg egy telefonszám, és akkor megadom a srácnak, és fel fog hívni.
Szia,

2000 km után (egészen pontosan 1749) , és ha küldessz vevőt az megköszönöm. 2005 07 28-i, és még lemosva sem volt, csak a kerék volt áttörölgetve, azaz karcmentes szalonállapotban van, és rendesen be van járatva. Kicsit változott a használati cél, és kell a nagyobb gép. A fogyasztásom 2.7-3.3l közt, használattól függően.
máris eladó??????? Mennyit eszik, most így 200 km után? Egyébbként ha komolyan mondod hogy máris eladó, én tudok rá vevőt
Mivel már túlvagyok a bejáratáson, így jobban lehet a fülét cibálni. A 100-110 -es tempót könnyen eléri, innen viszont már nem húz túlságosan, én újrakezdés miatt vettem, neked is tökéletes lessz robogó után. Ami a legmegdöbbentőbb az a fogyasztása. Ja, van egy eladó CBF-250 2000km -el.
Szia,

Kezdőnek tökéletes: pontos váltó, barátságos futómű, kiszámítható teljesítmény, jó fék. Szerintem Kaponya tapasztalatai is ugyanezek.
Kaponya

Gondolom nem használtan vetted... néztem az árát kb 800 körül van. elég korrekt ár szerintem. kezdőnek ajánlanád? Nekem nagyon tetszik külsőre. Nem kifejezett túrás lennék,, inkább városban használnám, de fontos a "sportos" külső is...
nem rossz. én is még csak 200 km-t mentem vele, de tetszik :)
Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek a Honda CBF 250-ről? Most kezdeném az igazi motoros karrieremet (eddig robogó volt) Jövőre tervezek Akorlátozott jogsit, szerintetek milyen gép a cbf? kezdőnek gondolom nem túl nagy de mégis megy... Valami mást nem tudtok 250 ccm és sport/túra stílusban?