Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akokr legyen kereken 1 milka +1 kawasaki amit en Walasztok:)
ilyen bungee junp9ng kötél kell, s nem fogja érteni miert huzza vissza valami:) aztan elvagni a kötelet és kilő:) igazi Tom & Jerrys lenne
Csaszi bazz, csak ennyi? Többet is kérhetsz, fater fizeti!

vagy a rajtnál kikötjük a motort 500 méteres acélsodronnyal azt majd esik magátol.
majd igy biztathatjuk:

"ha nem esel el kitörjuk a nyakad"
Érdekes, érdekből mindenki haverkodik.
én meg megyek segíteni ha elesel majd rugdoslak hogy ne úszd meg sérülés nélkül
persze ha nekemis vesz faterod vmi 2T
ok?
oks én meg leszek a tesztpilotad, meg a segáded tartom majd az esernyőt havi 3-5 szaz ezer forintert okes? és serebe hajnaldo avagyok 2 ütemu motort is vezetni
Lezlie hozod a formád ne kimeld, pöcsözd mar le őtis hamar engem is lepöcsöztél jolvanna csak ugratlak cimbora
Erre nem is gondoltam..
Faterja alámtol egy gépet.. én meg lefogyok cserébe 5-10 kg-ot és igyekszem megnyerni neki a versenyeket amikre benevez.
Ostobaságot beszélsz. Nem irigylem. Kinek mik a lehetőségei. De egy normális ember nem ékeskedik mások tollával.
Amúgy pedig akkor leszel felnőtt, amikor az emberekhez is normálisan tudsz viszonyulni függetlenül attól, milyen motorral milyen köridőt mennek. Ezen van még mit gyakorolni... Mert amíg te mindenkit alázni próbálsz, kevesen lesznek, akik szorítanak majd a pálya szélén ha épp versenyzel...
Leslie

bazeg ki ne hagyd vetess magadnak motort!!!! hátha tényleg vezs, érdemes kivárin

mr2ütem!

vegyél méár mjd nekemis oks?:)
raccsing
-hogy irjak egy példát ismerősnek van Yamaha YZF 250ese a moci 3éves és 3év alatt semmit se kellett csinálni rajta ezzel szemben mennyél már el ennyi időt egy cross 2t vel
40-50oranként cserélhetsz dugot benne....
Meg sokat esznke a 2T k....főleg nagyon bb ccm be mégtöbbet!
Te meg miért fikázod a -KLX et?!!?!
A 2T meg eszik a dugokat!
10 év múlva ugyanitt? ;)
az irigy embert nem a irigytől meg az választja el,hogy nem irigyli,ha a faterja vesz neki motort.És az a baj,hogy ezt te már nem tudod kinőni de én még felnövök és veszek egyszer motort magamnak és a fiamnak is.

Jó persze igazad van, de motorozni először a kresz suliban kell megtanulni,aztán gyakorolgatni egy parkolóban és az utcán. Én is ezt csináltam,apám kivitt egy nagy parkolóba és nap mint nap ott motoroztam,mielőtt először elmentünk volna versenyezni.
Minorokke 2utem!!!
No, ez választja el a gyerektől a felnőttet. Mindegy hány éves vagy. Apád nélkül nem 2:25-öt mentél volna, hanem "gyalog v. biciklivel". Na sebaj, egyszer felnősz talán. Akkor majd felfedezed, hogy nem kell überelni, hencegni, hogy elismerjenek. Elég normálisan viszonyulni másokhoz..

A 20 perc a pályán teóriád nem igazán állja meg a helyét, legalábbis kezdőként semmiképp.
Persze úgy is lehet fejlődni, ha az ember előbb kísérletezve rájön, hogyan _nem lehet_ gyorsan menni...
2:25,előbb írtam. :)
sportot és sok minden mást nem lehet könyvből megtanulni.többet ér 20 perc a pályán,mint egy egész hétvége a hring iskolában.
És Hring?
Pringe még nem mentem,azért nem irtam időt.
235 km nekem messze van. :)
Mr2ütem idő?
Amsterdam az jó hely háát sok szerencsét és jóó kikapcsolódást v.mi finomat hozz nekem jóó!